Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Pasiūlymai/klausimai teisėsaugai.


  • Prašome prisijungti, kad atsakytumėte
917 atsakymai į šią temą

#541
Aakjaer

Aakjaer

    nu va

  • Gaujų prižiūrėtojas
  • 7.470 Pranešimai
  • Gyv. vietaOlandija.
  • Aurimas#9073
  • 2023 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos&Filmai
  • 2023 Metų geriausias:Eventų rengėjas
  • Geriausias 2020 metų:Administratorius
  • 2017 Metų Direktorius:Autoklubo

Siūlau pakeist taisyklę, kad betkada gali pildyti, arba bent 1h iki sandelių, nes nesamonė, pvž, žinai busi taip toliau, pyst ir ahujet, planai keičiasi, 30k turi mokėt, beveik puse arba visa savo algos už tai, kad nebūsi sandeliuose, bent jau 1h iki sandelių padarykit, ačiū.

3. Sandėlių nebuvimo pažymėjimo anketą vėliausiai galima pateikti likus 12 valandų iki algų išvedimo;

Po tavo parasytos anketos, buvo pakeista taisykle. Geros dienos.


  • 0

#542
Анджей

Анджей

    Majoras

  • Veteranas
  • 1.666 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • C
  • Darbas:C
  • VIP:C
  • XP:P
  • Geriausias 2019 metų:Kritikas
  • Laimėjo konkursą:NrgStunt20
  • andzejkaa

Antones "Jai neteisingas Banas kelk ban apeliacija, o ne čia. O šeip manau gausi unbaną, nes matosi, akd žmogus padeda pareigunui, o ne piktybiškai kažką šaudo"

Taip išeina jog dabar negalima butu bausti zmogu kuris padeda teisesaugai?  :huh:
 


  • 0

#543
Gustas.C

Gustas.C

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 280 Pranešimai
  • Gyv. vietaSuvalkija
  • Darbas:Laikau ranką prie vairo
  • VIP:Dar trys dienos
  • XP:85k
  • ciabuvoGustas

Siūlau įvesti išimtį šiai taisyklei ( 13. Pateiktuose įrodimuose, skundo temoje turi matytis pareigūno Vardas_Pavardė, jei įrodymuose nesimatys pareigūno Vardo ir Pavardės, į jūsų pateiktus įrodymus ir skundą nebus atsižvelgta.)   išimtį remiantis šiuo skundu - https://lsgyvenimas....ustas-clodes/. 

Manau turėtų būti išimtis, kad skundas gali būti atmestas, nors ir joje nesimato vardo pavardės, bet atitinka laikas, viskas sutampa.


  • 0

sw


#544
GėlyTė

GėlyTė

    G.O.A.T

  • Senbuvis
  • 6.202 Pranešimai

Siulau pridet taisykle:

 

Pareigunas is jusu atemes teises turi teise isodint jus i savo masina ir nuvezt prie Vairavimo mokyklos (VM).


  • 0

5d1e1b619f9f110aac4f890ede96d72d600.png

Teisėsaugos direktorius 2020.10.06 - 2020.11.17

ANKETA I MOD


#545
Andrelis_Ninjago

Andrelis_Ninjago

    Origio drg

  • Veteranas
  • 1.496 Pranešimai
  • Gyv. vietatelšiai
  • VIP:Turiu
  • XP:50.000

Siulau pridet taisykle:

 

Pareigunas is jusu atemes teises turi teise isodint jus i savo masina ir nuvezt prie Vairavimo mokyklos (VM).

e tu jei nuvesi prie tos vm ir as saibu ntr tai uzmesi tipo ant teisiu :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


  • 0

#546
Jordis

Jordis

    Veikėjas

  • Veteranas
  • 1.524 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Kaminkretys
  • VIP:Yra
  • XP:~70,000

Siulau pridet taisykle:

 

Pareigunas is jusu atemes teises turi teise isodint jus i savo masina ir nuvezt prie Vairavimo mokyklos (VM).

