Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[Straipsnis] Visi esame buvę naujokais


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

#1
asite

asite

    dont care didnt ask also youre a male

  • Veteranas
  • 2.789 Pranešimai

*
Populiarus

Visi esame buvę naujokais

 

             Atsukus laiką atgal, visi galime prisiminti, kokie buvo mūsų pirmi veiksmai atėjus į serverį. Vieni atėję į serverį ieškojo žmonių, kurie galėtų juos „apšviesti“, kiti savarankiškai bėgiojo po miestelį, kol kažką atrado, o dar kiti atėjo ir išėjo. Visi esame turėję linksmų, dabar pagalvojus, JUOKINGŲ, nuotykių.

Vienas jų mano patirtimi – žaidžiau su draugo paskyra, gavau žinutę „ateik į mano serverį, patestuosi, ar veikia, ir gausi NRG“. Galvoju, blyn, nieko sau, davai pabandysiu, draugui NRG padovanosiu. Nu, nuėjau į tą serverį su draugo nicku, pagalvojau, jei jis norės ten žaist, uždėsiu tokį pat slaptažodį, kaip ir LSG. Pasekmes, manau, jau numanot. :D Nei draugo acc, nei NRG. Bandžiau prisijungt su savo acc – ajibat, slaptažodis neteisingas. Prisijungiu kažkur po 20 minučių, slaptažodis atkeistas, viskas ok. Žiūriu – paskyra apšvarinta, nieko neliko. Kame juokingiausia.. pagalbos ieškojau pas direktorius. :D :D Tuo tarpu maniau, kad direktoriai yra atsakingi lygiai taip pat, kaip ir administratoriai. Tarp direktorių susiradau Juckę (Paulius Juciunas), parašiau, kad mano acc apšvarino, ką daryt? Sako „duok savo password‘ą, viską grąžinsiu“. Na, tuo viskas ir baigėsi, kad savo acc nebemačiau. :D Galiu ir dar vieną papasakot, tačiau jis ne toks juokingas. Su draugu taupėm mėnesių mėnesius, kad galėtumėm nusipirkt pirmąjį savo namą. Taip išėjo, kad nusipirkom lūšną Vagosų rajone (labai gerai pamenu ir numerį – 173). Pasidžiaugėm gal dieną, dvi, kol negavom pasiūlymo tos lūšnos iškeist į Sultan. :D Kadangi mašina buvo vertingesnė už mūsų gyvenamąjį būstą, mainytis sutikom, tačiau tuo metu buvo lengva sukt aferas, tad pasimovėm ir mes. Ir kiek pamenu, linksmiausia buvo tai, kad prisijungusių administratorių tuo tarpu nebuvo, tad kvietėm policiją :DD Atvažiavo kobra, paaiškinom situaciją, jis surakino mus apgavusį asmenį ir sarkastiškai su juo pakalbėjo (maždaug „ka če veiki su naujokais, nori perma ban? jie turi giministes rišių su Benu!“) Aišku, dabar tai be galo juokinga, tačiau tuo momentu taip nebuvo. :D

 

Kadangi ši tema man pasirodė visai įdomi, sugalvojau apklausti keletą asmenų apie jų pirmąsias dienas serveryje.

 

 

 

Mantė Guaverra: Buvo diena, kai labai smagiai šokinėjau ore su BMX dviračiu, būdavo nelaimių, kai nukrisdavau ir susižeisdavau, bet tada atsistodavau ir vėl bandydavau kol pavykdavo. Kartais atsidurdavau ligoninėje, bet ne bėda, tada pramankštindavau kojas bėgdama, nes nieks nepaveždavo (visai kaip ir dabar).

 

Domis Hudson: Buvo gal 2013 metų gegužė. Serveryje žaidžiau gal tik kelias dienas. Na, kaip ir dauguma naujokų, padoneitinau 5 litus ir nusipirkau 10 kreditų, kuriuos galėčiau iškeisti į 80k LSG valiutos (nes kreditų kainos tuo metu būdavo superinės ir man tai buvo labai dideli pinigai). Na, parašiau skelbimą ir sulaukiau žinutės iš tokio nenaudėlio Edifas_Williams. Šis susidomėjo mano pasiūlymu pirkti kreditus po 8k. Susitikom prie pagrindinio viešbučio ir tada turėjau jam pasiūlyti kreditus, o komandos nežinojau. Suvedęs tai, ką ponas nurodė, pasiūliau kreditus po 8 litus (super verslas). Žinoma, veikėjas gavęs kreditus atsijungė, tačiau yra toks mygtukas f8 ir skundų forumas. Užpildžiau anketą ir sulaukiau geraširdžio Egidijaus Kanapės žinutės. Šis po dienos atidavė man kreditus ir ponaičiui Edifui skyrė dovanėlę - ban.

