Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Atranka į mąstančius


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
46 atsakymai į šią temą

#21
Beilas

Beilas

    By Order of the Peaky Blinders

  • Garbės moderatorius
  • 5.236 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Geriausias 2016 metų:nebesvaik
Christian_Bale
1. Kiek laiko esate šiame projekte? Treji metai su viršum.
2. Kodėl manote,jog galite būt naudingas? Esu aktyvus tiek forume, tiek žaidime. Padedu žaidėjams spręsti problemas. Visada randu problemos sprendimo būdą.
3. Ar esate buvęs mastančiojo rango vartotojas forume? Gaila, bet ne.
4. Jūsų karjerą projekte (ką pasiekę per visą laiką šiame projekte) Pradėjęs žaisti neskubėjau gauti aukštesnių pareigų, tiesiog gerai leidau laiką su draugais, todėl daug nuveikęs nesu. Turėjau kelis nelegalių darbų direktorius. Šiuo metu esu naujokų verbuotojų pavaduotojas bei gidų skilties moderatorius.
5. Ar esate rišlus ir aktyvus forume? Žinoma.
6. Sutinkate aktyviai bendrauti,spręsti serverio/forumo problemas ir teikti protingus pasiūlimus? Taip.
  • 0

39e710ca87634af122e72310412de4c5681.png


#22
Guest_Laurynas._*

Guest_Laurynas._*
  • Svečias

Vardas_Pavardė žaidime. Laurynas_Radisauskas a.k.a Olandas
1. Kiek laiko esate šiame projekte? 3.5-4metai
2. Kodėl manote,jog galite būt naudingas? LSG serverija praleidziu tikrai daug laiko per diena , turiu daug ka pasakyti , zinau daug senos istorijos apie lsg 
3. Ar esate buvęs mastančiojo rango vartotojas forume?  NE
4. Jūsų karjerą projekte (ką pasiekę per visą laiką šiame projekte) 2x naujoku verbuotojas , 2x baikeriu ir 2x vagiu direktorius , Lsg radijos dj , lsg rekordu knygos vadovo pavaduotojas
5. Ar esate rišlus ir aktyvus forume? Forume bunu prisijunges ne tik kai bunu prie kompiuterio , bet ir kai kieme bunu per telefona
6. Sutinkate aktyviai bendrauti,spręsti serverio/forumo problemas ir teikti protingus pasiūlimus? Sutinku 


  • 0

#23
Mindaugas_Malbor

Mindaugas_Malbor

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 608 Pranešimai

Vardas_Pavardė žaidime.

Mindaugas_Malbor
1. Kiek laiko esate šiame projekte?

Nuo 2012m.
2. Kodėl manote,jog galite būt naudingas?

Per tą laiką kiek jau žaidžiu šitame serveryje, esu susidaręs nuomonę ko trūksta serveryje ir ką reikėtų pakeisti.
3. Ar esate buvęs mastančiojo rango vartotojas forume?

Ne.
4. Jūsų karjerą projekte (ką pasiekę per visą laiką šiame projekte)

Per šitą visą laikotarpį aš esu bandęs tapti NTA direktoriumi ,bet man nepasiseke,dabar esu Drivers United narys, šis tas ,nes buvau padaręs pertrauką ir nebežaidžiau,bet dabar atėjo proga pasireikšti.
5. Ar esate rišlus ir aktyvus forume?

Taip,forume būnų gana dažnai, su aktyvumu tikrai nebus problemų.
6. Sutinkate aktyviai bendrauti,spręsti serverio/forumo problemas ir teikti protingus pasiūlimus?

Žinoma ,kad sutinku spręsti serverio/forumo problemas ir teikti protingus pasiūlymus.


  • 1

#24
Henderson

Henderson

    Henderson

  • Forumo dalyvis
  • 921 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:g
  • VIP:t
  • XP:43500

Vardas_Pavardė žaidime.
1. Kiek laiko esate šiame projekte?
2. Kodėl manote,jog galite būt naudingas?
3. Ar esate buvęs mastančiojo rango vartotojas forume?
4. Jūsų karjerą projekte (ką pasiekę per visą laiką šiame projekte)
5. Ar esate rišlus ir aktyvus forume?
6. Sutinkate aktyviai bendrauti,spręsti serverio/forumo problemas ir teikti protingus pasiūlimus?

