Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[DPL] PASKOLOS!

- - - - -

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
9 atsakymai į šią temą

#1
D.Baronas

D.Baronas

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 118 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva
  • Darbas:va
  • VIP:t
  • XP:34000

                                    288bf0b39ecd5a599af1258212159d12116.jpg

 

 

 

 

    Sveiki. Pristatome jums DPL lizingą - paskolą už automobilio užstatą. Kaip tai veikia?

    Paprasčiausiai jūs paliekate savo automobilį kaip užstatą ir gaunate 90% sumos nuo automobilio pardavimo serveriui vertes. Gavę paskolą, turite lygiai 1 SAVAITĘ LAIKO gražinti mums 100% automobilio vertės. Taikomos išimtys šiems automobiliams/motociklams - NRG-500, INFERNUS, BULLET, ELEGY, TURISMO ( už šiuos automobilius/motociklus gausite 90 procentų automobilio vertės VYRAUJANČIOS SERVERYJE TARP ŽAIDĖJŲ). Jei jūs to nepadarote per 1 savaitę iš jūsų automobilis konfiskuojamas ir be jokių kalbų pasiliekamas.

   Tačiau automobiliai negali būti bet kokie, jie turi atitikti šį sąrašą:


 

                     ddc2b4689b74d937dfd5ad355ee0ab40627.png

       Štai čia pateiksime paskolą pasiėmusių sąrašą ir datas:


  •  

  •  

  •  

  •  
  •  

     Šiuo metu pąskolos TEIKIAMOS. Su manimi galite susisiekti - /sms Dariune_Baronas, /skamb Dariune_Baronas, /email, taip pat forume A.Ž... Aš, Dariune_Baronas, ir niekas kitas, pilnai prisiėmu atsakomybę už DPL paskolų teikimą ir viską kas susiję su šia įmonę. Linkiu jums sėkmingų paskolų!

  


  • 0

#2
♦♣ ¤§Åw¥╬®¶™¤♦♣

♦♣ ¤§Åw¥╬®¶™¤♦♣

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 435 Pranešimai
  • Gyv. vietaEarth
  • Darbas:¤§GØD§¤
  • VIP:Yes
  • XP:0,001

Nu vis kažkas bet kodėl į tokia tema kelti "apie viska" :x


  • 0


#3
Germaa.

Germaa.

    Biški leavinęs

  • Užblokuotas
  • 4 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:t
  • VIP:t
  • XP:42.000
Patiko ideja. Bet 90% pardavimo serveriui sumos? Net nezinau
  • 0
<p style="text-align:center;"><em><span style="font-size:18px;"><span style="font-family:tahoma, geneva, sans-serif;"><strong>Paveiksliukas</strong></span></span></em></p><br /><p style="text-align:center;"><span style="font-size:36px;"><span style="color:rgb(128,0,0);"><span style="font-family:tahoma, geneva, sans-serif;"><strong>Pretenduoju i autoklubo direktorius!</strong></span></span></span></p><br /><p style="text-align:center;"><span style="font-size:36px;"><a data-ipb='nomediaparse' href='<a class='bbc_url' href='http://lsgyvenimas.l...ubą/'><span</a> style="color:rgb(128,0,0);"><span style="font-family:tahoma, geneva, sans-serif;"><strong>Spausti cia! :)</strong></span></span></a></span></p><br /><p style="text-align:center;">Paveiksliukas</p>

#4
Saban

Saban

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 108 Pranešimai
  • Gyv. vietaViva La Vilnius
  • Darbas:so
  • VIP:t
  • XP:0000XP

Dariune varkes suka. 90proc nuo automobilio sumos:D t.y jaigu pasiskolinate ir negrazinate Dariunei tos sumos kuria skolinote gaunate -. Ps Egidijus_Phoenix dare toki lizinga :D


  • 0

mx2aQ1e.png


#5
Žaidėjas iš praeities

Žaidėjas iš praeities

    Uzdomijuok

  • Veteranas
  • 1.625 Pranešimai
  • Darbas:Šlavėjų direktorius

Dariune varkes suka. 90proc nuo automobilio sumos:D t.y jaigu pasiskolinate ir negrazinate Dariunei tos sumos kuria skolinote gaunate -. Ps Egidijus_Phoenix dare toki lizinga :D

Net Aš šykštuolis duodavau už infernus 170k
  • 0
Mano anketa į administratoriaus pareigas - https://www.lsgyveni...atoriaus-postą/

#6
D.Baronas

D.Baronas

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 118 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva
  • Darbas:va
  • VIP:t
  • XP:34000

Net Aš šykštuolis duodavau už infernus 170k

Nu tai koks skirtumas as galiu irgi duoti daugiau, tiesiog kaina grazinimo irgi didesne bus. Pasidariau tokias kainas, kad poto nebutu sunku parduoti automobilio jei zmogus negrazintu pinigeliu :).

O siaip, ne Egidijus pirmas pradejo lizinga daryt ir tikrai ne nuo jo nukopijavau, sakyciau netgi atvirksciai, turejau savo lizinga su Dovis_Gren nicku pries tai :).

 


 

 


  • 0

#7
Rovero

Rovero

    Hu||igan

  • Veteranas
  • 2.084 Pranešimai

Iš kur tu pinigų ištraukei? Man tik tiek įdomu. :D


  • 0

2021 08 24 - 2022 05 25
https://imgur.com/zNr0FAn


#8
D.Baronas

D.Baronas

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 118 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva
  • Darbas:va
  • VIP:t
  • XP:34000

AKCIJA! Pirmajasis zmogus, kuris pasiims paskola, gales grazinti 95% automobilio vertes, skubekite!

 

Vis dar laukiame pirmojo zmogaus kuris pasiims paskola!


  • 0

#9
keptas suris

keptas suris

    Naujokas

  • Užblokuotas
  • 14 Pranešimai
Aferiuga niekada nesikeikiu esi skundu daxuja ant taves psio laisvas eik kept surio man
  • 0

#10
Guest_Laurynas._*

Guest_Laurynas._*
  • Svečias

Aferiuga niekada nesikeikiu esi skundu daxuja ant taves psio laisvas eik kept surio man


  • 1




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)