Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Daumantas_Klimas


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
Owen Gray

Owen Gray

    Dažnas dalyvis

  • Senbuvis
  • 80 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Owen_Gray

2. Ban priežastis. cheat/lag isnaudojimas
3. Tikslus laikas ir data. 2024 06 09  19:18
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas.

https://imgur.com/a/WiJLNTk

 


  • 0

#2
• Daumantas •

• Daumantas •

    Buvęs meras, išėjęs į pensija!

  • Elitas
  • 7.093 Pranešimai
  • Darbas:Bedarbis
  • VIP:Taip
  • ADMIN:Taip
  • XP:162.000
  • 2023 Metų geriausias:Verslininkas
  • 2020 Metų direktorius:Meras!
  • Geriausias 2016 metų:Meras!

Owen_Gray (youtube.com) - Gavai užblokavimą už invul arba tiesiog tau kažkas čia lagino, nes nesiėmę gyvybės, kaip prasileidai daug kulkų ir warningai buvo.  :( 


  • 1

#3
Owen Gray

Owen Gray

    Dažnas dalyvis

  • Senbuvis
  • 80 Pranešimai

tau lagina ar servas lagina , pilna video ikelk ,nes po sekundes kritau ir pries tai dmg gavau . plius galetum ispet ,kad rr daryciau. tavo video matosi ,kad as full hp ,o pas mane as low , susibugino pzu manau. dar per video matosi kaip kalnas mane dengia ir yra delay del lago. manau cia kalnas visa dmg uzdenge ,o tau rode del pingo ,kad mane saudo nors mano charachteris jau kitur buvo


Šį pranešimą redagavo Owen Gray: 09 birželio 2024 - 18:53

  • 0

#4
• Daumantas •

• Daumantas •

    Buvęs meras, išėjęs į pensija!

  • Elitas
  • 7.093 Pranešimai
  • Darbas:Bedarbis
  • VIP:Taip
  • ADMIN:Taip
  • XP:162.000
  • 2023 Metų geriausias:Verslininkas
  • 2020 Metų direktorius:Meras!
  • Geriausias 2016 metų:Meras!

tau lagina ar servas lagina , pilna video ikelk ,nes po sekundes kritau ir pries tai dmg gavau . plius galetum ispet ,kad rr daryciau. tavo video matosi ,kad as full hp ,o pas mane as low , susibugino pzu manau. dar per video matosi kaip kalnas mane dengia ir yra delay del lago. manau cia kalnas visa dmg uzdenge ,o tau rode del pingo ,kad mane saudo nors mano charachteris jau kitur buvo

 

Koki pilna video įkėliau tiek kiek man užteko tave užblokuot, o daugiau į diskusijas nesivelsiu kiekvienas juk bando išsimažinti iš sudėtingų situacijų į kurias papuola. 


  • 0

#5
Rackas

Rackas

    HANS FALKO

  • Senbuvis
  • 1.326 Pranešimai

atmesta


  • 0





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)