Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Kada iseis GTA V?

- - - - -

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
23 atsakymai į šią temą

Apklausa: Kada iseis GTA V? kitais metais ar dar veliau (2 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Kada iseis GTA V? kitais metais ar dar veliau

  1. Pavasari (4 balsai(-ų) [11.43%])

    Balso procentinis santykis: 11.43%

  2. Vasara (2 balsai(-ų) [5.71%])

    Balso procentinis santykis: 5.71%

  3. Rudeni (4 balsai(-ų) [11.43%])

    Balso procentinis santykis: 11.43%

  4. Ziema (11 balsai(-ų) [31.43%])

    Balso procentinis santykis: 31.43%

  5. Dar veliau (14 balsai(-ų) [40.00%])

    Balso procentinis santykis: 40.00%

Balsuoti

#21
Guest_TaDZINis_*

Guest_TaDZINis_*
  • Svečias

Chujovai cituoji. Pasaulyje yra tik dvi nuomonės , mano ir neteisinga, jeigu žmonės palaiko mano nuomonę tai manai jie mano ir viso likusio pasaulio atžvilgiu neteisingi? Klysti jeigu palaiko mano nuomonę jie irgi yra teisūs o visi kas mano prieš yra neteisūs. O šiaip rašiau jeigu nieko į temą nepakomentuosi tai užsipisk tu mažas kalės vaike. Tu tiesiog remiesi kitų debilų nuomone, bet ne faktais ne mąstymu, ir ką tu gyvenime pasieksi? ogi nieko nes tu turi tik masės nuomonę o ne savo, taip kad tavo nuomonė yra šūdo verta, nes ji ne tik kad tokia kaipo visų bet dar ir klaidinga.

Žodžiu sėkmės tau gyvenime, kaip aš sakau tegul are negrai o tu būsi vienas iš jų nes nychują nemastai.

Kietas tai db va surandi man bent viena zmogu kuris mano kad iseis sausi. Laukiam.
  • 0

#22
Johnny

Johnny

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 97 Pranešimai
Bled niekada nesikeikiuot baikit rietis kaip du vaikai kokie. Kada iseis tada ir iseis patys pamatysit
  • 0

#23
Guest_Joe_Barbaro_*

Guest_Joe_Barbaro_*
  • Svečias

Kietas tai db va surandi man bent viena zmogu kuris mano kad iseis sausi. Laukiam.


gi ziema iseis pirmo menesio 13diedna paskaitikit rokstar games svetaineje

Radau ir kaip jau minėjau shut the fuck up you son of the bitch. Taisykles nustatinėju aš o ne tu, nesugebi mąstyt tai bendrauk su sau lygiais žmonėmis kurie šiame pasaulyje vadinami nuliais, o nesistengt įrodyk savo debiliškų tiesų kai visą savo gyvenime neesi nieko padaręs.
  • 0

#24
Guest_TaDZINis_*

Guest_TaDZINis_*
  • Svečias

Radau ir kaip jau minėjau shut the fuck up you son of the bitch. Taisykles nustatinėju aš o ne tu, nesugebi mąstyt tai bendrauk su sau lygiais žmonėmis kurie šiame pasaulyje vadinami nuliais, o nesistengt įrodyk savo debiliškų tiesų kai visą savo gyvenime neesi nieko padaręs.

:D niekada nesikeikiu ne is sio forumo cia tu bet ka gali papirkti ir tas pats vienintelis teparase :D.sioj temoj net yra daugiau uz tave ;D

If we stay in the timing of Rockstar, the game should probably get out in late 2012, in any case they do not have much choice because the new generation of consoles arrives.

Mano nuomene, kad jis iseis geriausiu atveju pabaiguoj 2012, o blogiousiu pradziou 2013 :(

Ir be to kaip matei as nesiremiau ne vieno is sio forumo zmogaus faktais o tu tikiu is ju ir suzinojai ta nesamone. P.S. vis dar laukiu atsakymo kur amazon'ei parasyta jog iseis sausi?
SO.o? 10:0 Bambyno naudai
  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)