Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Lukas_Maja i korespondentus


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
8 atsakymai į šią temą

#1
Guest_Lukas_Maja_*

Guest_Lukas_Maja_*
  • Svečias
1. Vardas_Pavardė žaidime (išvardinti visus turėtus): Lukas_Maja, Papisk_BegantiKimas_Dipersonas ir dar ten labai jų daug buvo po 100xp užkeltu.
 
2. Kodėl nori prisijungti prie LSG Naujienų komandos? Paskaičiau pora straipsniu bsk kai kurie prajuokino, kiti irgi patiko, galvoju ir man reik prisijungt kokiu ten pievų parašinėt
 
3. Nuveikti darbai serveryje (nevardinti valdytų gaujų, nes tai ne pasiekimas): Valdžiau gauja  :D. Juokauju, turėjau direktorių legalu kažkada mechaniku, buvau ten dj, naujoku verbuotojas, dirbau pd karta, bet išmetę ta pačia diena ir visokio kito plauko išbandęs.
 
4. Idėjos LSG Naujienoms (jūsų idėjos mūsų veiklai tobulinti): Daugiau straipsniu rašyt trumpesniu, nes tie ilgi nzn ar visiem bet aš nepaslenku jų skaityt  :D kad kas mane suprastumėt tai noriu pasakyt kad rašydamas straipsni pridėtum jo trumpesne dali tinginiams. Šiaip aš tu idėjų neturiu šiuo metu prisigalvojąs, bet kai juos rasai kyla idėjosir kažką gero galima išspausti.
 
5. Parašykite  trumpą straipsnį apie dabartines Los Santos Gyvenimo aktualijas:
nežinau kas tos aktualijos reiškia, tai iš kitos anketos paimsiu. Va krc išsiaiškinau kas tas yra, tai kurčiau labiau tokius linksmesnius straipsnius kad žmonėms nebūtu nuobodu skaityt tu ilgu straipsniu kaip kas direktorių prarado ar adminir t.t, kas mane pražysta žino kad aš labiau prie linksmumo
 
O dabar rimtai. Naujokam: Serveris nėra pats geriausias koks buvo seniau, bet kai pradedi žaist tave užkabina dėl šiokio tokio įdomumo. Pagrindine ir įdomiausia veikla - tai sandėliai, kurie vyksta šeštadieniais/trečiadieniais, juose gaujos skerdžia vieni kitus prie tokiu skirtingom spalvom pažymėtu daržinių, kur išskerdę užlipa ant CP ir laukia kol pasikraus tokia lentele ir nusidažys ta daržinę tavo gaujos spalva. Iš jos nauda narkotikai, ginklai bei nelegalus darbai iš kuriu gali šlamančių užsidirbt. Blogoji dalis - atnaujinimai čia vyksta kas metus ar rečiau, nes savininkas jau senai b@b@ lenkes ant serverio. Serveryje yra pareigos suskirstytos taip: Viceprezidentas - prižiūri admin, meras - prižiūridirektorius, admin - prižiūri tvarka serveryje, direktorius - prižiūri savo firmas, bei vip - kurį galima nusipirkt už kreditus apie ~70 -80k serverio šaibom.

6. Jūsų skype kontaktiniai duomenys: lukas200027
 

Šį pranešimą redagavo Lukas_Maja: 30 sausio 2016 - 21:16

  • 0

#2
Martynaz Winstonz

Martynaz Winstonz

    Rimtas

  • Veteranas
  • 353 Pranešimai
  • Darbas:d
  • VIP:t
  • XP:50000
Aišku už, manau tikrai susitvarkyti su šiuo postu.
  • 0

Pasiekimai serveryje:

  • Medikų direktorius 2x
  • Transporto direktorius
  • Nekilnojamo turto agentų direktorius | Garbės direktorius.
  • Dabartinis teisėsaugos direktorius.

#3
Dom Harris

Dom Harris

    conscious

  • Veteranas
  • 1.691 Pranešimai

Aš ir gal už, sėkmės.


  • 0

#4
Papartis

Papartis

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 644 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:Autoklubas
Nėra ka ir besakyt. Tai aišku už. Geras tu, padedantis bėdai ištikus žmogėnas.
  • 0


#5
Mantė H.

Mantė H.

    Velnias

  • Veteranas
  • 2.031 Pranešimai
  • Gyv. vietaTelšiai
  • Geriausias 2018 metų:2015 metų geriausia korespondentė

Visų pirma parašyk anketą lietuviškomis raidėmis :D O tada perskaitysiu viską ir nuspręsiu


  • 0

#6
Guest_Lukas_Maja_*

Guest_Lukas_Maja_*
  • Svečias

Visų pirma parašyk anketą lietuviškomis raidėmis :D O tada perskaitysiu viską ir nuspręsiu

tvarka


Šį pranešimą redagavo Lukas_Maja: 30 sausio 2016 - 16:10

  • 0

#7
Mantė H.