Argumentuok kam ta taisykle reikalinga


  • 0

"Aš lošiu sampą, nū, dvam keturi septyni, nu ni**ja aš jo nematau"
-Valdas Stonkus


#547
GėlyTė

GėlyTė

    G.O.A.T

  • Senbuvis
  • 6.202 Pranešimai

Argumentuok kam ta taisykle reikalinga

Itari uz ket n begima atemi teises jie vistiek seda ir toliau vaziuoja. Veliau verkia kad katik atemei teises negali baust uz ju neturejima. Tai nuvezei ten ir tegul praso is draugeliu ar dar ko


  • 0

5d1e1b619f9f110aac4f890ede96d72d600.png

Teisėsaugos direktorius 2020.10.06 - 2020.11.17

ANKETA I MOD


#548
Markas_Gasolis(s)

Markas_Gasolis(s)

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 318 Pranešimai

Itari uz ket n begima atemi teises jie vistiek seda ir toliau vaziuoja. Veliau verkia kad katik atemei teises negali baust uz ju neturejima. Tai nuvezei ten ir tegul praso is draugeliu ar dar ko

Del sito jo, nes tokie vaikai kaip Origi tik uzmeti star meta skunda iskarto ir kartais gali nicko nesimatyt. P.S. please ban Origi forume(but gerai ir serve) xD
  • 0

#549
Valiuks

Valiuks

    0x7061736F6C206E780D0A

  • Veteranas
  • 4.506 Pranešimai
  • Gyv. vietauk
  • Valiuks#6596
  • Tankas_Komandoras
  • 2023 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • 2017 Metų Direktorius:Mechanikų
  • Geriausias 2017 Metų:Šaulys, Gaujos Vadas, Tankistas
  • Geriausias 2016 metų:Šaulys

kodel istrinta taisykle? gal tada mentukai begs i pinigu sandeli rakint ir atiminet nark?

 

Ištrinta taisyklė

 

67. Ketvirtadienį/Sekmadienį nuo 18:00 iki 19:00 draudžiama tikrinti narkotikus. Siūlyti baudas galite tik ,jei: (1/2)

67.1. Pats įtarėte nusikaltelį 

67.2. Asmuo pats prašo baudos ( Privalomi įrodymai )

67.3. Patikrinote vagių/kontrabandininko mašiną.


  • 0
Paveiksliukas

#550
GėlyTė

GėlyTė

    G.O.A.T

  • Senbuvis
  • 6.202 Pranešimai

Siulau istrint VON sita taisykle:

65. Direktorius per 48h nuo įtarimo turi teisę iš darbuotojo paprašyt įrodymų už tam tikrą įtarimą net jei darbuotojas negavo skundo. (1/1) + black listas 1 menesiui.

 

Kodel?Nes tarkim pas mane kompiuterije mazai vietos. Itariu uz KET-N zmogu ar dar uz kazka ir jisai turi per 12h ikelt man skunda:

3. Į skundą nebus atsižvelgiama jeigu pareigūnas prasižengė seniau nei prieš 12 valandų.

 

Praeina tos 12h skundo nera ir as istrinu video nes tai man uzima vietos.

 

Bet direktoriui po 13h uzsinorejo paziuret tuos irodimus, bet as ju neturiu nes kaip ir sakiau praejo 12h skundo nera o video jau istrintas. Tad tiek.


  • 0

5d1e1b619f9f110aac4f890ede96d72d600.png

Teisėsaugos direktorius 2020.10.06 - 2020.11.17

ANKETA I MOD


#551
Praga

Praga

    We all work for someone!

  • Senbuvis
  • 968 Pranešimai
Mariau gražink 64. Pareigūnas negali naudoti jokių teisėsaugos komandų, prieš pavojingą nusikaltėlį, kuris šaudo. Surakinus, nedelsiant paleisti. Net jeigu nusikaltėlis jus nušovė ir nutarėte grįžti į jo buvimo vieta, vistiek turite jį nukauti. Išimtys: (1/2)
64.1. Nusikaltėlis į jus šaudė ir pabėgo į saugią zoną.
64.2. Šaudantysis nusikaltėlis sėdi judančioje transporto priemonėje ir į jus šaudo.
  • 0

Paveiksliukas


#552
Jordis

Jordis

    Veikėjas

  • Veteranas
  • 1.524 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Kaminkretys
  • VIP:Yra
  • XP:~70,000

kodel istrinta taisykle? gal tada mentukai begs i pinigu sandeli rakint ir atiminet nark?

