Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Kada iseis GTA V?

- - - - -

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
23 atsakymai į šią temą

Apklausa: Kada iseis GTA V? kitais metais ar dar veliau (2 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Kada iseis GTA V? kitais metais ar dar veliau

  1. Pavasari (4 balsai(-ų) [11.43%])

    Balso procentinis santykis: 11.43%

  2. Vasara (2 balsai(-ų) [5.71%])

    Balso procentinis santykis: 5.71%

  3. Rudeni (4 balsai(-ų) [11.43%])

    Balso procentinis santykis: 11.43%

  4. Ziema (11 balsai(-ų) [31.43%])

    Balso procentinis santykis: 31.43%

  5. Dar veliau (14 balsai(-ų) [40.00%])

    Balso procentinis santykis: 40.00%

Balsuoti

#1
Guest_TaDZINis_*

Guest_TaDZINis_*
  • Svečias
Kaip matau cia mes dar ilgai riesimes del to klausimo tad noriu paklausti jusu mieli lsgyventojai kada jus manote kad iseis gta V?
P.S. Joe tavo atsakymas nelaukiamas.
  • 0

#2
Guest_Joe_Barbaro_*

Guest_Joe_Barbaro_*
  • Svečias
Nesvarbu ką mano žmonės, nes nuo jų nuomonės niekas nepriklauso.
  • 0

#3
Guest_TaDZINis_*

Guest_TaDZINis_*
  • Svečias

Nesvarbu ką mano žmonės, nes nuo jų nuomonės niekas nepriklauso.

O nuo taves tai jau priklausomas?
  • 0

#4
Guest_Joe_Barbaro_*

Guest_Joe_Barbaro_*
  • Svečias

O nuo taves tai jau priklausomas?


Nuo manęs taip pat niekas nepriklauso, tiesiog aš remiuosi kai kuriais faktais, kurie nusako jog išeis sausį. O tavo apklausa yra ką mano žmonės. tai galvot aš galiu bet ką tačiau reikia remtis kažkokiais įrodymais :)
  • 0

#5
Simas_Asus

Simas_Asus

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 137 Pranešimai
  • Darbas:mo

If we stay in the timing of Rockstar, the game should probably get out in late 2012, in any case they do not have much choice because the new generation of consoles arrives.


  • 0

#6
Guest_TaDZINis_*

Guest_TaDZINis_*
  • Svečias

Nuo manęs taip pat niekas nepriklauso, tiesiog aš remiuosi kai kuriais faktais, kurie nusako jog išeis sausį. O tavo apklausa yra ką mano žmonės. tai galvot aš galiu bet ką tačiau reikia remtis kažkokiais įrodymais :)

Kaip cia taip gi tu spec'as kaip gali nieko nezinot. Matai kad nieko nebepavyks tai bandai gintis dabar. O ka ten pats sakei? jog atseit yra tavo nuomone ir nesamoninga nuomone. o ka dabar sakai? kad visu nuomones lygios ir t.t. Tad galiu pasakyt neisdegs.
  • 0

#7
Guest_Joe_Barbaro_*

Guest_Joe_Barbaro_*
  • Svečias

Kaip cia taip gi tu spec'as kaip gali nieko nezinot. Matai kad nieko nebepavyks tai bandai gintis dabar. O ka ten pats sakei? jog atseit yra tavo nuomone ir nesamoninga nuomone. o ka dabar sakai? kad visu nuomones lygios ir t.t. Tad galiu pasakyt neisdegs.


jeigu paskaitytum ką aš parašiau tai aš visai nesiginu aš paprasčiausiai remiuosi faktais kaip jau ir sakiau, praeitoj temoj tiek įrodymų prikišau, ir aš sakau kad išeis sausį, paprasčiausiai nuo manęs nepriklauso tai reiškia kad šios datos pagreitint aš negaliu. Kadangi turiu savo nuomonę kuri yra teisinga todėl taip ir sakau.
  • 0

#8
Guest_TaDZINis_*

Guest_TaDZINis_*
  • Svečias
Lope tu moki skaityt?

P.S. Joe tavo atsakymas nelaukiamas.


  • 0

#9
Don_Lacosta

Don_Lacosta

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 536 Pranešimai
gi ziema iseis pirmo menesio 13diedna paskaitikit rokstar games svetaineje
  • 0

#10
Ernestas Žapkinas

Ernestas Žapkinas

    Asas

  • Forumo dalyvis
  • 1.190 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
Mano nuomene, kad jis iseis geriausiu atveju pabaiguoj 2012, o blogiousiu pradziou 2013 :(
  • 0

tumblr_mx4hf2wQiy1s98t51o1_500.gif

tumblr_mx4n34Z5zN1snvs3ko1_500.gif


#11
Guest_TaDZINis_*

Guest_TaDZINis_*
  • Svečias

gi ziema iseis pirmo menesio 13diedna paskaitikit rokstar games svetaineje

Noreciau pamatyti kur tai parasyta gali numest link'a?
  • 0

#12
Guest_Joe_Barbaro_*

Guest_Joe_Barbaro_*
  • Svečias

gi ziema iseis pirmo menesio 13diedna paskaitikit rokstar games svetaineje


Būtent bet vat ne visi supranta o išsigalvoja apie 2013 metus..
  • 0

#13
Guest_TaDZINis_*

Guest_TaDZINis_*
  • Svečias

Būtent bet vat ne visi supranta o išsigalvoja apie 2013 metus..

