Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

P.Hustle - Pusmėnesiniai pasiekimai.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
7 atsakymai į šią temą

Apklausa: P.Hustle - Pusmėnesiniai pasiekimai. (4 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Ar tinkantis į šį postą:

  1. Taip, argumentuosiu. (4 balsai(-ų) [100.00%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 100.00%

  2. Ne argumentuosiu. (0 balsai(-ų) [0.00%])

    Balso procentinis santykis: 0.00%

Balsuoti

#1
Don Antonio

Don Antonio

    Veterans.

  • Veteranas
  • 1.266 Pranešimai
  • Geriausias 2016 metų:Gaisrinės direktorius !

Sveiki, esu Paulius Hustle (xp kiekis žaidime ~ 50,000). Pildau anketą į šios skilties moderatorius, nes seniau, ją buvau jau gavęs(ji man buvo perleista) tačiau išėjo taip, kad deja šios skilties veikla buvo pristabdyta. Kadangi skiltis nėra nauja, joje nėra daug "kenkėju", kurie reikalautų dėmesio, tai aš stengsiuosi įnešti naujų idėjų(pasiekimų), kad jie būtų vis kitokie, įvykdomi sunkiau ar lengviau. Forume ir pačiam žaidime neesu "kalnų nuvertęs", esu buvęs naujokų verbuotojas, buvau įkūręs savo klubą, o dabar esu gaisrinės direktorius ir gidų skilties moderatorius(antras moderatorius nepamaišys :D). Kadangi esu Gidų skilties moderatorius, moderavime patirties turiu, su ja bėdų kilti neturėtų, į visus keliamus kriterijus atitinku. Serveryje esame visi lygus, bet savo kruopštumu, idėjomis bei šiokia tokia patirtimi manau esu pranašesnis už kitus kandidatus. Gidų skiltyje piktnaudžiaujančių daug nebūna, šioje skiltyje kiek teko matyti - irgi, bet jei jau taip išeis, kad atsiras piktnaudžiaujančių juos bausiu pagal visiems pritaikytas taisykles, gal net jei bus įmanoma ir prireiks nutarus su valdžia šiai skilčiai bus įvesta kokia nauja taisyklė(-ės).


  • 0

tL7uMTb.jpg


#2
Charlis.Atsarginis

Charlis.Atsarginis

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 38 Pranešimai
  • Gyv. vietaMarijampolė
  • Darbas:ad
  • VIP:t
  • XP:68.000

prieš , nes šaudai nekaltus žmones ir tokių žmonių čia nereikią....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

o jai rimčiau , tai šaunus žmogus esi , nesiveli ten kur nereikią . patikimas žmogus esi. Užh karočia


  • 0

#3
Guest_Laurynas._*

Guest_Laurynas._*
  • Svečias

Atsakyngas lelelele 


  • 0

#4
Victor Casimirov

Victor Casimirov

    Teisėsaugos direktorius!

  • Skundai
  • 6.134 Pranešimai

Atsakingas, draugiškas, ramaus būdo žmogus. Tokių ir reikia, aš tau tariu už, sėkmės.


  • 0

#5
asite

asite

    dont care didnt ask also youre a male

  • Veteranas
  • 2.789 Pranešimai

prizinis fondas yra 300k, merai tau jų kiekvieną pusmėnesį neįteiks, turėsi arba mažint prizą, arba jį apmokestint savo lėšomis. draugiškas priminimas :D

 

buvai aktyvus šioje veikloje. būsiu atvira, neseniai galvojau ir aš vėl šitu apsiimt, tačiau priežastį, dėl kurios atsisakiau, jau paminėjau :D jei čia veikla apsiimsi, žiauriai gerbsiu, kadangi tai yra mėgstamiausia kada nors sukurta veikla. dalyvausiu. už, atsakingas ir kūrybingas.


  • 0

tumblr_pb24kbu4ro1xqv0llo1_400.png


#6
Don Antonio

Don Antonio

    Veterans.

  • Veteranas
  • 1.266 Pranešimai
  • Geriausias 2016 metų:Gaisrinės direktorius !

prizinis fondas yra 300k, merai tau jų kiekvieną pusmėnesį neįteiks, turėsi arba mažint prizą, arba jį apmokestint savo lėšomis. draugiškas priminimas :D

 

buvai aktyvus šioje veikloje. būsiu atvira, neseniai galvojau ir aš vėl šitu apsiimt, tačiau priežastį, dėl kurios atsisakiau, jau paminėjau :D jei čia veikla apsiimsi, žiauriai gerbsiu, kadangi tai yra mėgstamiausia kada nors sukurta veikla. dalyvausiu. už, atsakingas ir kūrybingas.

Jei taip bus, teks kažką keisti.


  • 0

tL7uMTb.jpg


#7
Matas.

Matas.

    x)

  • Veteranas
  • 2.282 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:2016 Metų lošėjas (poker , /monetos lošėjas)
  • Geriausias 2016 metų:Mechanikų direktorius !
  • Laimėjo konkursą:Triatlono nugalėtojas 2019

nors ir nebeduoda man lt , vistiek sakau uz, esi mldc zmogus, nezinau ka rasyt daugiau vnz uz.


  • 0

#8
Don Antonio

Don Antonio

    Veterans.

  • Veteranas
  • 1.266 Pranešimai
  • Geriausias 2016 metų:Gaisrinės direktorius !

Ačiū, laukiu daugiau nuomonių!


  • 0

tL7uMTb.jpg





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)