Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[Konkursas] Mano pirmieji žingsniai serveryje.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
stephenas

stephenas

    it was fun while it lasted

  • Užblokuotas
  • 4.365 Pranešimai
  • Gyv. vietaearth
  • Darbas:pokeris
  • VIP:always
  • XP:1337
  • 2017 Metų Direktorius:Teisėsaugos
  • Geriausias 2016 metų:Šaulys
  • Laimėjo konkursą:Drift!

Sveikas skaitytojau, pristatau konkursą skirtą Jums naujokams. 

Konkursas nėra sunkus, tik reikės palavinti smegeninę, bei žodyną.

 

Konkurso tikslas

 

Taigi turėsite parašyti savo istoriją kaip pradėjote žaidimą, kokie buvo Jūsų pirmieji žingsniai, kodėl pasirinkote šį serverį, bei šiaip kokią linksmą/įdomią istoriją. Nekopijuokite kitų žmonių pasakojimų, atsiminkite savo pirmuosius žingsnius kurie buvo turbūt nesenai.

 

Privalumai

 

Privalumai paprasti, dalyvauja nuo 0 patirties taškų iki 5.000 patirties taškų žaidėjai, nes konkursas skirtas būtent naujokams ir šiek tiek labiau pažaidusiems.

 

Laikas

 

Konkursas vyks nuo 2016.05.14 iki 2016.06.01

 

 

Jeigu turite naujoką draugą, tai pamokykite jį užsiregistruoti forume, ir parašyti savo istoriją, nes prizas siekia 50.000e!!! 

 

Sekmės!  :wub: 


Šį pranešimą redagavo Stephan's: 14 gegužės 2016 - 21:45

  • 1

woiIbuo.png


#2
Moby_Dick

Moby_Dick

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 22 Pranešimai
  • Gyv. vietaLos Alytus.
  • Darbas:ku
  • VIP:t
  • XP:14000

Na tai esu Adrijus man yra 17 metų esu iš Alytaus  serveryje mano nicka's yra Moby_Dick. Taigi jums tikriausiai įdomu kodėl aš perėjau žaisti Lsg serveryje na iš pradžių maniau,kad tai yra niekam tikęs serveris paskui vieną kartą užėjau nepatiko antrą kartą užėjau pradėjo visai patikti na ir štai pradėjau žaisti normaliai ir labai džiaugiuosi,kad perėjau jūs manot,kad aš dėl prizo rašau jums :). Na taip aišku būtų gerai jei laimėčiau,bet nesvarbu. Mano pirmieji žingsniai tai susipažinau su pačiu serveriu bei jo apmokymais :). Toliau susiradau darbą na aišku darbas tai nelabai geras,bet vis gi nuo kažko reikėjo pradėti tai štai ir pradėjau nemeluosiu jums biškį padėjo draugas kuris man davė kaip naujokui 5000Lt na taip su pinigais tai man irgi ne kažką buvo :D. Tada apvažiavau pusė mapo,kad dar labiau ir aiškiau priprasčiau serveryje su kai kuriais žmonėms  jau ir susibendrauti spėjau tikrai malonu žaisti kai atrandi tokių mldc žmonių kurie tau suteikia pagalba už tai labai dedu didelį + šitam serveriui :). Na o šį serverį tai pasirinkau todėl vien,kad pastebėjau kiek į dieną pražaidžia žmonių tai irgi yra labai gerai serveris jau gyvuoja net 6 metus aš nustebintas :o... Negalvojau,kad tiek išsilaikys,bet aš labai klydau :/ . Tai va ačiū už dėmėsį manau gerai praleisiu laiką su visais žaisdamas serveryje tai tiek šiam kartui ;).

 

Pagarbiai Moby_Dick


  • 1

#3
Mark123

Mark123

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 1 Pranešimai

Sveiki mano tikras vardas Ernestas man yra 16metų žaidime esu Mark_Attack . Ieškojau internete serverių ir ziūriu daug žmonių , populiarus serveris ir užejau :D . Staiga pamačiau užraša [Naujoku verbuotojai] Naujokai kuriems reikia pagalbos /sms ******  :huh:  . Ir aš parašiau man padėjo aprodė serverį ir man patiko dar kai pasakė apie gaujas ir sandelius iš vis pradėjo patikti ir pradėjau žaisti Los Santos gyvenimas serveryje :rolleyes: .Man padėjo išsiimti kortele ir daug kitu dalyku. Mane patraukė pokeris nes ten gali lengvai gauti pinigų ir pasiekimai per kuriuos už 1 įvykdyta paisiekima gaunu 50XP :D . Ir mane veže žmogus ir žiuriu dažasvaidis tai ėjau biški pašaudyti . Kai pamačiau ,kad yra /event komanda nusprendžiau pasilikti serveryje ir siekti aukštumų.  

 

 

 

Mark Attack


  • 2

#4
stephenas

stephenas

    it was fun while it lasted

  • Užblokuotas
  • 4.365 Pranešimai
  • Gyv. vietaearth
  • Darbas:pokeris
  • VIP:always
  • XP:1337
  • 2017 Metų Direktorius:Teisėsaugos
  • Geriausias 2016 metų:Šaulys
  • Laimėjo konkursą:Drift!

Štai ir nugalėtojas, Moby_Dick, sveikinimai! Laimėjimo prizas 50.000e.


  • 0

woiIbuo.png





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)