Kas yra LSG?

Los Santos Gyvenimas - vienas seniausių ir populiariausių SA-MP žaidimo serverių Lietuvoje. Serveryje teikiame aukščiausios kokybės RolePlay žaidimo patirtį. Garsėjame savo unikaliu žaidimu, serverių kokybe, darbščia administracija ir draugiškais žaidėjais. Savo srityje dirbame jau vienuolika metų, todėl puikiai žinome, kas patinka žaidėjams.

Žaidimas serveryje yra visiškai nemokamas! Jei nežinote, nuo ko pradėti - sekite šį gidą: Pradžiamokslis

Serverio IP: samp.lsgyvenimas.lt

Olimpiada atidaryta

Written by Lukas on .

 

Olimpinės žaidynės 08-18 dieną 16:00 valandą buvo sėkmingai atidarytos. Visos rungtys jau prasidės 08-20 dieną. Dalyvaujančias komandas, bei sportininkus galite pamatyti mūsų forume.

Visą informacija - kada, kur, kaip įvyks sporto rungtys pranešime taip pat forume.

 

Plaukimas. 10 šios sporto šakos atstovų dalinsis į dvi grupeles po penkis. Vienoje grupėje iškris 2 atstovai t.y. į finalą pateks tik 6 atstovai. Jie varžysis dėl 1, 2, 3 vietų.

Bėgimas. 10 žaidėjų atstovaus tiek maratonui, tiek distanciniam bėgimui. Maratonas vyks masyviai. Tai reiškiasi, kad nebus skiriama jokių etapų. Po šio maratono, jau bus apdovanojami prizininkai. Distanciniame bėgime taip pat 10 atstovų dalinsis į dvi grupeles po penkis. Kitaip tariant - tokia pati sistema kaip plaukimo rungtyje.

Dviračiai "BMX". Analogiška sistema distanciniam bėgimui, bei plaukimui.

Šaudymas. Varžovai kovos atskiru metu t.y. ne po kelis iškarto. Atstovui bus duodamą daug kažkurio ginklo kulkų, kurias jis turės panaudoti, kad nušauti kitoje šaudyklos pusėje bėgiojantį žaidėją kuo greičiau. Trys greičiausiai nušovę taikinį bus apdovanoti.

Boksas. Čia kova vyks vienas prieš vieną. Bus keletą etapų. Pirmajame etape iškris 5 boksininkai. Antrajame etape iškris 2 boksininkai. Turbūt daugeliui kyla klausimas: kaip bus kovojama, kaip kovotojų skaičius nelyginis? Interpretacija paprasta: 2 dalyviai, kurie pralaimėjo kovos tarpusavy dėl progos kovoti su 5 boksininku. Trečiame etape, vėl 3 boksininkai. Visi jie jau užsitvirtinė prizinę vietą. Tas pats klausimas, tas pats atsakymas. Kovos 2 boksininkai. Pralaimėjas boksininkas kovos su 3 boksininku. Jeigu šis vėl pralaimės - jo vietą bus 3. Tada du laimėtojai kovos dėl 1 vietos. Tačiau jeigu taip gausis jeigu visi turės po vieną pergale trečiame etape - tada vėl kovos per naujo, tik kitokia rutina.