Ehmmm...

Noreciau pamatyti kur tai parasyta gali numest link'a?


  • 0

#14
Guest_Joe_Barbaro_*

Guest_Joe_Barbaro_*
  • Svečias

Ehmmm...


O tu gali numest linką kur parašyta kad išeis 2013?
  • 0

#15
Guest_TaDZINis_*

Guest_TaDZINis_*
  • Svečias

O tu gali numest linką kur parašyta kad išeis 2013?

1. Surask tu man kur as rasiau kad iseis 2013? Neradai ane? as gi sakau kad pabaigoj turi iseit nu rudeni-ziema.
2. As taves pirmas paklausiau bet tiek to galiu biski pavardint:

Release Date

GTA 5 will be released in 2012, assuming there are no delays. After Rockstar announces a game, they tend to market it for 7-8 months, which means that GTAV is likely to be released during the autumn of 2012. If not, it will probably be released in November or December.

http://www.metro.co....-date-is-may-24
3. Laukiam tavo link'o kad parasyta jog iseis sausi.
4. Netgi pats susimovei parasydamas jog amazon'ei jau parasyta kad iseis sausi :D juk aiskiai parasyta "PRE-ORDER"
P.S. Matau tavo bukoms smegenims per maza vietos jog sugebetum paskaityt tema

P.S. Joe tavo atsakymas nelaukiamas.


[size=12pt][glow=red,2,300]
SO
PRE-ORDER


Galiu tik tiek pasakyt

Bukumas Galo Neturi
[/glow]


  • 0

#16
Lafest

Lafest

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 376 Pranešimai
kada iseis tada ir ir iseis ar jum db cia reik nervuotis?

O jei nerimstat , tai ji pamirskit ir visai nelaukit ir sulauksit greit ;x
  • 0
Paveiksliukas

#17
Guest_TaDZINis_*

Guest_TaDZINis_*
  • Svečias

kada iseis tada ir ir iseis ar jum db cia reik nervuotis?

O jei nerimstat , tai ji pamirskit ir visai nelaukit ir sulauksit greit ;x

Jau gal simtajame komentare noriu jam tai pasakyti bet jam nemotais
  • 0

#18
Guest_Joe_Barbaro_*

Guest_Joe_Barbaro_*
  • Svečias
[quote name="TaDZINis" post="81752" date="1322488387"]
1. Surask tu man kur as rasiau kad iseis 2013? Neradai ane? as gi sakau kad pabaigoj turi iseit nu rudeni-ziema.

[quote author=TaDZINis link=topic=12075.msg74935#msg74935 date=1320767489]
Sitas zaidimas tikriausiai iseis tik po dvieju metu
[/quote]

Radau. P.S. jeigu rašysi kad čia neparašyta kad 2013 sakei tai pskaičiuok kiek 2011 +2 ir suprasi kad lygu 2013. Gali mamą pasikviest kad padėtų.

[quote author=TaDZINis link=topic=13117.msg81752#msg81752 date=1322488387]
2. As taves pirmas paklausiau bet tiek to galiu biski pavardint:http://www.metro.co.uk/tech/games/880577-grand-theft-auto-v-trailer-analysed-release-date-is-may-24
3. Laukiam tavo link'o kad parasyta jog iseis sausi.
4. Netgi pats susimovei parasydamas jog amazon'ei jau parasyta kad iseis sausi :D juk aiskiai parasyta "PRE-ORDER"
P.S. Matau tavo bukoms smegenims per maza vietos jog sugebetum paskaityt tema

[size=12pt][glow=red,2,300]
SO
PRE-ORDER


Galiu tik tiek pasakyt

Bukumas Galo Neturi
[/glow]

[/quote]

Galų gale logiškai pagalvok kodėl žaidimas bus išleistas žiemą o ne po 2 metų. Kadangi po 2-3 metų išeina naujos kartos konsolės o GTA V kuriamas ant senos kartos konsolių. Kodėl? Nes žaidimą nori išleist anksčiau, tai kodėl išleist žaidimą vėliau kai kuri ant senos kartos konsolių kad išleistum anksčiau? Kur logika? Galų gale kaip nukentėtų jų pelnas kai žaidimą išleidžia ant senūjų tuo tarpu kai pasirodo naujosios, tai kas pirks? 40% žmonių kurie būtų pirkę. Gerai išleis po metų bet tuomet vėl kenčia pelnas nes dauguma taupys ant naujos kartos konsolių kadangi jų pasirodymas jau ne už kalnų o kaina nežinoma galbūt ir naujo TV reiks tai vėl dauguma žmonių nebepirks nes neturės money. O sausio mėnesi būtų kaip tik išleidimui, na tu sakysi o gal pavasarį išleis bet dauguma žmonių kalba ir yra parašyta jog išleidimo data sausį. Ir jeigu neparašysi dabar logiško paaiškinimo kodėl R* turėtų žaidimą išleist po 2 metų kaip tu sakai tuomet užsipisk tu kalės vaike.
  • 0

