Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Jointas_Floristas Comeback to N.V


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Kasekiukas

Kasekiukas

    Pažengęs

  • Veteranas
  • 189 Pranešimai

1. Jointas_Floristas, Gilbert_Guzman aka Dun_Houser ir daug kitų. Patirtis apie 73k xp, nes nesisaugau žaidimo.

2. Gerokai virš 12 metų patirties čionais. O aktyvumas įviairiai, priklauso nuo to, kiek darbe praleidžiu laiko. Bet 2-4 valandos yra skiriamos.

3. Norisi naujos veiklos, nes pastebėjau jog yra gan nemažai naujų žaidėjų, tad mano patirtis ir žinios padės jiems greičiau integruotis į visumą.

4. Autoklubo direktorius, x kartų nelegalių darbų direktorius.

5. Gal ir buvau, bet labai senai gal 2016, buvo kažkas panašaus su šiuo dalyku, bet ilgai nebuvau nes teko pertrauka daryti.

6.Kasekiokas#1809

7. Viską ko reikės. Informacija apie darbus, nelegalius darbus, sandėlius, sistema kaip veikia darbai su pakvietimais ir t.t.

8. Ant rankų ir kojų pirštų negalėčiau suskaičiuoti kiek čia esu pakvietęs naujų žmonių bei jiems padėjęs, taipogi ir nepažįstamiems padedu, bet dėja, neturiu jokių įrodymų, nes tiesiog be reikalo apkraučiau savo papke. 

9. Nesibaigiantis galiojimas.

10. Taip.

 

Šį pranešimą redagavo Kasekiukas: 07 spalio 2024 - 19:46

  • 0

#2
Mantis_Ganga

Mantis_Ganga

    Veteranas

  • Žaidimo pagalba & Gidai
  • 1.797 Pranešimai
  • 2023 Metų geriausias:Lošėjas
Už draugiškas aktyvus respektukas jointai contento įkūrėjas gl
  • 0

#3
Rimantė

Rimantė

    Geriausia taxi direktorė ever

  • Naujokų verbuotojai
  • 961 Pranešimai
  • Darbas:Skelbėja
  • VIP:Neribotas

Patvirtinta.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)