Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Piknaudziavimas Valdas Stonkus


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
1 reply to this topic

#1
karmosdraugas

karmosdraugas

    Naujokas

  • Naujokas
  • 1 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Karmos Draugas 
2. Data. 2024.06.27
3. Foto / video įrodymas. https://imgur.com/a/LYLa2m2
4. Įvykio aprašymas - komentaras ( nebūtina ). liepia man pasikeisti v p nors ne vienas zaidejas naudoja daug nelogiskesnius v p.... Paklausus kodel ju nebaudzia vistiek motyvuoja tuo kad as turiu keistis, bet tai kur tada lygybe, kodel as esu tas kur turiu keistis o kiti gali laisvai zaist ir jiem niekas nieko nesako... Baime? Korupcija? Ar tiesiog kai pasikeiti uz 25 kreditus tu esi jau teisesnis ir nelieciamas?   

 

P.S Victor nera cia kaltas tiesiog neturiu ss kai valdas liepe man keistis, bet betkokiu atveju yra logai.... Tiesiog noriu teisybes arba visi arba ne vienas...


  • 0

#2
Besarionis dzе Djugashvili

Besarionis dzе Djugashvili

    Užblokuotas

  • Forumo administratorius
  • 659 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Baben#0159
  • Darbas:Hitting from the back and I'm hitting from the side
  • VIP:Open up wide, let me stick my dick inside
  • XP:AS ALUS
  • Baben_Laben
  • 2020 Metų direktorius:Ūkininkų
  • Geriausias 2020 metų:Komikas
  • panarydinikas

Sveikas, as kaip atsakingas uz sia skilti atsakau i tavo komentara, kickas teisingas administratoriu nutarimu tavo V_P yra neteisingas, tad ATMESTA. Norint peikti administratoriu seip tai yra si skiltis https://www.lsgyveni...rių-papeikimai/ ate tikrai pranokai visus


Šį pranešimą redagavo Besarionis dzе Djugashvili: 27 birželio 2024 - 20:38

  • 0

715 TEAM





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)