Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Biškį pagalbos reik su CS:GO.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
7 atsakymai į šią temą

#1
Angus_Y (antras)

Angus_Y (antras)

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 48 Pranešimai

Sw all.

Iškilo problemė krč su cs:go. Vakar atsisiunčiau, PER STEAMĄ, viskas normaliai. Palošiau iš pradžių su botais, viskas krč norma. O šiandien sakau jau prie rimtesnių varau, bandau jungtis i servą ir lentutę kažkokią meta ir gražina i pgr. Kas galėtų būt ? :/

Ta lentutė :

http://www.part.lt/p...55c6fbd6611.png


  • 0

#2
Silveris

Silveris

    ���������������������

  • Veteranas
  • 2.331 Pranešimai

Is naujo atsisiusk CSGO is steamo


  • 0

#3
Angus_Y (antras)

Angus_Y (antras)

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 48 Pranešimai

Tipo ištrint ir per naujo atsisūst? Nebereiks mokėt vėl? :D O jai aš iš gamecard pirkau Cd-key? Jis skaitysis nupirktas?


  • 0

#4
Russian

Russian

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 814 Pranešimai
  • Darbas:b
  • VIP:n

Tipo ištrint ir per naujo atsisūst? Nebereiks mokėt vėl? :D O jai aš iš gamecard pirkau Cd-key? Jis skaitysis nupirktas?

Jeigu jis yra steam bibliotekoje tai nepradings.


  • 0

owyZqfU.png


#5
Angus_Y (antras)

Angus_Y (antras)

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 48 Pranešimai

Nu yra lyg ir. Bet nemokamus žaidimus ištrinus jie dingsta iš bibliotekos ligtais. Tai bijau kad ir šitas nedingtų :s


  • 0

#6
Silveris

Silveris

    ���������������������

  • Veteranas
  • 2.331 Pranešimai

Nu yra lyg ir. Bet nemokamus žaidimus ištrinus jie dingsta iš bibliotekos ligtais. Tai bijau kad ir šitas nedingtų :s

Nedings


  • 0

#7
MatthewH .i.

MatthewH .i.

    Asas

  • Forumo dalyvis
  • 1.087 Pranešimai
  • Darbas:b

norit atsakymo ? tie cs go trinimai nelabai turetu padet, dabar eini y start rasai system restore, padarai system restore tada isijungi pc eini y steam spaudi antra knopke ant cs go tada spaudi properties, tada einiy y local files ir padarai VERIFY INTEGRITY OF GAME CACHE ir vsio zaidi dar ten suinstaliuos kazka


  • 0

kazkaip man niekada nesikeikiu ka apie mane mano


#8
Angus_Y (antras)

Angus_Y (antras)

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 48 Pranešimai

Bandžiau padaryt ką hiltons sakė, bet nihuja nepadeda. Viską ten restorina, suinstaliuoja steame, bet vėl tą pačią lentutę meta. Mėginsiu perinstaliuot :s


  • 0




1 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)