 

Dzeky_Chan

 

1..2-3metus

2.Todel kad labai megstu daug ka isgalvoti galvoti esu tikrai gan daug mastantis jai to prireikia bet kadangi neteko dar tokiu pareigu tai ir nesistengiau daug labai,jai teks imtis siu pareigu tai tikrai manau buciau naudingas :)

3.Neteko dar buti tokio rango kazkaip nesidomejau seniau bet dabar vat va pamaciau kad vyksta atrankos tai ir bandysim patekti.

4. 1 Karta esu buves legalus Gaisrines Direktorius teko tvarkytis su forumu galvoti ir visa kita ir manau kad man nera sunku tiesiog tai patiko man. Nelegaliu darbu direktorius Baikeriu ir Dyleriu. Gauju savininkas bei valdytojas-Lsg dj seniau ir esu dabartinis lsg dj tik dabar neturiu laiko po kolkas zaidimuj speju karts nuo karto prisijungti ir viskas. bet forume esu gan aktyvus tikrai.

5. kaip ir mynejau 4 klausime kad esu aktyvus forume su rislumu nebus problemu jai to prireiks.

6. Jus tik man duokit pasireikst ir as jum parodysiu kad sutinku ;)


  • 0

                                                                      


#25
Aidas.

Aidas.

    Asas

  • Veteranas
  • 1.145 Pranešimai
  • Darbas:kr
  • VIP:n
  • XP:85.000

Aidas_Impact

1. Kiek laiko esate šiame projekte? Šiame projekte esu apie 3 metus su pertraukomis.
2. Kodėl manote,jog galite būt naudingas? Nes esu mąstantis žmogus.
3. Ar esate buvęs mastančiojo rango vartotojas forume? Nesu buvęs, bet norėčiau būti :)
4. Jūsų karjerą projekte (ką pasiekę per visą laiką šiame projekte) Pasiekiau gan nemažai, turiu nebloga reputaciją, esu buvęs ir LSG radijos DJ's ir dabar esu, 2x naujokų verbuotojas, daugkartinis visų nelegalių darbų direktorius ir mano pats didžiausias pasiekimas Krovinių Transporto direktorius.
5. Ar esate rišlus ir aktyvus forume? Žinoma, forume sėdžiu tiek prie kompiuterio kai esu ir net prie telefono, tai nėra problemų su aktyvumu. 
6. Sutinkate aktyviai bendrauti,spręsti serverio/forumo problemas ir teikti protingus pasiūlimus? Žinoma sutinku, stengsiuosi atlikti viską, tartis ar ką dar reikės jeigu pateksiu į Mąstančius.


  • 0

nkG4Yp8.png


#26
Cesare Manzella

Cesare Manzella

    Pavojingas

  • Veteranas
  • 1.856 Pranešimai
  • XP:100.000

1. Kiek laiko esate šiame projekte? Trejus metus.
2. Kodėl manote,jog galite būt naudingas? Nes turiu idėjų kurios gali padaryti šviesesne ateitį serveriui, bei esu mąstantis žmogus.
3. Ar esate buvęs mastančiojo rango vartotojas forume? Esu, esu ir pasiūlęs pasiūlymu tame forume, ir esu bendravęs su kitais.
4. Jūsų karjerą projekte (ką pasiekę per visą laiką šiame projekte) 4 firmų direktorius, 3 skilčių moderatorius, gaujų vadas.
5. Ar esate rišlus ir aktyvus forume? Tai pats matai, forume būnų kiekvieną diena, gebu rašyti lietuviškomis raidėmis, bei esu naudingas.
6. Sutinkate aktyviai bendrauti,spręsti serverio/forumo problemas ir teikti protingus pasiūlimus? Sutinku, ir noriu kuo greičiau, tobulėti, bei tobulinti serverį be atnaujinimų.


Šį pranešimą redagavo Cesare Manzella: 31 spalio 2015 - 17:30

  • 1

#27
Jared Mchale

Jared Mchale

    Dievas

  • Pasiūlymų asas
  • 2.894 Pranešimai
  • Rekordų savininkas:Patyręs.