 

Ištrinta taisyklė

 

67. Ketvirtadienį/Sekmadienį nuo 18:00 iki 19:00 draudžiama tikrinti narkotikus. Siūlyti baudas galite tik ,jei: (1/2)

67.1. Pats įtarėte nusikaltelį 

67.2. Asmuo pats prašo baudos ( Privalomi įrodymai )

67.3. Patikrinote vagių/kontrabandininko mašiną.

Pinigu sandelis nedaro itakos teisesaugai ketvirtadieniais/sekmadieniais, tai kodel tuo metu teisesauga negali gaudyti nusikalteliu? i sandeli nelys tam yra sukurta 13 ar 12 taisykle neatsimenu.

 

 

Siulau istrint VON sita taisykle:

65. Direktorius per 48h nuo įtarimo turi teisę iš darbuotojo paprašyt įrodymų už tam tikrą įtarimą net jei darbuotojas negavo skundo. (1/1) + black listas 1 menesiui.

 

Kodel?Nes tarkim pas mane kompiuterije mazai vietos. Itariu uz KET-N zmogu ar dar uz kazka ir jisai turi per 12h ikelt man skunda:

3. Į skundą nebus atsižvelgiama jeigu pareigūnas prasižengė seniau nei prieš 12 valandų.

 

Praeina tos 12h skundo nera ir as istrinu video nes tai man uzima vietos.

 

Bet direktoriui po 13h uzsinorejo paziuret tuos irodimus, bet as ju neturiu nes kaip ir sakiau praejo 12h skundo nera o video jau istrintas. Tad tiek.

Jei turi mazai vietos kompiuterija tai kam tada dirbi? pats zinai kad teisesaugai reikia daug filmavimo ir vaizdo medziagu. Mano atzvilgiu taisykle bus palikta, ne musu problemos jog turite mazai vietos kompiuterije, jei direktoriam kyla itarimas jog kazka darote ne taip - norime pamatyti kas vyko. 

 

 

Mariau gražink 64. Pareigūnas negali naudoti jokių teisėsaugos komandų, prieš pavojingą nusikaltėlį, kuris šaudo. Surakinus, nedelsiant paleisti. Net jeigu nusikaltėlis jus nušovė ir nutarėte grįžti į jo buvimo vieta, vistiek turite jį nukauti. Išimtys: (1/2)
64.1. Nusikaltėlis į jus šaudė ir pabėgo į saugią zoną.
64.2. Šaudantysis nusikaltėlis sėdi judančioje transporto priemonėje ir į jus šaudo.

 

Taisykle yra didelis minusas teisesaugai ir didelis pliusas gaujoms - kaip direktoriai nenorime gadinti teisesaugos darbo BET vis del to galvojame apie ta taisykle ir kaip ja susvelninti ir padaryti sazininga. 


Šį pranešimą redagavo Björn Ironside: 23 rugsėjo 2018 - 09:26

  • 1

"Aš lošiu sampą, nū, dvam keturi septyni, nu ni**ja aš jo nematau"
-Valdas Stonkus


#553
Jared Mchale

Jared Mchale

    Dievas

  • Pasiūlymų asas
  • 2.894 Pranešimai
  • Rekordų savininkas:Patyręs.

Noreciau, kad butu ivesta taisykles ar kazkoks kitas dalykas. Dabar pastebejau, kad labai vagis gaudo tie pd ir kaip pagauna paklausiau kaip taip sugebejai sugaut, o jie atsako '' tam yra /sekti'' , bet abejoju ar taip jau visi tyri ir suseka, daugelis zino- kad PD be nametag sunku rasti, todel as labai noreciau ir siulau, tie kurie gaudo vagi ir ''susekiau su /sekti'', tegul jie turi turet irodymus, nes dabar vyksta cirkai sitam PD darbe, tychina prie camperiu ir limuzinu, naudoja nametagus ir panasiai. Manau mane suprasot- tegul filmuoja kaip gaudo vagi ir irodo, kad jie sugeba be chytu, plius prisidetu prie sios nuostabios taisykes: 37. Privaloma turėti įrodymus už visus įtarimus, kitaip gavę skundą būsite nušalinti nuo pareigų (įrodymuose turi matytis pažeidėjo Vardas_Pavardė, jei įrodymuose nesimatys pažeidėjo Vardo ir Pavardes, į jūsų pateiktus įrodymus nebus atsižvelgta). (1/1)