Mantė H.

    Velnias

  • Veteranas
  • 2.031 Pranešimai
  • Gyv. vietaTelšiai
  • Geriausias 2018 metų:2015 metų geriausia korespondentė

Duodu laiko iki rytojaus taisyt visas klaidas, nes daug kur nėra nosinių raidžių, negražūs sutrumpinimai ir pnš. :D Mums reikia raštingų, nes redaktoriai nedėlioja nosinių, tvarko svarbesnes klaidas :D


  • 0

#8
Guest_Lukas_Maja_*

Guest_Lukas_Maja_*
  • Svečias

Duodu laiko iki rytojaus taisyt visas klaidas, nes daug kur nėra nosinių raidžių, negražūs sutrumpinimai ir pnš. :D Mums reikia raštingų, nes redaktoriai nedėlioja nosinių, tvarko svarbesnes klaidas :D

nu patvarkiau daba turi but viskas puikiai


  • 0

#9
Mantė H.

Mantė H.

    Velnias

  • Veteranas
  • 2.031 Pranešimai
  • Gyv. vietaTelšiai
  • Geriausias 2018 metų:2015 metų geriausia korespondentė

 

1. Vardas_Pavardė žaidime (išvardinti visus turėtus): Lukas_Maja, Papisk_Beganti, Kimas_Dipersonas ir dar ten labai jų daug buvo po 100xp užkeltu.
 
2. Kodėl nori prisijungti prie LSG Naujienų komandos? Paskaičiau pora straipsniu bsk kai kurie prajuokino, kiti irgi patiko, galvoju ir man reik prisijungt kokiu ten pievų parašinėt
 
3. Nuveikti darbai serveryje (nevardinti valdytų gaujų, nes tai ne pasiekimas): Valdžiau gauja  :D. Juokauju, turėjau direktorių legalu kažkada mechaniku, buvau ten dj, naujoku verbuotojas, dirbau pd karta, bet išmetę ta pačia diena ir visokio kito plauko išbandęs.
 
4. Idėjos LSG Naujienoms (jūsų idėjos mūsų veiklai tobulinti): Daugiau straipsniu rašyt trumpesniu, nes tie ilgi nzn ar visiem bet aš nepaslenku jų skaityt  :D kad kas mane suprastumėt tai noriu pasakyt kad rašydamas straipsni pridėtum jo trumpesne dali tinginiams. Šiaip aš tu idėjų neturiu šiuo metu prisigalvojąs, bet kai juos rasai kyla idėjosir kažką gero galima išspausti.
 
5. Parašykite  trumpą straipsnį apie dabartines Los Santos Gyvenimo aktualijas:
nežinau kas tos aktualijos reiškia, tai iš kitos anketos paimsiu. Va krc išsiaiškinau kas tas yra, tai kurčiau labiau tokius linksmesnius straipsnius kad žmonėms nebūtu nuobodu skaityt tu ilgu straipsniu kaip kas direktorių prarado ar adminir t.t, kas mane pražysta žino kad aš labiau prie linksmumo
 
O dabar rimtai. Naujokam: Serveris nėra pats geriausias koks buvo seniau, bet kai pradedi žaist tave užkabina dėl šiokio tokio įdomumo. Pagrindine ir įdomiausia veikla - tai sandėliai, kurie vyksta šeštadieniais/trečiadieniais, juose gaujos skerdžia vieni kitus prie tokiu skirtingom spalvom pažymėtu daržinių, kur išskerdę užlipa ant CP ir laukia kol pasikraus tokia lentele ir nusidažys ta daržinę tavo gaujos spalva. Iš jos nauda narkotikai, ginklai bei nelegalus darbai iš kuriu gali šlamančių užsidirbt. Blogoji dalis - atnaujinimai čia vyksta kas metus ar rečiau, nes savininkas jau senai b@b@ lenkes ant serverio. Serveryje yra pareigos suskirstytos taip: Viceprezidentas - prižiūri admin, meras - prižiūridirektorius, admin - prižiūri tvarka serveryje, direktorius - prižiūri savo firmas, bei vip - kurį galima nusipirkt už kreditus apie ~70 -80k serverio šaibom. 

6. Jūsų skype kontaktiniai duomenys: lukas200027
 

 

Žodžiu milijonas klaidų, nerišlūs kitur sakiniai, kai kur nėra kablelių. Atmesta, bandyk kitais metais, sėkmės

P.s. klaidas paryškinau


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)