Vardas_Pavardė žaidime.
1. Kiek laiko esate šiame projekte? 4metai kažkur, buvo, kad žaidžiau buvo, kad nežaidžiau
2. Kodėl manote,jog galite būt naudingas? Nežinau ar aš bučiau naudingas, tiesiog bučiau savimi :)
3. Ar esate buvęs mastančiojo rango vartotojas forume? Nebuvęs
4. Jūsų karjerą projekte (ką pasiekę per visą laiką šiame projekte) Smulkus pasiekimai. Esu turtingas. Iš rimtesnių tai dabar mechanikų direktorius.
5. Ar esate rišlus ir aktyvus forume? Rišlus, gal. Aktyyvus - labai.
6. Sutinkate aktyviai bendrauti,spręsti serverio/forumo problemas ir teikti protingus pasiūlimus? Taip, pilnai sutinku.

Redaguoju nes Vardo_Pavardės neparašiau - Jared_Mchale


Šį pranešimą redagavo Mchale: 31 spalio 2015 - 17:43

  • 0

#28
Tony_Martin

Tony_Martin

    Administratorius

  • Veteranas
  • 3.020 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • T.Martin#5370
  • Darbas:Traktoristas
  • VIP:aktyvuotas
  • XP:250.000xp
  • Geriausias 2016 metų:mechanikų direktorius!

Kas negavote asmeniškai žinučių su kitais klausimais,tai labai neužpykite,tiesiog nepritraukėte savo anketomis. 

 

Tokie pasisakymai kaip pvz. Aš esu labai mąstantis, turiu daug įdėjų, būsiu naudingas tikrai mūsų akies nepatrauks,nęs mes ieškome rimtai mąstančių žmonių.

 

Jau dabar anketose turėjot pasistenkti dėl šio šanso. Kas dar nepildėte anketos galite ją dar užpildyti,tačiau jos bus peržiūrėtos jei truks žmonių tarp mąstančiūjų grupuotes. 


  • 0

Martin_parasas.png

Dabartines pareigos - Administratorius |  Golivefm Dj | Rageout narys.

Žvejys

 

qS6jvY3.png

unknown.png

 

 


#29
Renzo!

Renzo!

    Dievas

  • Veteranas
  • 2.774 Pranešimai

Vardas_Pavardė žaidime.
1. Kiek laiko esate šiame projekte? 4 metai.
2. Kodėl manote,jog galite būt naudingas? Žaidžiu šiame projekte begale laiko, daug ką esu pasiekęs, matau serverio trūkumus bei geras pusės.
3. Ar esate buvęs mastančiojo rango vartotojas forume? Taip.
4. Jūsų karjerą projekte (ką pasiekę per visą laiką šiame projekte) 5-ių darbų direktorius, skelbėjų,mechanikų ir visų nelegalių.
5. Ar esate rišlus ir aktyvus forume? Taip.
6. Sutinkate aktyviai bendrauti,spręsti serverio/forumo problemas ir teikti protingus pasiūlimus? Taip.


  • 0

#30
Tomas_Like

Tomas_Like

    Tursis

  • Veteranas
  • 2.942 Pranešimai
Tomas Like

1. Kiek laiko esate šiame projekte? 2,5 metų.
2. Kodėl manote,jog galite būt naudingas? Padėčiau tvarkytis su serverio problemomis, pasiūlyčiau naujovių aktualių serveriui.
3. Ar esate buvęs mastančiojo rango vartotojas forume? Taip.
4. Jūsų karjerą projekte (ką pasiekę per visą laiką šiame projekte) Buvęs Transporto, Mechanikų direktorius, administratorius, dabartinis LSG Naujienų Prezidentas.
5. Ar esate rišlus ir aktyvus forume? Taip.
6. Sutinkate aktyviai bendrauti,spręsti serverio/forumo problemas ir teikti protingus pasiūlimus? Taip.
  • 1

#31
R. Gollumas^

R. Gollumas^

    Išrinktasis.

  • Veteranas
  • 1.818 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Kolega
  • VIP:Taip
  • XP:215k XP
  • Geriausias 2016 metų:Krovinių Transporto, Autoklubo direktorius !