#19
Guest_TaDZINis_*

Guest_TaDZINis_*
  • Svečias

Radau. P.S. jeigu rašysi kad čia neparašyta kad 2013 sakei tai pskaičiuok kiek 2011 +2 ir suprasi kad lygu 2013. Gali mamą pasikviest kad padėtų.

Galų gale logiškai pagalvok kodėl žaidimas bus išleistas žiemą o ne po 2 metų. Kadangi po 2-3 metų išeina naujos kartos konsolės o GTA V kuriamas ant senos kartos konsolių. Kodėl? Nes žaidimą nori išleist anksčiau, tai kodėl išleist žaidimą vėliau kai kuri ant senos kartos konsolių kad išleistum anksčiau? Kur logika? Galų gale kaip nukentėtų jų pelnas kai žaidimą išleidžia ant senūjų tuo tarpu kai pasirodo naujosios, tai kas pirks? 40% žmonių kurie būtų pirkę. Gerai išleis po metų bet tuomet vėl kenčia pelnas nes dauguma taupys ant naujos kartos konsolių kadangi jų pasirodymas jau ne už kalnų o kaina nežinoma galbūt ir naujo TV reiks tai vėl dauguma žmonių nebepirks nes neturės money. O sausio mėnesi būtų kaip tik išleidimui, na tu sakysi o gal pavasarį išleis bet dauguma žmonių kalba ir yra parašyta jog išleidimo data sausį.

LOL viena komentara rado tai jau cia kietuolis atseit :D gal paziurim ka pries kelias dienas sakei ten toj temoj o ka dabar??? cituoju "tik mano nuomone yra teisinga o kitu tai meslas" o ka dabar sioje temoje rasai

Nesvarbu ką mano žmonės, nes nuo jų nuomonės niekas nepriklauso.

Be to noriu vis dar pamatyt kur parasyta jog iseis sausi.
Ir dar kai kas matai kiek zmoniu balsavo kad iseis geriausiai jau zieme? o tavo nuomone tik trys tesiklauso ir tikriausiai pats nauju acc prisikurei kad prabalsuotum.
patikek nuo taves maziausiai kas priklauso.
Kada iseis GTA V? kitais metais ar dar veliau
Pavasari
3 (11.1%)
Vasara
2 (7.4%)
Rudeni
2 (7.4%)
Ziema
10 (37%)
Dar veliau
10 (37%)
  • 0

#20
Guest_Joe_Barbaro_*

Guest_Joe_Barbaro_*
  • Svečias

LOL viena komentara rado tai jau cia kietuolis atseit :D gal paziurim ka pries kelias dienas sakei ten toj temoj o ka dabar??? cituoju "tik mano nuomone yra teisinga o kitu tai meslas" o ka dabar sioje temoje rasai Be to noriu vis dar pamatyt kur parasyta jog iseis sausi.
Ir dar kai kas matai kiek zmoniu balsavo kad iseis geriausiai jau zieme? o tavo nuomone tik trys tesiklauso ir tikriausiai pats nauju acc prisikurei kad prabalsuotum.
patikek nuo taves maziausiai kas priklauso.
Kada iseis GTA V? kitais metais ar dar veliau
Pavasari
3 (11.1%)
Vasara
2 (7.4%)
Rudeni
2 (7.4%)
Ziema
10 (37%)
Dar veliau
10 (37%)


Chujovai cituoji. Pasaulyje yra tik dvi nuomonės , mano ir neteisinga, jeigu žmonės palaiko mano nuomonę tai manai jie mano ir viso likusio pasaulio atžvilgiu neteisingi? Klysti jeigu palaiko mano nuomonę jie irgi yra teisūs o visi kas mano prieš yra neteisūs. O šiaip rašiau jeigu nieko į temą nepakomentuosi tai užsipisk tu mažas kalės vaike. Tu tiesiog remiesi kitų debilų nuomone, bet ne faktais ne mąstymu, ir ką tu gyvenime pasieksi? ogi nieko nes tu turi tik masės nuomonę o ne savo, taip kad tavo nuomonė yra šūdo verta, nes ji ne tik kad tokia kaipo visų bet dar ir klaidinga.

Žodžiu sėkmės tau gyvenime, kaip aš sakau tegul are negrai o tu būsi vienas iš jų nes nychują nemastai.
  • 0




2 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 2 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)