Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Kobra Jonce_Gelyte


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
Guest_Hocenplocas_*

Guest_Hocenplocas_*
  • Svečias

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Plesikas_Hocemplocas
2. Laikas ir data, kada darbuotojas nusižengė: 23-10-10 21:46
3. Foto/video įrodymas (chatlogai irgi gali būti keliami, tačiau tik su vaizdiniais įrodymais):


4. Pareigūno pažeistos taisyklės (citata iš taisyklių):

 

 

66. Draudžiama savivaliauti Teisėsaugos komandomis, pastebėjus įvygdytą nusikaltimą ir/ar surakinant pažeidėją privalomą iškarto jį nubausti arba jį paleisti. Išimtis: peržiūrite įrodymus, gavote crash, buvote nušautas arba buvote surištas. (1/1) 

5. Jūsų komentaras (neprivaloma):


  • 0

#2
GėlyTė

GėlyTė

    G.O.A.T

  • Modifikacijos
  • 6.220 Pranešimai
Penkiesi susaude mane o tu tikiesi kad as tapacia sekunde imsiu ir atrakinsiu tave. Isimtys paziurek, buvau nusautas, o laikas nenurodytas kad tokiu atveju per kiek laiko privalau kazka atrakint. Jeigu reikes irodymu tai rytoj po darbo gal ir pateiksiu direktoriam paprasius

Šį pranešimą redagavo GėlyTė: 10 spalio 2023 - 22:02

  • 0

5d1e1b619f9f110aac4f890ede96d72d600.png

Teisėsaugos direktorius 2020.10.06 - 2020.11.17

ANKETA I MOD


#3
Guest_Hocenplocas_*

Guest_Hocenplocas_*
  • Svečias

Penkiesi susaude mane o tu tikiesi kad as tapacia sekunde imsiu ir atrakinsiu tave. Isimtys paziurek, buvau nusautas, o laikas nenurodytas kad tokiu atveju per kiek laiko privalau kazka atrakint. Jeigu reikes irodymu tai rytoj po darbo gal ir pateiksiu direktoriam paprasius

Kam tu išvis atvažiavai čia ir surakinai mus?? Čia jau kaip ir antrą skundą galima dėt už 47taisyklės pažeidimą, beveik :D. Nu jo, nėra laiko nurodyto, kada atrakint.., tu tiesiog šiaip sau surakinai ir, kadangi tave nušovė - atsijungei. Jeigu čia pd gali surakinėt ir eit off, tai ateisiu ir aš į pd


  • 0

#4
GėlyTė

GėlyTė

    G.O.A.T

  • Modifikacijos
  • 6.220 Pranešimai

Kam tu išvis atvažiavai čia ir surakinai mus?? Čia jau kaip ir antrą skundą galima dėt už 47taisyklės pažeidimą, beveik :D. Nu jo, nėra laiko nurodyto, kada atrakint.., tu tiesiog šiaip sau surakinai ir, kadangi tave nušovė - atsijungei. Jeigu čia pd gali surakinėt ir eit off, tai ateisiu ir aš į pd

Tu apsimeti tokiu ar esi toks? Klausi kodel surakinau kai aiskiai zinai del ko. Surakinau shifu ir tave. Shifu del pagalbos nusikalteliui o tave del saudymo

 

Imgur: The magic of the Internet

 

O cia kad miriau kai mane suleset jus:

Imgur: The magic of the Internet

Imgur: The magic of the Internet


Šį pranešimą redagavo GėlyTė: 10 spalio 2023 - 22:24

  • 0

5d1e1b619f9f110aac4f890ede96d72d600.png

Teisėsaugos direktorius 2020.10.06 - 2020.11.17

ANKETA I MOD


#5
Coom.

Coom.

    Asas

  • Senbuvis
  • 1.011 Pranešimai
  • Coom#7288
  • Darbas:Kobra
  • VIP:yra
  • XP:108k
  • 2023 Metų direktorius:Teisėsaugos!
  • 2023 Metų geriausias:Karjeristas
Atmesta.
  • 2

Paveiksliukas

Paveiksliukas





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)