Vardas_Pavardė žaidime. Rycka Gollun

1. Kiek laiko esate šiame projekte? virs 4 metu.
2. Kodėl manote,jog galite būt naudingas? Pazystu puikiai ir serva ir fourma kadangi jame praleidziu daug laiko. Todel daug lengviau pastebet klaidas ir ieskot ko truksta kai gerai tai pazysti.
3. Ar esate buvęs mastančiojo rango vartotojas forume? Buvau. bet leavinau sampa.
4. Jūsų karjerą projekte (ką pasiekę per visą laiką šiame projekte) Direktoriai: mechaniku, kroviniu transporto + pasiektas metu garbes direktorius. autoklubo, teisesaugos buves administratorius bei metu gaujos vadas.
5. Ar esate rišlus ir aktyvus forume? Taip, fourme i diena po pora valandu praleidziu.
6. Sutinkate aktyviai bendrauti,spręsti serverio/forumo problemas ir teikti protingus pasiūlimus? Sutinku. Stengsios kuo daugiau pasiulymu prazvelgti ir juose pateikti papildomu, naudingu minciu.
p.s rasau be lietuvisku raidziu, nes per tel.
  • 1

#32
Česka

Česka

    -

  • Elitas
  • 8.467 Pranešimai
  • 2021 Metų moderatorius:Forumo adminas!
  • Geriausias 2016 metų:Vagiu direktorius!
  • Laimėjo konkursą:Drift King

Visu "anketu" neskaiciau, bet turbut 1/4 parasiusiu, tik nori to statuso tp "elitas" bus o toliau pohhui nahhui. Jei rasot anketoj, kad turit pasiulymu, kaip pagerint serveri, tai pasiulymu foruma rasykit, o ne cia niekada nesikeikiu kate pele loskit. Gautumet ta "mastanti", tai ir pamirstumet, ka norejot ten rasyt. :)


  • 0
<p class="bbc_center">Untitled-4.gif</p><br><p class="bbc_center">tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif</p><br><p class="bbc_center"><span style="color:rgb(85,85,85);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-size:10px;"><span style="background-color:rgb(247,247,247);">#2020/03 Never forget</span></span></span></span></p>

#33
Takashis >111

Takashis >111

    Dalyvis

  • Užblokuotas
  • 42 Pranešimai
  • Gyv. vietaRajonas
  • Darbas:ar
  • VIP:t
  • XP:Dakuja

*
Populiarus

Vardas_Pavardė žaidime.Crystal_Rosso
1. Kiek laiko esate šiame projekte?Apie 2-3metus.
2. Kodėl manote,jog galite būt naudingas?Bučiau naudingas tuom kad teikčiau gerus pasiulymus,bučiau aktyvus forume,žaidime ir komisijose.
3. Ar esate buvęs mastančiojo rango vartotojas forume?Esu viena Kartą
4. Jūsų karjerą projekte (ką pasiekę per visą laiką šiame projekte)Esu baikerius direktorius 2x,ir vagiu direktorius1x.Ir visšų gaujų pavaduotojas.
5. Ar esate rišlus ir aktyvus forume?Aš esu forume labai aktvus,ir šiekt tiek rišlus.Forumo aktyvumas 80/100procentai.
6. Sutinkate aktyviai bendrauti,spręsti serverio/forumo problemas ir teikti protingus pasiūlimus?Taip sutinku aktyviai bendrauti,spresti forumo problemas,or teikti gerus bei naudingus pasiulymus.


  • 5
sa-mp-151.png

 


#34
Tony_Martin

Tony_Martin

    Administratorius

  • Veteranas
  • 3.020 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • T.Martin#5370
  • Darbas:Traktoristas
  • VIP:aktyvuotas
  • XP:250.000xp
  • Geriausias 2016 metų:mechanikų direktorius!

Kitą savaite tema bus atrakinta ir išrinksime dar kelis asmenys į mąstančiūjų grupe.


  • 0

Martin_parasas.png

Dabartines pareigos - Administratorius |  Golivefm Dj | Rageout narys.

Žvejys

 

qS6jvY3.png

unknown.png

 

 


#35
Tony_Martin

Tony_Martin

    Administratorius

  • Veteranas
  • 3.020 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • T.Martin#5370
  • Darbas:Traktoristas
  • VIP:aktyvuotas
  • XP:250.000xp
  • Geriausias 2016 metų:mechanikų direktorius!

Pildyk anketa komentare.