  • 0

#554
Solid'as

Solid'as

    Asas

  • Užblokuotas
  • 1.111 Pranešimai
  • Gyv. vietaMayty

Noreciau, kad butu ivesta taisykles ar kazkoks kitas dalykas. Dabar pastebejau, kad labai vagis gaudo tie pd ir kaip pagauna paklausiau kaip taip sugebejai sugaut, o jie atsako '' tam yra /sekti'' , bet abejoju ar taip jau visi tyri ir suseka, daugelis zino- kad PD be nametag sunku rasti, todel as labai noreciau ir siulau, tie kurie gaudo vagi ir ''susekiau su /sekti'', tegul jie turi turet irodymus, nes dabar vyksta cirkai sitam PD darbe, tychina prie camperiu ir limuzinu, naudoja nametagus ir panasiai. Manau mane suprasot- tegul filmuoja kaip gaudo vagi ir irodo, kad jie sugeba be chytu, plius prisidetu prie sios nuostabios taisykes: 37. Privaloma turėti įrodymus už visus įtarimus, kitaip gavę skundą būsite nušalinti nuo pareigų (įrodymuose turi matytis pažeidėjo Vardas_Pavardė, jei įrodymuose nesimatys pažeidėjo Vardo ir Pavardes, į jūsų pateiktus įrodymus nebus atsižvelgta). (1/1)

 

Nepritariu tavo įdėjai. 
​1. Mokėsi vežt nepadės nei NT, nes 80procentu automobilių iš listo yra greitesnį už FBI ir Patriot mašinas.
​2. Daug vietos užims video klipai tai praktiškai po vieno gaudymo reikės eit apsivalyt kompiuterį, nes bent jau man ant low grafiku filmuojant 1min 300mb, vagi pagaut trunka tikrai daug ilgiau  + fps dropai.
​3. Pradėtu kiekvienas vagis piknaudžiaut šia taisyklę ir lietus skundu lavina, nes už tai žaidėju neitu nubausti forumo banu. 


Šį pranešimą redagavo Solid'as: 12 spalio 2018 - 21:37

  • 0

c571d2cef0c3d8dad28c1f2b1fc58dc1994.gif


sig.php?name=Artee_Solid

#555
Jared Mchale

Jared Mchale

    Dievas

  • Pasiūlymų asas
  • 2.894 Pranešimai
  • Rekordų savininkas:Patyręs.

O tai pasakyk man, kaip man suzinot, kad jis mane suseke? o ne naudojo Nametag?

+ patys tie pd piknaudziauja patys nesilaiko sviesaforu signalu ir pns,v agiu masinu piknaudziauja prie tokiu kaip camper ar journey, tai kodel vagis negaletu piknaudziauti? + uz melaginga skunda banina forume, bent kiek maciau.

O PD darbas ir skirtas filmuot, remiantis sita PD taisykle 37. Privaloma turėti įrodymus už visus įtarimus, kitaip gavę skundą būsite nušalinti nuo pareigų (įrodymuose turi matytis pažeidėjo Vardas_Pavardė, jei įrodymuose nesimatys pažeidėjo Vardo ir Pavardes, į jūsų pateiktus įrodymus nebus atsižvelgta). (1/1)


  • 0

#556
Solid'as

Solid'as

    Asas

  • Užblokuotas
  • 1.111 Pranešimai
  • Gyv. vietaMayty

"uz melaginga skunda banina forume​" - kaip tavo galva vagis žinos, ar tai tikrai nt, ar tiesiog sekti įgūdžiai. O ta taisyklė kuria pacitavai, tai rašo, kad būtina turėt įrodymus už įtarimus šiuo atvėju jeigu išoktum iš vagių automobilio, ir tu dėtum skunda už įtarimą jis tada turėtu pateikt įrodymus. O /tikrinti yra jau kitas dalykas. 


