Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Seni žaidėjai, mintys apie serverį


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
30 atsakymai į šią temą

#21
Jordis

Jordis

    Veikėjas

  • Veteranas
  • 1.524 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Kaminkretys
  • VIP:Yra
  • XP:~70,000

*
Populiarus

Neeit i shule del kontros telinimo buvo prime laikas

Lsg prime buvo kai sita salis nebuvo atradus Lsg
abstract-vector-color-map-of-poland-coun


  • 19

"Aš lošiu sampą, nū, dvam keturi septyni, nu ni**ja aš jo nematau"
-Valdas Stonkus


#22
Paulius_

Paulius_

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 234 Pranešimai
  • VIP:y
Dabar suvaržyti tiek žaidėjai, tiek adminai, pažiūrėkit senus ban reason dabar taip kažkas padarytų ašaru pakelnę būtų, todėl ir darosi vis nuobuodžiau čia.

Šį pranešimą redagavo Paulius_: 08 birželio 2024 - 19:10

  • 0

#23
Niikola Jokic

Niikola Jokic

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 3.330 Pranešimai
  • ADMIN:N3ra
  • 2019 Metų Direktorius:Skelbėjų.

*
Populiarus

Jeigu ne normali saika samperiu, tai ten ir net nebuciau uzsilikes tiek ilgai, dabar tai cia speju visokie steroidininkai, narkomanai ir tik belosia. Laikai pasikeite, visokie mateo su suknelem fotkinasi pries veidrodi. Sutinku su vega.
  • 9

#24
Rokas_Italas

Rokas_Italas

    Nurašytas

  • Elitas
  • 1.868 Pranešimai
  • Darbas:Bedarbis
  • VIP:Taip
  • XP:888
  • Rokas_Italas
  • Geriausias 2020 metų:Kritikas

*
Populiarus

Viskas bus gerai mielieji, neliūdėkit 


  • 9

#25
Alfredas_Rusas

Alfredas_Rusas

    Naujokas

  • Pažengęs
  • 10 Pranešimai
Kai variau 400k/h su kontra awp skraidimo taj buvo laikai !
  • 0

#26
Shoyo

Shoyo

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 279 Pranešimai
  • Darbas:jo
  • VIP:bedarbis
  • XP:69
  • Parasas

yappinat tai gerai


  • 0

kas skaitys tas gaidys ir man niekada nesikeikiu


#27
Dimšos fanas

Dimšos fanas

    Woof Woof

  • Senbuvis
  • 962 Pranešimai
  • VIP:Gali užmesti ant vipo?


  • 3


#28
Kipras Easy

Kipras Easy

    Iškalbingiau už 1000 žodžių

  • Veteranas
  • 6.806 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • 2022 Metų geriausias:Lošėjas.
  • Geriausias 2020 metų:Populiariausias žaidėjas
  • Geriausias 2019 metų:Meras.
  • Rekordų savininkas:Poker is my life, Rich, Game over

*
Populiarus

Pradejau sitam serves zaist turbut kai man buvo koks 13 ar 14, dabar man 25, sutikau cia visokiu zmoniu - ir idomiu, ir fainu, ir su tokiu kuriais galima pasikalbet - su kai kuriais is ju bendrauju dar ir siandien, taip pat pasitaike sutikti cia ir visisku isgamu, bet is esmes lsg buvo ziauriai smagus ir geras experiencas, kuri patirdamas ne tik su zmonem sutikau, bet ir ismokau kazkokiu dalyku, kurie turbut siandien gyvenime pravercia :D

Del servo apmirimo tai nemanau, kad tikslu yra sakyti, kad zmones nebezaidzia nes game per senas. As manau, kad zmones nebezaidzia del atsainaus valdzios poziurio i ta serva, pirmoj vietoj atnaujinimu klausimu - nededamas i game naujas content, nauja veikla, zmonem tiesiog nebera ka veikt, o ir tie patys sandeliai darosi nebeidomus, kai per juos buna on ne 350, o 100 zmoniu 
Paziurekit i oldschool runescape - geimui kokie 25 metai, bet atnaujinimai (update) vyksta kiekviena treciadieni, dedamas naujas content ir ta game zaidzia simtai tukstanciu zmoniu neziurint i tai koks jis senas yra 


  • 36

Paveiksliukas


#29
Domis

Domis

    1

  • Veteranas
  • 4.393 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:2013 metų administratorius
  • Geriausias 2016 metų:Teisėsaugos direktorius !