Vardas_Pavardė žaidime.
1. Kiek laiko esate šiame projekte?
2. Kodėl manote,jog galite būt naudingas?
3. Ar esate buvęs mastančiojo rango vartotojas forume?
4. Jūsų karjerą projekte (ką pasiekę per visą laiką šiame projekte)
5. Ar esate rišlus ir aktyvus forume?
6. Sutinkate aktyviai bendrauti,spręsti serverio/forumo problemas ir teikti protingus pasiūlimus?

 

Aprašymas apie serverį,jo problemas,trūkumus. Ką reiktų daryti,kad serverio kokybė vis gerėtų? Ką reikia keisti forume,serveryje,kituose projektuose.

     Noriu pasižiūrėti kaip suvokiate šio projekto dabartinę situacija ir kokie jūsų pasiūlimai galėtų pakelti serverio reputacija tarp žaidėjų.

 

Papildomi apibendrinimai apie: (Nebūtina)

 

Viceprezidentą -

Merus -

Serverio administratorius - 

Moderatorius - 

Direktorius

Ką manote apie šio rango žaidėjus? kuo galėtumėte juos pagirti,o kur reikėtų pasitempti?

 

Bus atrinkti keli geriausi kandidatai į mąstančiūjų sarašą.
 


  • 2

Martin_parasas.png

Dabartines pareigos - Administratorius |  Golivefm Dj | Rageout narys.

Žvejys

 

qS6jvY3.png

unknown.png

 

 


#36
Renzo!

Renzo!

    Dievas

  • Veteranas
  • 2.774 Pranešimai

Vardas_Pavardė žaidime. Renzo_Akanashi
1. Kiek laiko esate šiame projekte? 4 metai .
2. Kodėl manote,jog galite būt naudingas? Pažįstu serverį, žaidžiu čia begale laiko, daug ką esu pasiekęs, matau serverio trūkumus bei geras pusės.
3. Ar esate buvęs mastančiojo rango vartotojas forume? Taip.
4. Jūsų karjerą projekte (ką pasiekę per visą laiką šiame projekte)  5-ių darbų direktorius, skelbėjų,mechanikų ir visų nelegalių, mąstančių forumo narys, modifikacijų skilties moderatorius ir daugelis kitų smulkių darbų.
5. Ar esate rišlus ir aktyvus forume? Manyčiau, kad taip.
6. Sutinkate aktyviai bendrauti,spręsti serverio/forumo problemas ir teikti protingus pasiūlimus? Taip.

Serverio pagrindinė problema yra rūtina ( tai nepriklauso nuo atnaujinimų ). Dauguma žaidėjų skundžias, kad nėra veiklos, nors patys nesistengia jos ieškoti, galvoja, kad viską atneš jiems ant lekštutės. Veikla - žaidėjų pritraukimas.

 

Viceprezidentą - Puikiai dirba, bando surinkti administratorių komandą, kurį ne tik atlikinėtų savo darbą, bet dar ir ieškotų veiklos žaidėjams.

Merus - Atlieka savo darbą puikiai.

Serverio administratorius - 

Moderatorius - Moderatorius ne tik turi prižiūrėti skiltį, bet ir reikia daryti įvairius konkursus, kad pritrauktų žaidėjų/forumo narių akį.

Direktorius - Tą patį ką ir moderatoriams, ne tik prižiūrėti firmą, bet ir daryti konkursus, tai papildoma veikla žaidėjams.

 


  • 0

#37
Makgreidis.

Makgreidis.

    Velnias

  • Užblokuotas
  • 2.289 Pranešimai
  • Gyv. vietaChicago, Illinois
  • Darbas:b
  • VIP:n
  • XP:~

