Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Grazvis_Stiifleris I lenktynių moderatoriu


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

Apklausa: balsavimas (0 nariai(-ių) jau prabalsavo)

ar nori kad būčiau gatvių lenktynių moderatorius?

  1. noriu, nes.. (0 balsai(-ų) [0.00%])

    Balso procentinis santykis: 0.00%

  2. nenoriu, nes.. (0 balsai(-ų) [0.00%])

    Balso procentinis santykis: 0.00%

Balsuoti

#1
Grazvis Stifleris

Grazvis Stifleris

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.687 Pranešimai

V6p3dzW.jpg
1. Jūsų slapyvardis bei patirtis serveryje: Grazvis_Stiifleris, esu sukaupęs 50000xp taškų
2. Tikslai atėjus į moderatoriaus pareigas. Ką žadate įnešti naujo šiose pareigose?
esu sugalvojas tokius kelius naujus race - "DeathRace" ir "DragRace (būlių kautynės) "DeathRace" tai reiktu vairotojo ir keleivio, keleivis tam kad šaudyti pro langą, kas kiekviena ratą keleivis gauna kulkų ir banda išlikti, kiekviena ratą keleivis gauna vis daugiau kulkų, pirmą ratą neduoda kulkų tik antra ratą žaidejai gauna ginklų kulkų. Antras race "DragRace" tai būlių kautynės kuriems manau visiem žinomas, laimi paskutines išlikęs su savo AUTO arba trys paskutineji išlike, dalyvaujama su nuosavom mašinom, dar žinoma sukurčiau trasų paprastiems race

3. Jūsų nuveikti darbai forume, žaidime:Esu būvęs naujokų verbuotojas ir vagių direktorius, naujokų verbuotojas kaip būvau pačia pirmą savaitė buvau geriausias savaitės verbuotojas
4. Ar turite patirties moderavime? ne, delto labai norečiau pabandyti savo jėgas, savo naujoves, ir būti kažkom naudingu
5. Ar atitinkate visus keliamus kriterijus į moderatorius? Kodėl? Kuo galite būti geresnis už tuos, kurie pretenduoja į tą pačią skiltį? Argumentuokite. taip, atitinku manau, kodėl ne? tikrai neliginsiu savęs su kitais žmonemis man tiesiog nepatinka, netoks žmogus esu kuris mana kad yra geresnis ar blogesnis kažkom, tai atleiskit tik tiek galiu pasakyti
6. Papildoma informacija apie jūsų karjerą projekte:
7. Kokiu būdu žadate įvesti tvarką šioje skiltyje? tvarka jau yra, beliko laikyti ja ir nepaleisti, prižiūreti, žieti atsakingai už pareigas nes jei jau pasitikėjo tai irodyk.


Šį pranešimą redagavo Grazvis_Stiifleris: 31 kovo 2016 - 13:13

  • 0

#2
nnnn

nnnn

    niekada nesikeikiantis

  • Garbės moderatorius
  • 1.601 Pranešimai
  • VIP:Taip
  • XP:77000

beabejo, nedurnas esi, draaugiškas, įkelk balsavimą


  • 0


#3
Bill Collins

Bill Collins

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.088 Pranešimai
Už, nes susitvarkysi.
  • 0

#4
Guest_.Admin_*

Guest_.Admin_*
  • Svečias

Uz, rimtas draugiskas zmogus tikrai susitvarkysi.


  • 0

#5
Guest_J.Tron'as_*

Guest_J.Tron'as_*

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.935 Pranešimai
  • Darbas:TEPALINIS
  • VIP:Yra
  • XP:Kaupiasi
  • Beibis
Palaikau, rimtas esi, sėkmės.
  • 0

DbY1dK8.gif

Negalima sukontroliuoti kitų žmonių liežuvių, tačiau mūsų geras gyvenimas leidžia jų nepaisyti.

NTA DIREKTORIUS - 2021-12-08 - 2022-01-05


#6
Marko Popovich

Marko Popovich

    love is a drug, and I only get bad trips

  • Garbės moderatorius
  • 4.437 Pranešimai
  • Geriausias 2016 metų:Medikų direktorius !

Patvirtinta, su moderatorių komanda nusprendėme, kad reikia duoti naujiems veidams pasireikšti. Patvirtinta su 2 sav bandomuoju laikotarpiu. 


  • 0

tumblr_mugmfpLHQY1sjvnm3o1_500.gif





1 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)