Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Skelbejas Rokas_Monys


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
pinkyforumas

pinkyforumas

    result1 = 268435986

  • Senbuvis
  • 867 Pranešimai
  • 2022 Metų geriausias:Cheateris

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Elijas Antikristas

2. Data, kada darbuotojas nusižengė: 4/6/2024

3. Foto/video įrodymas (chatlogai irgi gali būti keliami): https://streamable.com/2lr12q

4. Skelbėjo pažeistos taisyklė (citata iš taisyklių): 

13. Draudžiama taranuoti ar kitaip kenkti žaidėjams su darbiniu transportu (blokuoti taranuoti, leisti šaudyti G) [1/1 + B.L ]

                                               Išimtys

                                               13.1 Bėgate nuo teisėsaugos/Baikerio. (Privalomi vaizdiniai įrodymai.)

                                               13.2 Dalyvaujate tam tikrame evente (Privalomi vaizdiniai įrodymai.)

                                               13.3 Pas jus atsitiktinai įsėdo žmogus, kuris pradėjo šaudyti. (Būtina jį išspirti iš transporto priemonės.)

5. Jūsų komentaras (neprivaloma): 


  • 0

#2
Rokas_Monys

Rokas_Monys

    Naujokas

  • Pažengęs
  • 9 Pranešimai

ka man daryti kad is po fixo uzlagino poto piesiau saules ir tu pats ilindai kur piesiau saules, o tas ant galo aplenkiau ir vel man uzlagino ir viskas tuom pasakyta tu man tik maises ir viskas 


  • 0

#3
krossy

krossy

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 338 Pranešimai

Važiuojant prie biuro, kur abu susisukot, dar galėčiau sakyti, kad dėl pingo Roko, tačiau 12-oj sekundei labai aiškiai matosi, kad važiavo tiesiai į tave, todėl patvirtinu,su 1mėn blistu.+ pasiskaityk forumo taisykles, dėl double postinimo.  :(


  • 0




1 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)