Vardas_Pavardė žaidime.
1. Kiek laiko esate šiame projekte? 3-4 metai, tikslaus laiko nežinau.
2. Kodėl manote,jog galite būt naudingas? Niekada nebijojau išsakyti savo nuomones apie serverį, išsakyti kritikos aukšto rango žmonėm jei manau, kad atlieka savo darbą blogai. Mėgstu sekti ir analizuoti serverio gyvenimą, darbus, pasikeitimus, nebijau pakovoti už savo nuomonę jei žinau, kad ji teisingą ir atneš naudos ne tik man, bet ir kitiem žaidėjam.
3. Ar esate buvęs mastančiojo rango vartotojas forume? Buvau.
4. Jūsų karjerą projekte (ką pasiekę per visą laiką šiame projekte) Administratoriaus, teisėsaugos/NTA direktoriaus pareigos, "apie viską" skilties moderatorius, "sporto" skilties įkūrėjas, moderatorius.
5. Ar esate rišlus ir aktyvus forume? Forume praleidžiu daugiau laiko, nei su šeima :))
6. Sutinkate aktyviai bendrauti,spręsti serverio/forumo problemas ir teikti protingus pasiūlimus? Beabejo.

 

Viceprezidentą - Pakolkas naujas veidas daug priekaištų ar pagirimų neturiu. Labiausiai norėčiau pamatyti iš jo pusės pertvarkytą adminų kolektyvą (puse adminų tiesiog pro pirštus žiūri į savo darbą ir nematau naudos iš jų pusės).

Merus - Kogero geriausiai dirbatis žmonės serveryje.

Serverio administratorius - Kraupu žėti į kai kuriuos adminus, prisijungimą prie serverio ir kelių žmonių užbaninimą jie laiko sunkiu darbu.. :))

Moderatorius - Serverys ir forumas skiriasi kaip du vandes lašai, forumas veikia lyg puikiai sustiguota gitara tad noriu tik pagirti.

Direktorius - Norėčiau, kad būtu gražinas direktorių bandomasis laikotarpis, nes nevisi direktoriai tinkamai žiūri į savo pareigas.



O viename iš savo postų išsakiau plačiau savo mintis apie serverį ir jo kokybę.

"
1. Jau kiek mėnesių nesugebat paskirti atsakingo admino teamspeake. Žmonės gaudinėja banus for no reason, atblokavimo temos stovi mėnesius ir niekas nieko nedaro, iš oro atsiranka moderatoriai kurie teamspeake maks praleidžia 2h per diena. 

2. Jau kelinta savaitė buginas hoteliai, o tu patingi prie to padirbėti. Kodėl pinigų bugas ištaisomas per porą valandų, o tokie bugai pražiūrimi pro akis. 

Šie dalykai tikrai nepridėda kokybės servui.

Kitas dalykas atnaujinimai. Koks tolkas iš naujokų atėjimo - pažais mėnesi, du ir atsibos kadangi per šį laiką išmegins mažaug 3/4 ką galima serveryje daryti. Tai sakau iš patirties. Į serverį atvedžiau daug draugų iš kiemo/klasės pažaidė kelis mėnesius ir noras baigės pagrindinė priežastys.: atnaujinimų nebuvimas. Juokinga kaip žmonės sako neverkis, kad nėra veiklos, o ieškokit jos. niekada nesikeikiu kaip galima jos ieškoti kai nėr kur, o daugelis linksmų ir įdomių veiklų reikalauja admino komandų ar jų pagalbos.

Kodėl gi nesurinkus tam tikros žmonių grupės kuri dirbtu prie atnaujinimų, kurtu mapp darbus ir jiem mokėti tikrus pinigus, o ne servo valiuta. Taip pritauksi daug naudingų žmonių, gerai iškris iš tavo pinigines keletas šimtų eurų, bet ateis dar daugiau. Tiek žaidėjau, tiek tu busi patenkas ir tai neš visiem naudos. Sugrįš senį žaidėjau, naujus išlaikysit ir dar daugiau pritrauksit.

Negalvokit, kad Antones dėl to kaltas, ši nuotrauka buvo juoko forma. Didžiausiai kokybę ganina 2/4 serverio adminų, neminėsiu kurie butent, bet yra visiškų debilų kurie neneša naudos serveriui. Prisijungti prie servo, parašyti /invisible ir važinėti su mašina nėra darbas, arba surenginėti eventus ir baninti žaidėjus. Geriau padaryti mažą, bet naudingą kolektyvą kuris apsiimtu darbais gerinančiais serverio kokybę. Graudu matyti, kaip ankščiau adminai buvo renkami pagal padarytus darbus serverio labui, o ne dėl pažinčių ar, kad jo akis gražios..  :))

Ir Benai, tikrai būtu maloniau jei pats dažniau apsilankytum serveri/forume ir parodytum žaidėjam, kad tau jie rūpi. niekada nesikeikiu bent jau apsimesk."

