Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Direktorių patarimai bei atsakymai į klausimus


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Jokių atsakymų į šią temą

#1
asite

asite

    neturinti ką pasakyti

  • Forumo dalyvis
  • 2.704 Pranešimai

Sveikas (-a), šioje temoje rasi atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus bei direktoriaus patarimus norint tapt tikru nekilnojamo turto agentu!

 

Tikras nekilnojamo turto agentas turi gerai nusimanyti gyvenamųjų būstų, verslų bei transporto kainose. Žinodamas kainas, jis gali išsilaikyti tiek save, tiek padėti kitiem žmonėm atsistoti ant kojų. Turbūt lengviausias būdas užsidirbti - perpardavinėjimas (pigios prekės pirkimas ir pardavimas už didesnę kainą). Ne visi tą moka, todėl tikri nekilnojamo turto agentai bus pasiryžę jiems padėti.

Šis darbas daugumai nuobodus, nes jame reikia 'tik važinėti darbiniu transportu ir kelti minutes'. Visai ne taip! Juk tikras malonumas, pagelbėjus žmogui finansiškai, jam atsakius į jo klausimus, padėjus apsispręsti prie geresnio varianto ir pan. Norint būt pavyzdingu ir geru nekilnojamo turto agentu, reikia nedaug - gerai nusimanyti nekilnojamo turto kainose, sutarti su direktoriais, laikytis taisyklių ir jų nepažeidinėt, padėti, patarti klientams. Taip pat, jei pasižymėsite nepriekaištingu darbu, puikiu bendravimu su klientais, kolegom ir direktoriais ir pan., turėsite galimybę būti įrašytam į baltąjį sąrašą.

 

Šiek tiek apie atrankas. Norint patekti į nekilnojamo turto agentų būrį būtina mokėti firmos taisykles, taip pat patartina susivokti verslų bei gyvenamųjų namų kainose. Prieš kiekvienąkart atvykstant į atranką reikia įsijungti forumą ir peržvelgt taisykles, kadangi jos gali būt pasikeitusios, taip pat per kiekvieną atranką bus pakeistas slaptas žodis - jį mokėdami įrodysite, jog skaitėte taisykles. Jei atrankų metu jūs slapto žodžio nežinote, šansų patekti - 0, nebent turite gerus draugus, kurie jums jį pasufleruos. Kalbant apie darbo koeficientą, jis praktiškai nėra didelis palyginus su kitų darbų koeficientais. Jis dažniausiai svyruoja nuo 130 iki 160.

Tikrai aktualus klausimas būtų 'kaip čia kyla koeficientas, jei nėra naudingumo balų sistemos?'Atsakyti į šį klausimą direktoriams nesunku. Reikia keisti verslų pavadinimus (250lt į pelną), rengti remontą gyvenamuosiuose būstuose (500lt į pelną). 

 

Su komanda /namai galima pažiūrėti šiuo metu serveryje esamus apleistus namus. Namo visą informaciją galima pažiūrėti atsistojus ant checkpoint'o ir parašius komandą /namostats. Bus parašyta namo kaina perkant iš serverio bei namo lygis. Jei jums atrodo, jog namą apsimoka pirkti, nusipirkite jį parašius /pirktinama, tačiau jei nesate įsitikinęs, galite pasikviesti pažįstamą nekilnojamo turto agentą, kuris tikrai gerai nusimano šioje srityje, ir jis jums patars, ar naudinga pirkti tą namą. 

Nusipirkti namą galite parašę komandą /pirktinama, parduoti kitam žaidėjui namą galite per mainus (/mainytis) arba parašę komandą /siulytinama [nick] [kaina], parduoti namą serveriui ir norint atgauti 1/4 namo vertės galite parašę komandą /parduotinama, leisti nuomotis namą kitam žaidėjui galite parašę komandą /nuomoti [10-1000], nebenuomoti - /nenuomoti, nuomotis namą iš kito žaidėjo galite parašę komandą /nuomotis, o atšaukti nuomą - /nesinuomoti. Žinoma, namo lygį galima ir pakelti, ir nužeminti. Norint pakelti namo lygį, turite iškviesti nekilnojamo turto agentą. Jam atvykus, abu turite įeiti į namą. Taip pat, namo savininkas su savimi turi turėti 31500$ rankoj. Įėjus į namą, savininkas parašo /remontas. Diela išspręsta. Remontas vyksta 2 val. Norint numažint namo lygį, naudojama komanda /lvl [skaičius] (pvz.: /lvl 6 - namo lygis nusileis iki 6 lygio). Dažnas atvejis, kad žmonės nežino, ką reiškia komanda /pavadinimas. Su šia komanda nekilnojamo turto darbuotojas gali pakeisti kito žaidėjo verslo pavadinimą. Kyla klausimas, kaip? Visų pirmą, klientas turi su savimi turėti 2500$. Kai šis jums paduos 2000$, už likusius 500$ galės pakeisti pavadinimą. Jei jis nežino kaip - padėkit jam, pasakykit, kad tereikia parašyti komandą /pavadinimas ir norimą pavadinimą (pvz.: /pavadinimas MAXIMA). 

 

Nors šioje firmoje būna ir mažai iškvietimų, tačiau darbuotojus vis labiau raginama dirbti čia ir padėti klientams. Mūsų darbe yra savaitinės misijos, kurias įvykdžius per LSG savaitę (per vieną algą) gaunamas tam tikras atlygis, tačiau ar šios misijos ilgai tęsis, priklauso tik nuo darbuotojų. Visą informaciją apie savaitines misijas rasite čia.

 

 

 

Informaciją rengė: Aiste_Horan


  • 4

fOM06jD.png

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)