Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Skundas Mark_Cameron


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
𝕯𝖔𝖒𝖎𝖓𝖎𝖔𝖓

𝕯𝖔𝖒𝖎𝖓𝖎𝖔𝖓

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 552 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Minion Dust

2. Data, kada darbuotojas nusižengė: Matosi video.

3. Kokia taisyklę pažeidė darbuotojas (Citata iš taisyklių): 

12. Būtina priimti žaidėjų iškvietimus. Iškvietimą priimti privaloma per 10 sekundžių. (1/2)

Taikomos išimtys: (Direktoriui paprašius privaloma pateikti įrodymus):

  • Esate AFK būsenoje.
  • Esate evente.
  • Esate kalėjime.
  • Esate be transporto.
  • Dalyvaujate sandėliuose, bombų dėjime, pinigų plovime.
  • Dėl kitos svarbios priežasties, kurią turite pranešti direktoriui.

4. Įrodymai [Foto/Video]: 

 

5. Komentaras (Nebūtina):

Kadangi esant GD uni nėra privaloma tu privalėjai priimt iškvietimą nes tu važinėjai tuo momentu iš paskos ir nieko daugiau neveikei. + nesugebėjai priimti 3 iškvietimų tai nežinau ką tu sau leidi, bei galime pamatyt, kad mano užsakymų vengi šitame screen shote: https://imgur.com/a/tVP3D90

 

2. Dirbant su bet kokiu transportu, privaloma vilkėti darbinę uniformą. (1/2)

Taikomos išimtys:

  • Esate firmos direktorius.
  • Esate garbės sąraše.

Jei reikės kažkokių tai papildomų iškarpų, ar kažko kreipkitės Kornelijus#0667, arba žaidime.

Peace.

do0l8tn.png


  • 4

 

Turėtos pareigos:

Baikerių direktorius 2x

Vagių direktorius 1x

Nekilnojamo turto agentų direktorius 1x

Skelbėjų direktorius 1x

 


Taip pat pildau į Administratoriaus postą, nuomonę gali išreikšti čia. (Nemokamas +Rep)

Taip pat pildau į NTA Direktoriaus postą, nuomonę gali išreikšti čia. (Nemokamas +Rep)


 


#2
M.Cameron

M.Cameron

    Rimtas

  • Veteranas
  • 455 Pranešimai

Nu dar tokio prikolo neesu mates kai aiskiai matosi kad saudausi vadinasi dm tuo metu negaliu imti iskvietimu nes esu uzsiiemes ir prie to pacio tu mane saudai tai matosi video,

tai aisku kad neimsiu iskvietimo kai saudai bei rasai i gaujos chata " Supiskit ta marka niekada nesikeikiu. atsislepsiu" ar kazka panasaus kiek girdejau is patikimu saltiniu beto ir buvai atsislepes ir

kiek zinau gavai pizdako uz tai, peace.


  • 0
Mechaniku direktorius - 2022.01.09 - 2022.03.19
 
Serverio administratorius - 2022.10.22 - 2023.05.10
 
Serverio administratorius - 2023.08.29 - 2024.05.14
 
Pasitaises dokit odmin

#3
𝕯𝖔𝖒𝖎𝖓𝖎𝖔𝖓

𝕯𝖔𝖒𝖎𝖓𝖎𝖔𝖓

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 552 Pranešimai

 

Nu dar tokio prikolo neesu mates kai aiskiai matosi kad saudausi vadinasi dm tuo metu negaliu imti iskvietimu nes esu uzsiiemes ir prie to pacio tu mane saudai tai matosi video,

tai aisku kad neimsiu iskvietimo kai saudai bei rasai i gaujos chata " Supiskit ta marka niekada nesikeikiu. atsislepsiu" ar kazka panasaus kiek girdejau is patikimu saltiniu beto ir buvai atsislepes ir

kiek zinau gavai pizdako uz tai, peace.

 

Šaudei ir poto ramiai jau važinėjai 5 min, laiko tikrai turėjai priimt iškvietimui, kurgi nerašysi į tą gaujos chatą, kad tave nušautu jeigu tu kenki mūsų imposible journey kelionei. O atsislėpes buvau tik geriem tikslam, kad autoklubo kelione būtų saugi. ;)


  • 0

 

Turėtos pareigos:

Baikerių direktorius 2x

Vagių direktorius 1x

Nekilnojamo turto agentų direktorius 1x

Skelbėjų direktorius 1x

 


Taip pat pildau į Administratoriaus postą, nuomonę gali išreikšti čia. (Nemokamas +Rep)

Taip pat pildau į NTA Direktoriaus postą, nuomonę gali išreikšti čia. (Nemokamas +Rep)


 


#4
M.Cameron

M.Cameron

    Rimtas

  • Veteranas
  • 455 Pranešimai

Taisyklese nematau tam tikro laiko kada privalai imti iskvietima poto kai tau kenke klijentas tai jeigu susisaudem pirma karta poto antra saudei kol as sokinejau dviraciu tai tikrai neimsiu ka as zinau gal priemes uzdesiu dl susoks tavo gaujos nariai bei tu ir vel prades mane saudyti idk idk man kenkia poto skundus deda kad neimu iskv kinda sad


  • 0
Mechaniku direktorius - 2022.01.09 - 2022.03.19
 
Serverio administratorius - 2022.10.22 - 2023.05.10
 
Serverio administratorius - 2023.08.29 - 2024.05.14
 
Pasitaises dokit odmin

#5
Voodoo čiuvakas

Voodoo čiuvakas

    #SampinemBobomNe

  • Skelbėjų direktorius
  • 1.942 Pranešimai

Pasitarta su merais, atmesta.
Jeigu reikes paaiškinimo kodėl parašyk į dc paaiškinsiu 
Dofkenzas#0831


Šį pranešimą redagavo Dofkenzas: 02 balandžio 2022 - 22:01

  • 1




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)