Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

SKUNDAS: Corrinne Claudia


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Viktoriukas

Viktoriukas

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 14 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Leonard_Davincii

2. Data, kada darbuotojas nusižengė: Siandien(04-23)

3. Kokia taisyklę pažeidė darbuotojas (Citata iš taisyklių): 

2. Įrodymus būtina kelti pagal nurodytą šabloną, draudžiama padirbinėti įrodymus (https://www.lsgyveni...ingoji-mašina/)

4. Įrodymai [Foto/Video]:  

https://www.lsgyveni...ngoji-mašina/  

( Mašina buvo priduota į savartyną 18h, o anketa sukurta vos tik pakeite mašinas)

5. Komentaras (Nebūtina): 

Na nežinau, nemanau, kad galima taip daryti, kelti kažkada, tai rasta mašiną kitą algą. 

(Nieko asmeniško)

VIEŠPATS SU TAVIMI


Šį pranešimą redagavo Viktoriukas: 23 balandžio 2022 - 20:28

  • 0

#2
Claudia

Claudia

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 398 Pranešimai
  • Corrinne Claudia
  • 2021 Metų Direktorius:Skelbėjų
  • Geriausias 2021 metų:Mergina

Labas. Kad pas tave čia laikrodis valandą atgal rodo, tai tikriausiai ne mūsų bėdos turi būti. Pati Dofkai priminiau apie 17:45, jog jis primiršo pakeisti laimingas mašinas (kas yra žmogiška) ir pats galės ta patvirtinti, kad buvau jam tai priminus ir, kai jis tik pakeitė parašė man, kad " ačiū, pakeičiau ", tad iškart nuėjau į forumą susiradau sunkiausia mašiną ją suradau ir nutempiau. Tad savo jokios kaltės čia nematau. 

 

Įrodymai dėl laiko, o ir pats direktorius manau galės pakomentuoti, kad jam buvo priminta ir kada kas keista.  :heart:

 

šitoje nuotraukoje pamatysite kada Dofka pakeitė laimingas mašinas ir, kaip aš po 7 minučių jau įvykdau sunkiausią mašiną.

 

48d01bc83e9fa98566dc1d67d0ec68fd87.png


  • 0

#3
Voodoo čiuvakas

Voodoo čiuvakas

    #SampinemBobomNe

  • Skelbėjų direktorius
  • 1.943 Pranešimai

Atmesta, taip buvai pamiršes pakeisti laimingas mašinas, ji man praneše aš greit pakeičiau ir pakeitęs jai tai pranešiau, ji greit pasižiurėjo surado mašiną ir tiesiog nutempė ir įkėlė.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)