  • 0

c571d2cef0c3d8dad28c1f2b1fc58dc1994.gif


sig.php?name=Artee_Solid

#557
Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*

Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*
  • Svečias

O tai pasakyk man, kaip man suzinot, kad jis mane suseke? o ne naudojo Nametag?

+ patys tie pd piknaudziauja patys nesilaiko sviesaforu signalu ir pns,v agiu masinu piknaudziauja prie tokiu kaip camper ar journey, tai kodel vagis negaletu piknaudziauti? + uz melaginga skunda banina forume, bent kiek maciau.

O PD darbas ir skirtas filmuot, remiantis sita PD taisykle 37. Privaloma turėti įrodymus už visus įtarimus, kitaip gavę skundą būsite nušalinti nuo pareigų (įrodymuose turi matytis pažeidėjo Vardas_Pavardė, jei įrodymuose nesimatys pažeidėjo Vardo ir Pavardes, į jūsų pateiktus įrodymus nebus atsižvelgta). (1/1)

 

 

 o tai tada vagys irgi video galės pateikti kaip bėga be nametagu ? kodėl teisėsauga viską privalo daryti, o kad piktnaudžiauja pamatai įdedi skundą, nėra čia problemos.

ieškot kaip tik jum būtų lengviau į kitą pusę nežiūrit ir išsikalinėjat tiktais.


  • 1

#558
Jared Mchale

Jared Mchale

    Dievas

  • Pasiūlymų asas
  • 2.894 Pranešimai
  • Rekordų savininkas:Patyręs.

Siaulau ideti taisykle visiems PD, toki kaip grasinimai. Pasakysiu trumpai kodel reikia tokio dalyko: Pavydziui dirbu baikeriu, surisu pd, o jis man sako, kad as taves nepasigailesiu, gaudysiu ir panasiai. Siulau ideti taisykle- negalima grasinti kitam zmogui ar kazka panasau- pazekit i tokius skundus: https://lsgyvenimas....as-martin-guru/ir https://lsgyvenimas....dy-fernandez/   nu konkreciai grasinimai, o tokios taisykles nera, prasau kazka darykit ir bauskit tokius negerus pd


  • 2

#559
ROKO NUOTYKIAI

ROKO NUOTYKIAI

    𝙸𝚗𝚎𝚏𝚏𝚊𝚋𝚕𝚎

  • Veteranas
  • 4.083 Pranešimai
  • Gyv. vietaĸaтeggaт.
  • psich#8365
  • Darbas:pasiskolinu ir dingstu :DD
  • VIP:gaujos vadai paremia visad
  • XP:
  • 2022 Metų geriausias:Metų atmosfera.
  • Geriausias 2019 metų:Metu atmosfera & Metu populeriausias žaidejas
  • Geriausias 2017 Metų:Metu atmosfera
  • Rekordų savininkas:Konkursų fanatikas

Atnaujinkit parsisiuntimą šioj temoj, jei nenorit gido atnaujint galit tiesiog sound'ų linką su auto install'u įmest (gamemodding, gtaall). Keletą naujų darbuotojų teisėsaugoje jau prašė, kad padėčiau surast, nes temoj parsisiuntimo nuoroda nebeveikianti. =) 


Šį pranešimą redagavo M.Lewis: 23 spalio 2018 - 12:29

  • 0

#560
Arnas.

Arnas.

    eurais palijo ramybe uzejo

  • Senbuvis
  • 1.183 Pranešimai
As nesuprantu kas yra negerai,išimkit ta niekada nesikeikiu taisykle kad paimi hydra,hunteri,tanka banas.Nieko blogo nedarai (direktorius neleido imt arba jo nera on),tiesiog padarykit kad jei paimi kad gautum 1/1 pd + blist ar kazka tokio o db banai eina uz nieka kad paimi hydra pakyli pamatytu adminas bana ipist,o jei nusikaltelis ant stogo,aro,pd nra nei vieno on? Ka tada daryt?
  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)