Kas yra LSG?

Los Santos Gyvenimas - vienas seniausių ir populiariausių SA-MP žaidimo serverių Lietuvoje. Serveryje teikiame aukščiausios kokybės RolePlay žaidimo patirtį. Garsėjame savo unikaliu žaidimu, serverių kokybe, darbščia administracija ir draugiškais žaidėjais. Savo srityje dirbame jau vienuolika metų, todėl puikiai žinome, kas patinka žaidėjams.

Žaidimas serveryje yra visiškai nemokamas! Jei nežinote, nuo ko pradėti - sekite šį gidą: Pradžiamokslis

Serverio IP: samp.lsgyvenimas.lt

Turnyro reformos

Written by Lukas on .

 

Turnyras, pavadinimu "Kova iki mirties" buvo restartuotas dėl tam tikrų priežasčių. Gerai, kad tai nebuvo jau įsibegėja. Viskas prasidės per naujo su keletą reformų. Jas pateiksime čia:

  • Apie kovas informacija gausite e-mail žinute.
  • Bus nustatytas tiksli vieta, ginklai, prizai ir kovojimo diena.
  • Kruopsčiai atrenkami žaidėjai į turnyrą. Bus siejama aktyvumas, XP ir serveryje pražaistas laikas.
  • Naujos kovotojų lentelės.
  • Kita..

 

Reformos jau įvykditos, žaidėjai atrinkti į turnyrą. Turnyro lentelė gali pamatyti spaustelėje "Skaityti daugiau..."

Apie turnyrą ir kitas reformas:

Įvykdžius aukščiau išvardintas reformas, turnyras eis dar sklandžiau ir tikėkimes greičiau. Kovotojai bus suskirsyti į 2 kategorijas. 1-ojoje kategorijoje stovės žinomi ir šiek tiek stipresni žaidėjai, o 2-oje vienu laipteliu žemiau, nei 1-osios kategorijos žaidėjai. Kovos vyks kiekvieną PENKTADIENĮ ir SEKMADIENĮ - visą dieną. Kovas padės pravesti prisijungusi administracija. Gali būti, kad įvyks ir nenutartu laiku. Įspėjame ir prašome, kad pabūvotumėte šiomis dienomis šiek tiek ilgiau, nei įprastai (dalyviams). Dėl ginklų buvo priimtas sprendimas: kiekviena turą (etapą) bus duodama vis tie patys ginklai - DEAGLE(5), AK47(15), MP5 (20), SHOTGUN(6). Kovos vietą nustatyta BMS patalpa. Priežastis: visiškai nėra trugdžių dėl kurių kova gali vykti nesklandžiai. Taip pat puikus plotas šaudymuisi.  Bus kovojama tik 1 kartą. Bet prieš kovą bus leidžiamą prasitreniruoti ir pramankštinti rankas.

Turnyras nesiekia sutrugdyti konkursui "Keep your wheels on track: Elimination!". Šis konkuras taip pat vyks. Kad nebūtų problemų laikas bus derinamas, kad spėtumete ir vienur, ir kitur(jeigu dalyvaujate) sudalyvauti.

Konkurso prizai:

1. 20,000 LT

2. 15,000 LT

3. 10, 000 LT

 


 

Kovotojų lentelės

Iš kiekvienos kategorijos pateks į pusfinalį 2 dalyviai. Išviso 4 dalyviai. Jie kovos dėl 1, 2, 3 vietų. Laimėtojai bus paskelbti.