Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Curry į lenktyninį gyvenimą


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

#1
stephenas

stephenas

    it was fun while it lasted

  • Užblokuotas
  • 4.365 Pranešimai
  • Gyv. vietaearth
  • Darbas:pokeris
  • VIP:always
  • XP:1337
  • 2017 Metų Direktorius:Teisėsaugos
  • Geriausias 2016 metų:Šaulys
  • Laimėjo konkursą:Drift!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

5ec8c5e062e2982a46ec053bee3b36af696.png

 

 

 

 

1. Jūsų slapyvardis bei patirtis serveryje:

2. Tikslai atėjus į moderatoriaus pareigas. Ką žadate įnešti naujo šiose pareigose?

3. Jūsų nuveikti darbai forume, žaidime:

4. Ar turite patirties moderavime?

5. Ar atitinkate visus keliamus kriterijus į moderatorius? Kodėl? Kuo galite būti geresnis už tuos, kurie pretenduoja į tą pačią skiltį? Argumentuokite.

6. Papildoma informacija apie jūsų karjerą projekte:

7. Kokiu būdu žadate įvesti tvarką šioje skiltyje?

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Sveikas skaitytojau(-e)! Mane draugai vadina Curry, na o slapyvardis Stephan_Curry, serveryje žaidžiu 3 metus su pertraukomis, ir surinkau 46.000 patirties taškų, per šiuos kelerius metus Aš buvau 

Baikerių direktoriumi

Vagių direktoriumi

Gaisrinės direktoriumi

Naujokų verbuotojas

Kadangi forume dar rimtos pareigos neturėjau, nusprendžiau siekti šio tikslo iki galo. Būdamas Gaisrinės direktoriumi patirties įgavau žymiai daugiau negu prieš tai, tad manau susitvarkyti sunku neturėtų būti. Mano manymų šioje skiltyje reikėtų kruopštumo, daug neskubėti, nustatyti tikslią lenktynių dieną, laiką. Race'us daryti kuo dažniau, jog tie žmonės kurie apart šaudymo labai mėgsta važinėtis su mašina ir laimėti daug pinigų galėtų parodyti savo įgūdžius ir taip paįvairinti veiklą. Be to jeigu gaučiau šias pareigas iškart padaryčiau jog su "ADMIN", ar draugo, nuomotomis mašinomis neitų į lenktynes, nebent nuomotomis mašinomis, bet niekas neatsakys jeigu nuomos laikas pasibaigs, o dėl "ADMIN", ar draugų mašinų nėra jokios kalbos, nes niekas nežino ar draugas kitu momentu administratorius staigiu metu išeis iš serverio ir mašinos lenktynininkas nebeturės, tai tiesiog gaišins laiką tiek mano, tiek pačio lenktynininko. Stengsiuosi atgaivinti "Gatvės lenktynininkas" skiltį, nes kas pradedamas tą reikia užbaigti, bei atgaivinti kitas temas kurios nelabai ir bekreipiamos kaip "B-list". Mano manymų į kriterijus atitinku, nes esu ne vieną gatvės lenktynininkų moderatorių pažinąs, ir matęs kaip jie ką daro, ką reikia daryti, o ko - ne, esu ir laimėjęs šias lenktynes, tad susipažinęs su pačia mintimi esu. Na, o visa karjerą pradėjau kaip ir visi - traukinio stotyje, atėjęs į serverį visus metus laiką leidau linksmumui, bet po metų pamaniau jog jau reikia griebti jaučiui už ragų ir imtis kažko rimtesnio, ko siekiau, to ir nepalikau, pirmas žingsnis buvo į Transporto direktorių, nepavyko, po poros mėnesių pildžiau į Gaisrinę ir pavyko ;) To žadu siekti ir toliau. Tvarka bus įvykdyta griežtumu, išdirbinės, darys nesąmones - b-list, susimokės ir žinos jog nebegalima to daryti, aišku pusę minties pasidalinsiu ir su kitais, tiesiog jeigu atgaivinčiau b-list'us bei kitas temas kurios apleistos viską sugriežtinčiau, nes ir veiklos atsirastų, o už laimėjimą ir pinigų gautum, tad manau niekas nenorėtų mokėti 20.000e už kvailystes, jeigu gali laimėti 2x daugiau. 

 

Lauksiu Tavo nuomonių :)


  • 0

woiIbuo.png


#2
Beilas

Beilas

    By Order of the Peaky Blinders

  • Garbės moderatorius
  • 5.236 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Geriausias 2016 metų:nebesvaik

Uz, patyres, draugiskas, protingas. Sekmes!


  • 0

39e710ca87634af122e72310412de4c5681.png


#3
stephenas

stephenas

    it was fun while it lasted

  • Užblokuotas
  • 4.365 Pranešimai
  • Gyv. vietaearth
  • Darbas:pokeris
  • VIP:always
  • XP:1337
  • 2017 Metų Direktorius:Teisėsaugos
  • Geriausias 2016 metų:Šaulys
  • Laimėjo konkursą:Drift!

Apklausą įdėsiu rytoj, nes dabar nežinau dėl ko, bet neina paspausti ant mygtuko, nereguoja.


  • 0

woiIbuo.png


#4
feizen

feizen

    1337

  • Veteranas
  • 829 Pranešimai
  • XP:1337
uz. susitvarkys lengvai rimc siekiantis tikslu gl
  • 0

#5
Guest_Laurynas._*

Guest_Laurynas._*
  • Svečias

Uz lenktynininkui , turi patirties tokiuose renginiuose , visad su pareigom susitvarko puikiai.


  • 0

#6
Carlo_Gambino (Jucke)

Carlo_Gambino (Jucke)

    Leave

  • Veteranas
  • 3.784 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • ADMIN:Yra
  • XP:315144
  • Carlo_Gambino
  • Geriausias 2019 metų:LSG radijos Dj
  • Geriausias 2018 metų:LSG radijos DJ
  • Geriausias 2016 metų:LSG radijos DJ 2016 - Carlo_Gambino

Puiki anketa .rimtas kandidatas uz.


  • 0


#7
Deividas_Ruzas

Deividas_Ruzas

    *Serverio Kritikas*

  • Forumo moderatorius
  • 2.350 Pranešimai

Patvirtinta. Bandomasis laikotarpis. 2 sav. 


  • 0

pMPq359.png

O0AkBeT.jpg

8yy2CsB.jpeg





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)