*
Populiarus

Labas, buvo labai smagūs laikai :)


  • 9

#30
Rock_Lacoste

Rock_Lacoste

    Veteranas

  • Garbės moderatorius
  • 1.609 Pranešimai

Skaitydamas Mclareno tekstą supratau kokie iš tikro žmonės slepiasi kaip jis sako už šių slapyvardžių, tai subrendę, protingi žmonės kurie siekia savo tikslų gyvenime. Esu iš pereinamos kartos, galėjau patirti jūsų senų vilkų žaidimą, patį piką, galėjau būti jo dalimi ir tuo džiaugiuosi. Suprantu jausmą kai gerbi žmogų, Lukas_Nos, Aldas, Marquez tas pats vega, turėjau daug žmonių į kuriuos lygiavaus norėjau būti kaip jie, buvo ir Nostra ar Rokas Gold ir tt už kuriuos norėjau būti geresniu. Geriausia pamoka mano gyvenime kurią išmokau čia yra savo tikslų siekimas. Kad ir kaip tai skambėtų būdamas serverio naujokas prieš 7-8 metus privažiavau prie pakrantės namo ir pasakiau sau, jis tiesiog bus mano. Per savo užsispyrimą, tikslo siekimą, daug metų darbo aš dabar jį turiu serveryje, tai man tik parodė jog turėdamas tikslą gali jį pasiekti, turi įdėti be galo daug pastangų, bet tu jį tikrai pasieksi. Nenoriu rašyti per daug, nes prisiskaičiau jau pats per daug rašinėlių, bet su viskuom galiu sutikti, su tuo laiku kai direktorius buvo elitinės pareigos, kai žodis garbės reiškė daugiau, nei dabartinio mero pareigos (Nenoriu nieko įžeisti tiesiog pasakau savo nuomone). Gyvenimas juda į priekį, šis serveris man yra pavyzdys jog galiu pasiekti to ko noriu, bei gerų prisiminimų vieta, vieta kur jau dabar jaučiu nostalgija.


  • 1

Pasiekimai

Medikų firmos direktorius (1 kadencija) nuo 2020 04 08 iki 2020 04 24

Krovinių transporto firmos direktorius nuo 2020 06 14 iki 2020 06 20

4x RageOut klubo narys, 2x drift skilties vadovas 20-09-11 iki 21-04-04, 23-03-03 iki xx-xx-xx

Lsg radijos Dj nuo 2020 12 19 iki 2021 02 02

Prisistatymų skilties moderatorius nuo 2021 01 22 iki 2022 03 05, 2021 skilties modas, Garbės moderatorius.

Lsg Fotografas nuo 2021 02 26 iki 2021 07 13

RageOut klubo savininkas nuo 2021 04 04 iki 2021 09 22

Medikų firmos direktorius (2 kadencija) nuo 2021 06 30 iki 2021 10 27

Serverio administratorius nuo 2022 03 03 iki 2022 04 14

GoLiveFm radijos Dj nuo 2022 08 29 iki 2022 10 27

Medikų firmos direktorius (3 kadencija) nuo 2022 09 08 iki 2022 09 21

Lsg Fotografų administratorius nuo 2023 03 06 iki xxxx xx xx

Inkasatorių direktorius nuo 2023 06 03 iki 2023 08 23

 

 

 

Why do we fall?

So we can learn to pick ourselves up.


#31
ShazzeSobolevv

ShazzeSobolevv

    .

  • Kinematografas
  • 2.215 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠiauliai
  • shazze#1162
  • 2022 Metų moderatorius:Modifikacijos
  • 2021 Metų moderatorius:Modifikacijos
  • Rekordų savininkas:Moderatorius ilgai, Tiktokeris

Buvo cia visko, gerai prisimenu kai buvau apmaudytas Viliaus_Seconds bei pavoge acc 2013-2014 metais, asarele gerai ejo. Everything is lyg vakar atrodo, kai 2013 metais kiemo pazystamas is lempos paminejo san andreas "multiplayer" instantly su bratkiu (Brettas cia) bei klasiokais susidomejome siuo zaidimu. Kai atsiunte sampa, prisijunges i si serveri pajutau kazko to, ko kituose serveriuose nera. Paprastas, taciau labai addictive gamemode itraukes simtus zaideju patirti 2010s samp vibes. Atradau daug puikiu zmoniu su kuriais jau 10+- metu bendraujame lsg ir tt deka. Deivis_Cleytonas, Deimis_Suplexas, James_Ravior, bei later atvestas i serva Hamabon_Zraei.  aka Sobolews.  Serveryje beprisijungiant, beliko tik prisiminimai ir tusti keliai su keleta likusiu nespejusiu i traukini zaideju, kurie vis dar drozia los santos miesto gatves. 


  • 2

concordia | integritas - industria





5 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 5 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)