Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Vycka_Lyta


  • Prašome prisijungti, kad atsakytumėte
5 atsakymai į šią temą

#1
Karanashi

Karanashi

    Veteranas

  • Mechanikų direktorius
  • 1.428 Pranešimai
1. Jūsų Vardas_Pavardė. Kamikadze_Karanashi
2. Ban priežastis. Cheat
3. Tikslus laikas ir data. 24-09-22 laikas matos ft
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas.
5. Situacijos aprašymas Huh?

Šį pranešimą redagavo Karanashi: Šiandien, 11:07

  • 2

#2
Vycka_Lyta

Vycka_Lyta

    Rimtas patarėjas

  • Serverio administratorius
  • 920 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:Aš blaivas
  • VIP:Tak Tocna
  • XP:PerDaug
  • Vycka_Lyta

*
Populiarus

Labas rytas! Tikiuosi puikiai išmiegojai ir esi žvalus ir pasiruošęs mokslo savaitei!

 

Esi turbūt pats geriausias serverio žaidėjas kuris su 40 fps pašaudo taip puikiai,

 

Banas už aim'ą:

 

 

 

Įdomiausios Vietos:

 

0.14 sekundę - nu čia jau 4k elo faceite su tokiu flicku, net aš Lane tokio nepadariau, žuvytė net nenuplaukė, o atsirado ant Perros;

0.28 sekundę - čia tikriausiai pamiršai atleist nes žuvytė prilipus, kas juokingiausia šią sekundę gauni stuną žuvytė prilipusi, o tokioj pačioj situacijoje 0.30 sekundę matosi kaip žuvytė nueina virš žmogaus kai gauni stuną;

0.48 sekundę - pamiršai kad amfą šovei? žuvytė stabili nors efektas kątik prasidėjo ir iškart lockas į Kelly;

0.55 sekundę - gaila nenupredictinau kad dar liko kažkas, bet tave vis dar amfa nešioja bet šauni 3/3, ir žuvytė plaukia paskui Sveną;

1:03 sekundę - lengvai palockini ant Lee_Hyong, tada tiesiog watafak sušaudai;

1:43 sekundės iki galo - Nu kažinau tu tikriausiai jaunasis Tenz'as, su tokiu trackingu.

 

Gražios dienos, tikiuosi aš klystu ir Tu esi nekaltas tada LABAI atsiprašau.

 

Aj Beto -

 

Aš ne Vyckla_Lyta Aš Vycka_Lyta

  1. Ban apeliaciją privaloma užpildyti per 2 valandas nuo gauto bano, antraip apeliacija bus atmesta.

Foto/Ban 02:24 - Apeliacija 06:12

Turiu įtarima, kad ne tu prisijungei įdomu ipus būtų pamatyt.


Šį pranešimą redagavo Vycka_Lyta: Šiandien, 07:37

  • 7


#3
Karanashi

Karanashi

    Veteranas

  • Mechanikų direktorius
  • 1.428 Pranešimai
Oj tu vaikinu vaikine ar tave geriau vadint verksniukas, nu bet as aimo nelabai ir matau, zuvyte plaukioja kaip priklauso, tas pats ant pacio galo su lee (mesa) tai yra csg ne dgl, ir pasizek sone korushima su dgl eda Mano aprasas baiges litaniku nerasysiu nes toks kaip tu nenusipelnei, ir dekui uz gunu videka man neisisaugojo bus atsiminimas.
  • 1

#4
Vycka_Lyta

Vycka_Lyta

    Rimtas patarėjas

  • Serverio administratorius
  • 920 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:Aš blaivas
  • VIP:Tak Tocna
  • XP:PerDaug
  • Vycka_Lyta

Opa vėl iki galo kovosi?

 

Čia irgi nieko nematei: https://www.lsgyveni...834-jin-kayaba/

 

 

;(


Šį pranešimą redagavo Vycka_Lyta: Šiandien, 06:28

  • 0


#5
Karanashi

Karanashi

    Veteranas

  • Mechanikų direktorius
  • 1.428 Pranešimai
matau vycka nenusimanai per daug apie cheatus jei visu pirma Tu manai kazkoks cia anti drug yra, tau matyti jeigu zmogus pasaudo reiskia aimas, prikisineti bandai beleka kad tik pakenkti ir kad atmestu apiliacija - tj sakysi ir nametag ir spread dar pagal tavo logika, tik kad neatbanintu zmogaus - cia pastebejau tokia nauja adminu meta mazdaug uzbanina zmogu - pasako kad visus cytus naudoja nors zmogus nekaltas - ir ziuri ar kazka uzkibs, tiesiog yra ziauru kas is servo darosi su tokiais adminais kaip Lyta. Ir pats Gali matyti kad neviskas pasitaiko, ir dauguma su kuriais saudziaus vos ne vietoj stovejo

Šį pranešimą redagavo Karanashi: Šiandien, 11:18

  • 2

#6
Vycka_Lyta

Vycka_Lyta

    Rimtas patarėjas

  • Serverio administratorius
  • 920 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:Aš blaivas
  • VIP:Tak Tocna
  • XP:PerDaug
  • Vycka_Lyta

matau vycka nenusimanai per daug apie cheatus jei visu pirma Tu manai kazkoks cia anti drug yra, tau matyti jeigu zmogus pasaudo reiskia aimas, prikisineti bandai beleka kad tik pakenkti ir kad atmestu apiliacija - tj sakysi ir nametag ir spread dar pagal tavo logika, tik kad neatbanintu zmogaus - cia pastebejau tokia nauja adminu meta mazdaug uzbanina zmogu - pasako kad visus cytus naudoja nors zmogus nekaltas - ir ziuri ar kazka uzkibs, tiesiog yra ziauru kas is servo darosi su tokiais adminais kaip Lyta. Ir pats Gali matyti kad neviskas pasitaiko, ir dauguma su kuriais saudziaus vos ne vietoj stovejo

 

Umm you good? https://imgur.com/a/5J3jC5l

 

Užtenka free postint, kaip ir minėjau jei esu neteisus labai atsiprašau. Jei nori kad fotkėm parodyčiau kur matau aim'ą parašyk i DC, o dėl kompetencijos tavo bratulai tai absoliučiai nereikėjo nieko spėliot, viską surašiau nes viskas buvo :D. O dėl tavo situacijos buvo tartasi su keliais administratoriais.


Šį pranešimą redagavo Vycka_Lyta: Šiandien, 13:13

  • 0





3 vartotojai(-ų) skaito šią temą

2 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)


    Karanashi, Edga Easy