Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[Interviu] Nauji serverio direktoriai, tarp jų - Raminta_Sunshine.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Jokių atsakymų į šią temą

#1
young dagger d1ck

young dagger d1ck

    あなたのお父さん

  • Veteranas
  • 2.140 Pranešimai

Sveiki. Tikriausiai kaip ir daugelis jau žino, šiandien buvo išrinkti 3 nauji direktoriai. Raminta_Sunshine dabar atstovaus gaisrininkų firmai, o Mantis_Pihaz ir Antonio_Sabotini vadovaus LSG pareigūnams. Musų komandai pasisekė susisiekti su Raminta_Sunshine ir mes paėmėme iš jos interviu.

_________________________________________________________________________________________________________________________________


vFUCOZX.jpg

Benjerg nuotrauka ©

Benjerg: Labas, ar galėčiau šiek tiek sutrukdyti ir paimti interviu?
Raminta: Labas, žinoma.
 

Benjerg: Taigi, pradėkime. Pirmas klausimas būtų, kaip jautiesi gavusi direktorių?
Raminta: Jaučiuosi šiek tiek nustebusi, nes buvo tikrai gerų kandidatų kurie irgi turėjo didelę patirtį direktoriavime.
 

Benjerg: Manau visiems įdomu, kas naujo bus įnešta į firmą?
Raminta: Vos atėjus į firmą, su kolege Rūta, nusprendėme sumažinti naudingumo balų skaičių, nes artėja vasara. Laikui bėgant pakitimų dar tikrai bus, tik kol kas reikia gerų idėjų, turiu vieną sumasčiusi, bet tegul tai lieka intriga, nes dar nesu garantuota, kad ją pavyks įgyvendinti.
 

Benjerg: Kaip manai, kodėl išrinko būtent tave?

Raminta: Na manau, dėl to, kad esu aktyvi žaidėja, nes kitų kandidatų serveryje beveik nematyti.

 

Benjerg: O ar galvoji apie metų direktorių? Sieksi šio titulo?
Raminta: Metų direktorės statusas yra didžiulė loterija, turi draugų, turi palaikymo, būsi pripažinta metų direktore. Bet kol kas apie metų direktorę negalvoju, kadangi jau esu pripažinta krovinių transporto firmoje.
 

Benjerg: Kaip sutari su firmos darbuotojais? Kaip jie reagavo, jog būtent Tu, gavai šį postą?
Raminta: Mane sutiko šiltai, nebuvo nė vieno priekaišto, jog būtent aš tapau direktore.

Benjerg: Ačiū už atsakymus, visi tikimės, kad nenuvilsi!
Raminta: Stengsiuosi iš paskutiniųjų, kad nenuvilčiau jūsų, bei firmos darbuotojų.

Benjerg: Viso gero.
Raminta: Iki.
_________________________________________________________________________________________________________________________________

Su kitais direktoriais mums susisiekti nepavyko, nes neradome jų serveryje. Ar tai reiškia galą LSG policijai? Niekas nežino. Bet neskubėkime daryti išvadų. juk savaitgalis, gal taip kur grabe guli. Jei mano spėjimai teisingi, rytojaus sandėliuose direktoriai dalyvaus ir išsaugos ginklų sandėlį.


Šį pranešimą redagavo Benjerg'as: 22 balandžio 2016 - 22:46

  • 1

z3vtVPS.gif
 





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)