 

Patvirtinta


  • 3

#38
Guest_Revolt_*

Guest_Revolt_*
  • Svečias

Domis_Hudson žaidime.
1. Kiek laiko esate šiame projekte? 2,5 metų.
2. Kodėl manote, jog galite būt naudingas? Turiu galvą ant pečių, kurioje dažnai susisuka įvairių idėjų kamuolys.
3. Ar esate buvęs mastančiojo rango vartotojas forume? Taip.
4. Jūsų karjerą projekte (ką pasiekę per visą laiką šiame projekte): transporto, skelbėjų direktorius; grafikos darbų, skelbimų bei naujokų bendruomenės skilčių moderatorius.
5. Ar esate rišlus ir aktyvus forume? Gebėjimas rašyti rišlius tekstus - vienas iš mano privalumų. Forume lankausi labai dažnai.
6. Sutinkate aktyviai bendrauti,spręsti serverio/forumo problemas ir teikti protingus pasiūlimus? Žinoma.

 

 

 

Viceprezidentas  kaip asmenybė - nuoširdus ir draugiškas. Jo veiksmai esant viceprezidentu dar nepastebėti, tad daugiau komentuoti negaliu.

Merai — savo darbą išmanančios personos, įnešusios didelį indėlį serverio gerinimo labui.

Serverio administratoriai  kai kurių iš jų nesuprantu. Administracijoje įžvelgiu ir pliusų, ir minusų - kartais mane glumina jų neadekvatus elgesys.

Moderatoriai — atsakingi už savo skiltis, daugiau nėra ko pridurt.

Direktoriai — vieni - užima postus ir yra nenaudingi, o kiti - puikus pavyzdys darbuotojams.

 

 

 

Serverio padėtis - pakankamai gera. Kodėl pakankamai?

1. Kai kurių administratorių neadekvatumas, noras į viską žiūrėti pro šalį glumina daugelį žaidėjų (mane irgi). Siūlau mažinti administratorių kiekį, skirti didesnes nuobaudas jiems.

2. Serverio savininkas - Benas - retai matoma persona projekte. Ryškiai pastebimas minusas iš jo pusės - neįdomi serverio žaidėjų nuomonė apie serverį. Pasiūlymai asmeniškai Benui:

  • Rasti nors 20-30 minučių per savaitę apklausoms serveryje, kurios tikrai turėtų didelę įtaką atnaujinimų atžvilgiu;
  • Dažniau lankytis serveryje;
  • Skirti laiko serverio priežiūrai.

3. Žaidime trūksta naujų renginiams skirtų vietų. Taipogi yra tuzinas namų, kurie galėtų būti panaudoti kaip gyvenamosios vietos.

4. Naujokai bėga iš serverio, nes atmestinai žiūrima į jų priežiūrą. Po velniais, darykit išvadas.

 

 

Patvirtinta


  • 0

#39
VIRDULYS

VIRDULYS

    Kolumpuotas

  • Užblokuotas
  • 2.283 Pranešimai
  • Gyv. vietaLSG
  • Darbas:bedarbis
  • VIP:amzinai
  • XP:69
  • Laimėjo konkursą:Gaisrininkų naudingumo balų Karalius
1. Kiek laiko esate šiame projekte? nuo 2011
2. Kodėl manote,jog galite būt naudingas? Nes esu aktyvus, turiu idėju, nepasiduodu, siekiu teisybės
3. Ar esate buvęs mastančiojo rango vartotojas forume?Ne nes kaškaip ankščiau nerūpėjo
4. Jūsų karjerą projekte (ką pasiekę per visą laiką šiame projekte) Per tiek kiek žaidžių liekti pradėjau tiktais 2014 vasarą, ankščiau ateidavau tiesiog pažaisti na o nuo 2014 burželio buvau: Naujokų verb, 2x gaisrininkų drk, nuotraukų, gidų moderatorius, jau koki 4kartą lsg naujienų koresp:D, esu renges ir konkursus( nuotraukų nuolatinis konk, lsg naujienų nuominacijos, geriausias namų stilistas, gaisrininkų lenktynes)
5. Ar esate rišlus ir aktyvus forume? Taip
6. Sutinkate aktyviai bendrauti,spręsti serverio/forumo problemas ir teikti protingus pasiūlimus žinoma

