Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Nelson_Navarro || Discord Moderatorius again.


  • Prašome prisijungti, kad atsakytumėte
3 atsakymai į šią temą

Apklausa: Nelson_Navarro || Discord Moderatorius again. (6 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Pasitaises?

  1. jo uz (5 balsai(-ų) [83.33%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 83.33%

  2. ne pries (1 balsai(-ų) [16.67%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 16.67%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#1
N.Navarro

N.Navarro

    Michael Jacksonas

  • Mero Patarėjas
  • 1.973 Pranešimai

Labas,

Štai ir susitikom čia t.y anketoje į discord moderatorių.

 

Serveryje esu žinomas kaip Nelson_Navarro. Buvę nickai - Haroldas Afton, Antanas Kilimavicius, Pablo Spawno. Discorde: (NelsonasN arba nelsonas3333)

 

Serveryje gyvuoju 5 metai ir esu surinkęs 10900XP. 

 

Serveryje esu užėmes: 

- Gaisrinės direktorius - Pirmas direktorius nieko nenuveikiau tik atlikau direktoriaus pareigas.

- Autoklubo Direktorius - Pakeitimai firmoje / Direktoriaus pareigos / N kartų naudingiausias / aktyviausias / Sukurtas Konkursas.

- Transporto Direktorius - Pakeitimai / Direktoriaus pareigos / N kartų aktyviausias naudingiausias.

- Baikerių Direktorius - Direktoriaus Pareigos.

- Serverio Administratorius (Atsakingas už Aukcionus) - Administratoriaus pareigos bei aukcionai ir skundai.

- Naujokų verbuotojas n kartų - Pagalba Naujokams

- N kartų GoLiveFM - Darbas radijoje.

- Skelbėjų direktorius - Pakeitimai firmoje / Direktoriaus pareigos / Sukurtas konkursas.

- 2x Teisėsaugos Direktorius - Pakeitimai firmoje / Direktoriaus pareigų atlikimas.

- Dabartinis Serverio Administratoriaus atsakingas už Anti-Cheat komanda.

 

Ar esu buvęs DC modas?

 

Taip esu. Buvau LSG discordo moderatorium gal ilga laika kol nepadariau klaidos už kuria buvau nušalintas, bet dabar esu pasitaisęs!

 

Kodėl dc modas?

 

Serveryje esu aktyvus, draugiškas su dauguma, padedantis, skubiai suteikiantis pagalbą žaidėjams serveryje forume todėl noriu suteikti ir discorde. Šiaip esu paauglys kiles iš Šiaulių Rajono. Šiuo metu gyvenu UK. Esu asmuo kuris gali išklausyti bei ištiesti pagalbos ranką, bet kokiu paros metu. Praradau dc moderatorių, bet pasitaisiau iš savo klaidų kurių nekartosiu. Visai patiko man ten suteikiau pagalba žaidėjam gan greitai ir kokybiškai. Kadangi esu PD direktorius tai praverstų galėjimas patvirtinti darbuotoja ir tt.

 

Ką nuveiksiu?

- Prižadu prižiūrėti chatą/voice channelį.

- Išlikti nuošališkas visais klausimais.

- Greit reaguoti į pagalbos prašymus.

- Suteikti greitą ir kokybišką pagalbą.

 

 

 

 

 

 

 

Myliu. Su pagarba Nelson_Navarro  :wub:


Šį pranešimą redagavo Nelsoniukas: 05 spalio 2024 - 23:23

  • 0

#2
Aftonas

Aftonas

    Cheri Cheri Lady

  • Medikų direktorius
  • 1.042 Pranešimai

Už, draugiškas, aktyvus discorde, patyręs, malonus, mielas, šaunus, protingas, gražus, drasus, geras, linksmas ir visiškai pasitaisęs. Linkiu sekmes gauti moda, daryti tvarka ir teisinguma sitame discordo serveryje. 


Šį pranešimą redagavo Aftonas: 05 spalio 2024 - 23:40

  • 1

#3
Coach Carter

Coach Carter

    Pažengęs

  • Veteranas
  • 133 Pranešimai

Nelsonai ar žinai kas yra sakoma apie discord moderatorius?
9552b1bef165671aa2e1daaad7f36b7e285.jpg


  • 0

#4
Mantis_Ganga

Mantis_Ganga

    Veteranas

  • Žaidimo pagalba & Gidai
  • 1.797 Pranešimai
  • 2023 Metų geriausias:Lošėjas

uz draugiskas aktyvus, labai geras modas buvo palaikau

 

 

Nelson_Navarro 35% dc taisyklių nesilaikymas


  • 1




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)