 

Jovita: Kai tik pradėjau žaist, tikrinau darbus be pakvietimo, buvo darbas Advokatas, aš galvojau ten niekad nedirbsiu, nes labai sunku bus, ten kai rašo aprašyme, trainiotis po teismus ir pan., tai galvojau, gal rimtai kažkas ten tokio vyksta. Galvojau, niekada nedirbsiu advokate, nes sunku išteisint žmones bus. :D Arba pamenu, pasakojo man kažkas, kad kai buvau naujokė, į mane šaudė, aš slėpiausi krūmuose ir galvojau, kad nemato mano nick. Jie tipo ten belekaip taškės, aceit „e, kur ji dingo?“. :DDDd Dar. Su Jėzum susipažinau, kai buvau baikerė, radau jį prie HP, išmečiau iš mašinos ir susirišau :D :D misija buvo, tada ir susipažinau :D Kunigas buvo, visiems iš eilės rašė: Amen. Dar būdama naujokė buvau bučinių bobutė prie hp. Eidavau su bobutės skinu ir rašydavau FREE KISS SU MOČIUTE. Daug ateidava :D :D Dar linksmas ivikis - http://i.imgur.com/ogLdgo8.jpg išsikvietėm mechaniką, sumokėjom 300lt, tas parašė /sedet 4 ir tipo nudažėm :D :D

Kelios fotkės: http://imgur.com/a/wKOCy.

 

Simona Banditta: Tai tuo metu aš turėjau gal 1k xp ir mes nebuvom pažįstamos sampe net. Aš buvau įsidarbinus pakrantės apsaugoj, važiavau su savo darbine car netoli matuoklio prie pakrantės hotelio, su Mante mane apšaudei, ir tada kažkuri (TAI ČJ TU ŠAUDEI, O TA RAMINO) sako palik tu šitą naujokę. O aš sėdžiu tokia ir apsimečiau, kad afk esu J

 

Gordanas: Pamenu, kai buvau naujokas, buvau kaziolas, ir Italas man pizdi išrašydavo xddddddddddd

 

Jėzus Kristus: Kai naujokas buvau, Yokashis ir Lukis (Vulgaris_Magistralis) servą laužė, jie mane ir pakvietė žaist, pažiet, kas vyksta. Kai naujokas buvau, buvau turtolis.

 

Viktor Uspaskich (aka Skofis): Atsimenu, prieš 5 metus susikūriau acc. Turėdamas vos 2 XP, nusipirkau vipą, o tada prirašiau nesąmonių per /vchat.

 

Lukas Maja: Nemokėjau nueit į forumą pasiskaityt darbo taisyklių, kad atrankas pereit, tai kai paklausdavo, kiek reikia min, sakydavau 1k :DDD

 

Karolis Mixon: Per dieną aukinau, pyst atsibodo, /q, ir -1000xp. Čia nei juokinga, nei ką, bet žiaurus dalykas ;//////

 

Treisis Makgreidis: Apsimetinėjau merga, kad visi man doneitintų. Dabar suprantu, ką jaučia Agness Landau.

 

 

 

Kiek pavyko, tiek surinkau. Dėkui tiems, kurie pasidalino savo istorijomis. :D


  • 6

tumblr_pb24kbu4ro1xqv0llo1_400.png


#2
Mantė H.

Mantė H.

    Velnias

  • Veteranas
  • 2.031 Pranešimai
  • Gyv. vietaTelšiai
  • Geriausias 2018 metų:2015 metų geriausia korespondentė
Taigi aš čia išgalvojau, kodėl mano įkėlei :DDD
  • 0

#3
Vilius_Wayne

Vilius_Wayne

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 84 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:di
  • VIP:n
  • XP:14000xp
Labai gražu, nuostabų!!!!!!!! Ps iš manęs neimti interviu..... Aš tavimi nusivylęs.... O tikrai galejai
  • 0

#4
Guest_o ne_*

Guest_o ne_*
  • Svečias
lel :D
  • 0

#5
Tomas_Like

Tomas_Like

    Tursis

  • Veteranas
  • 2.942 Pranešimai
:dddddddddd afigienai, įdomu buvo skaityt labai.
  • 0

#6
Rokas_Italas

Rokas_Italas

    Nurašytas

  • Elitas
  • 1.865 Pranešimai
  • Darbas:Bedarbis
  • VIP:Taip
  • XP:888
  • Rokas_Italas
  • Geriausias 2020 metų:Kritikas

atejau su erniu vien dminti visus saudziau ant visu stumiau visi zinojo mane kaip dmeri kol nepatekau i teisesauga, tada teko apsimesti geruciu, bet giliai sirdyje buvau dmeris ir skriausti zmones man labiausiai cia patikdavo


  • 0

Jau nurašytas..





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)