Kas yra LSG?

Los Santos Gyvenimas - vienas seniausių ir populiariausių SA-MP žaidimo serverių Lietuvoje. Serveryje teikiame aukščiausios kokybės RolePlay žaidimo patirtį. Garsėjame savo unikaliu žaidimu, serverių kokybe, darbščia administracija ir draugiškais žaidėjais. Savo srityje dirbame jau vienuolika metų, todėl puikiai žinome, kas patinka žaidėjams.

Žaidimas serveryje yra visiškai nemokamas! Jei nežinote, nuo ko pradėti - sekite šį gidą: Pradžiamokslis

Serverio IP: samp.lsgyvenimas.lt

Logotipų tapyba

Written by Lukas on .

Konkursas baigtas. Darbai atrinkti.

Serveriui prireikė unikalių logotipų, todėl skelbiame konkursą. Pavadinimo nesupraskite tiesiogiai - jums nereiks imti teptuką ir kibti į darbą. Viskas kur kas paprasčiau, tačiau reikės grafikos redagavimo programų. Logotipo turinys turėtų atspindėti mūsų serverį (pvz.: LSG/RP raidės). Dar kelios pastabos, norint, kad jūsų darbas būtų priimtas: fone neturėtų būti šiukšlių (vaizdą gadinančių objektų), derėtų daryti tik rimtas, nevaikiškas spalvas, logotipe neprikiškite per daug paveikslėlių, raidžių ar pnš.

Taip pat, nesupyksime jeigu logotipą atliksite ranka t.y. nupiešite ant lapo. Šį variantą patariame rinktis, tik tiems, kas nemoka naudotis grafikos redagavimo programomis.

 

Nugalėtojų vietos nebus skiriamos. Prizai garantuojami kiekvienam jeigu darbas bus priimtas. Kuo geresnis - tuo daugiau pinigų.

Beje, facebook logotipai mums taip pat reikalingi. Jų atributai: 180x180; 850x315. Tačiau neprivalote pagal juos kurti, bet primename, kad logotipai atrodo taip.

Konkurso trukmė:

12.07.25 - 12.08.05