Akaunto saugumo identifikacija

Apsaugok savo akauntą nuo vagysčių! Administracija padėti vagysčių atvejais negali, todėl prašome patiems pasirūpinti savo sąskaitų saugumu. Mūsų rekomendacijos:

  • Aferos. Nepasitikėkite jokiais būdais žmonėmis, kurie mėgina išpešti iš jūsų slaptažodį. Tokiu atveju, nufotografuokite incidentą ir tuoj pat kelkite į forumą "Skundai".
  • Komplikuotos situacijos neįsidiegus Anti-Virus programų. Jeigu esate mėgėjas siųstis įvairius failus iš interneto, ypač mūsų tinklapio (žaidimo modifikacijos) privalote turėti anti-virus programas, kitu atveju, gali prarasti akauntą. Dėmesio! Failuose galite tykoti įvairūs virusai, kurie perteikia jūsų akaunto duomenys kitam asmeniui (vagiui). Patariame labai atsargiai rinktis failus iš mūsų serverio žaidėjų ar forumo.
  • Slaptažodžio įtvirtinimas. Niekados, niekados nedėkite tokių pačių slaptažodžių skirtinguose SA:MP serveriuose. Nesileiskite gundomi, ir neeikite į kitus serverius žaidėjų kviečiami. Taip pat, jokiu būdu nedėkite itin lengvų slaptažodžių, kaip jūsų vardas ar pavardė. Geriau būtų, jog slaptažodis sudarytų raidės ir skaičiai.
  • Apgaulingos svetainės. Neapsigaukite užsukdami į kitą tinklapį. Mūsų svetainė visados buvo ir bus lsgyvenimas.lt. Todėl betkokos panašios svetainės, kuriuose siūlomi prizai ar dar kas, ir yra reikalaujami prisijungimo duomenys yra apgaulingi.