Kas yra LSG?

Los Santos Gyvenimas - vienas seniausių ir populiariausių SA-MP žaidimo serverių Lietuvoje. Serveryje teikiame aukščiausios kokybės RolePlay žaidimo patirtį. Garsėjame savo unikaliu žaidimu, serverių kokybe, darbščia administracija ir draugiškais žaidėjais. Savo srityje dirbame jau dešimt metų, todėl puikiai žinome, kas patinka žaidėjams.

Žaidimas serveryje yra visiškai nemokamas! Jei nežinote, nuo ko pradėti - sekite šį gidą: Pradžiamokslis

Serverio IP: samp.lsgyvenimas.lt

Facebook tinklalapis

Written by Lukas on .

 

LSG Facebook tinklalapis neseniai buvo sparčiai atnaujintas. Siekiame, kad mūsų serveris taptu populiaresnis stambesniu mastu.

Dabar facebook'e galėsite dalyvauti sporto totalizatoriuose. Vienas iš jų buvo nesenai užbaigtas - Futbolo Euro-2012. Jeigu sekate naujienas mūsų grupėje, tai greitai pasirodys ir Londono Olimpinių žaidynių krepšinio totalizatorius. Kodėl tik krepšinio? Facebook administracijai būtų pernelyg sunku užfiksuoti visų sporto šakų rezultatus. Taigi, galėsite spėti rezultatus ir laimėti pinigus žaidime! Be to, tinklalapyje vyks ir kitokio tipo konkursai, kurių tikslo pasiekimui nereiks daug vargti. Prizai už tai, taip pat garantuojami.

Jeigu turite kažkokių pageidavimų, pasiūlymų, pastabų - rašykite į facebook tinklalapį. Būtinai išklausysime.

Nepamirškite, mieli mūsų serverio žaidėjai, paspausti mygtuką Patinka (Like)!

Dėkojame jums, kad esate mums ištikimi!