Viceprezidentą - Kolkas naujas veidas, bet kiek ankščiau bendravau su antonesu, buvo nepaperkamas, mandagus, draugiškas
Merus - Daro savo darbą puikiai ir tikrai ateityje butu geri vicepr
Serverio administratorius - Kaikurie ateina pabuna užsimeta inv ir nieko nedaro, kaikurie gaudo cytus, kaikurie eikvoja savo laika žmonėms padėti
Moderatorius- ---
Direktorius vieni yra labai geri, aktyvus, ieškantys naujovių, prižiūrintis darbuotojus, kiti sėdi, kad galėtu parašyti kur nors, kad yra buve tiek laiko direktoriais..
Ką manote apie šio rango žaidėjus? kuo galėtumėte juos pagirti,o kur reikėtų pasitempti? Patemti reiktu direktorius ir adminus, nes kaikurie iš ju nera verti turimu pareigų, o kaikuriems reiktu sumažinti kruvi..


Problema didžiausia serveryje nėra benas.. Manau didžiausia problema yra patys žaidėjai, kurie kenkia, stumia, daro, kad tik butu blogiau kitam, pradeda vadint žmogu kuris pasieke daugiau nei jis lindeju į šikną, nirs jis yra daug geresnis kandidatas nei jis ar jo draugas..
  • 0

#40
Amaru.

Amaru.

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 367 Pranešimai

il_pensatore.jpg
Amaru_Shakur

1. Kiek laiko esate šiame projekte? Trejus metus.
2. Kodėl manote,jog galite būt naudingas? Nes su kupinas įdėjų, paskutiniai mano pasiūlymai sulaukia daug susižavėjimo ir palaikymo.
3. Ar esate buvęs mastančiojo rango vartotojas forume? Ne.
4. Jūsų karjerą projekte (ką pasiekę per visą laiką šiame projekte) Naujokų Verbuotojas, Lsg Korespondentas, Sporto Skilties moderatorius, united drivers klubo narys, dabartinis nta firmos direktorius
5. Ar esate rišlus ir aktyvus forume? Dėl aktyvumo net nereikia klaust, būnų on kasdien ir gan daug. O dėl rišlumo tai, jeigu nebūčiau rišlus nebūčiau ir ėjas į korespondentus.
6. Sutinkate aktyviai bendrauti,spręsti serverio/forumo problemas ir teikti protingus pasiūlimus? Taip. To aš ir siekiu.

 

Aprašymas apie serverį,jo problemas,trūkumus. Ką reiktų daryti,kad serverio kokybė vis gerėtų? Ką reikia keisti forume,serveryje,kituose projektuose.

     Noriu pasižiūrėti kaip suvokiate šio projekto dabartinę situacija ir kokie jūsų pasiūlimai galėtų pakelti serverio reputacija tarp žaidėjų.

 

Papildomi apibendrinimai apie: (Nebūtina)

 

Viceprezidentą -  kol kas neturiu jam nei priekaištų, nei pagyrimų. Vykdo ir toliau Roko paliktus darbus, bet nieko naujo kol kas neįvedė ir neturi tokios reputacijos kokią Italas turėjo.

Merus - Jesse galėtu būtį aktyvesnis žaidime, Bennys mldc, dirba savo darba kaip turi būt.

Serverio administratorius - Vieni patinka, kiti ne. Kiek administratorių tiek nuomonių. Kol kas darbo kokybė tikrai nėra 10/10, turėtu būti sumažintas skaičius administratorių, taip padidėtų kokybė.

Moderatorius - Forume viskas labai sustiguota, neturiu priekaištų.

Direktorius - Galėtų būtį sunkiau praeiti bandomajį laikotarpį, bet šiaip viskas tvarkoj.

Ką manote apie šio rango žaidėjus? kuo galėtumėte juos pagirti,o kur reikėtų pasitempti? Pagyrt galiu moderatorius, darbas nepriekaištingas. Pasitempt galėtų Meras, bei administratoriai.


Šį pranešimą redagavo SHAMARUKUR: 15 lapkričio 2015 - 14:27

  • 0

man p iks





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)