Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[APKLAUSA, SVARBU] Ką norėtumėte pamatyti kompiuterijos skiltyje?


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
18 atsakymai į šią temą

Apklausa: [APKLAUSA, SVARBU] Ką norėtumėte pamatyti kompiuterijos skiltyje? (16 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Ar verta toliau laikyti kompiuterijos skiltį?

  1. verta (13 balsai(-ų) [81.25%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 81.25%

  2. neverta (3 balsai(-ų) [18.75%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 18.75%

Balsuoti

#1
Oligarchas Vaska

Oligarchas Vaska

    maladėc brigadioras

  • Senbuvis
  • 744 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • vaskė#2500
  • Darbas:prie maxes ismaldos prasau
  • XP:biški yra
  • 2022 Metų moderatorius:Žaidimai & Kompiuterija.

laba(s) rytas, diena, vakaras, kad ir kada skaitot.

 

 

 

vienu žodžiu, klausimas labai paprastas: ką norėtumėte pamatyti kompiuterijos skiltyje?

 

ne paslaptis, kad dabartinė kompiuterijos skilties situacija, na.... sudėtinga...

 

 

sukau aš makaulę, galvojau, ką čia pridaryt, bet iš esmės nieko gero nesugalvojau.

 

idėjos, kurios, galbūt, ką nors sudomintų:

 

kokie nors tutorial'ai kaip susibuildint kompą - atkrito todėl, nes pagalvojau, ar tikrai kas nors norėtų klausyti kažkokio random'inio žaidėjo tutorial'o, kaip susibuildinti pc, kai yra TŪKSTANČIAI video iš daug patikimesnių šaltinių?

 

naujienos kompiuterinės technikos srityje (pvz., išleisti naujos kartos intel'io procesoriai) - atkrito todėl, nes toks dalykas būtų įdomus VIENETAMS iš mūsų bendruomenės.

 

laurų nesusisemsiu, prie šių idėjų sugalvojimo prisidėjo gerb. Viktor_Stauffacher

 

 

 

nu tai va, atrodo, viską išsakiau, ką norėjau. dabar jūsų eilė.

 

p.s. būkit geri, nerašykit kažkokių debiliškų komentarų, juk visa tai dėl jūsų pačių.

 

p.p.s. jeigu manot, kad niekas neišgelbės šios skilties, prabalsuokit apklausoje.


Šį pranešimą redagavo Oligarchas Vaska: 03 vasario 2022 - 16:34

  • 1

Paveiksliukas

Paveiksliukas

#2
GėlyTė

GėlyTė

    G.O.A.T

  • Veteranas
  • 6.216 Pranešimai

ka zn sukurt koki konkursiuka susijusi su kompais pvz graziausias buildas ten graziausias setupas? prizas ten irgi butu ne samp valiuta o ten tarkim koks cdkey ar kazkas tokio


  • 1

5d1e1b619f9f110aac4f890ede96d72d600.png

Teisėsaugos direktorius 2020.10.06 - 2020.11.17

ANKETA I MOD


#3
Oligarchas Vaska

Oligarchas Vaska

    maladėc brigadioras

  • Senbuvis
  • 744 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • vaskė#2500
  • Darbas:prie maxes ismaldos prasau
  • XP:biški yra
  • 2022 Metų moderatorius:Žaidimai & Kompiuterija.

ka zn sukurt koki konkursiuka susijusi su kompais pvz graziausias buildas ten graziausias setupas? prizas ten irgi butu ne samp valiuta o ten tarkim koks cdkey ar kazkas tokio

 

1. konkursas atgyvintų skiltį tik labai trumpam laikotarpiui - kol vyktų konkursas. aš bandau surasti ilgalaikį sprendimą.

2. cdkey, kaip prizas, aišku, prikolas visai būtų, bet tai jau reikalauja tikrų pinigų, kas yra didžiulė problema, nes aš, asmeniškai, nesu pasiruošęs leisti pinigų būtent šiam dalykui. reikėtų rasti "sponosorių", kurie galėtų suteikti tą finansinę paramą, bet tai irgi būtų sudėtinga.


  • 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

#4
GėlyTė

GėlyTė

    G.O.A.T

  • Veteranas
  • 6.216 Pranešimai

1. konkursas atgyvintų skiltį tik labai trumpam laikotarpiui - kol vyktų konkursas. aš bandau surasti ilgalaikį sprendimą.

2. cdkey, kaip prizas, aišku, prikolas visai būtų, bet tai jau reikalauja tikrų pinigų, kas yra didžiulė problema, nes aš, asmeniškai, nesu pasiruošęs leisti pinigų būtent šiam dalykui. reikėtų rasti "sponosorių", kurie galėtų suteikti tą finansinę paramą, bet tai irgi būtų sudėtinga.

pamenu buvo kazkoks konkursas man atrodo su radija susijes kur prizas buvo puodelis ir ji laimejo Marichas, nu nzn seip pasiuliau kaip ideja


  • 1

5d1e1b619f9f110aac4f890ede96d72d600.png

Teisėsaugos direktorius 2020.10.06 - 2020.11.17

ANKETA I MOD


#5
Oligarchas Vaska

Oligarchas Vaska

    maladėc brigadioras

  • Senbuvis
  • 744 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • vaskė#2500
  • Darbas:prie maxes ismaldos prasau
  • XP:biški yra
  • 2022 Metų moderatorius:Žaidimai & Kompiuterija.

pamenu buvo kazkoks konkursas man atrodo su radija susijes kur prizas buvo puodelis ir ji laimejo Marichas, nu nzn seip pasiuliau kaip ideja

aš pilnai sutinku, kad konkurso prizas būtų ne lsg valiuta, o kažkas realaus, nors ir simbolinis dalykas, bet vėlgi, tai dabartinės problemos neišspręstu.


  • 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

#6
Stasys_

Stasys_

    /god

  • Senbuvis
  • 1.380 Pranešimai

pirma tai manau reiktu sutvarkyt kad eitu temas kurt kompiuterijos skilti pagalbos prasymams.


  • 1

#7
Oligarchas Vaska

Oligarchas Vaska

    maladėc brigadioras

  • Senbuvis
  • 744 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • vaskė#2500
  • Darbas:prie maxes ismaldos prasau
  • XP:biški yra
  • 2022 Metų moderatorius:Žaidimai & Kompiuterija.

pirma tai manau reiktu sutvarkyt kad eitu temas kurt kompiuterijos skilti pagalbos prasymams.

kodėl... po šitiek laiko.... aš išgirstu apie tai tik dabar?!
bus sutvarkyta. ačiū tau.


  • 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

#8
𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

    infidelity

  • Garbės moderatorius
  • 2.968 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Janulis#2992
  • XP:100k
  • Marius_Janul
  • 2022 Metų direktorius:Mechanikai!
  • 2022 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika.
  • 2021 Metų Direktorius:Mechanikų
  • 2021 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • Rekordų savininkas:Narkobaronas (Žolė)
tbh, nezinau ar atsiras susidomejimo, bet cheap pc parts / builds, kurie verti tu saibu ir pns, tokie dalykai gal kazka kazka
  • 1

#9
Oligarchas Vaska

Oligarchas Vaska

    maladėc brigadioras

  • Senbuvis
  • 744 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • vaskė#2500
  • Darbas:prie maxes ismaldos prasau
  • XP:biški yra
  • 2022 Metų moderatorius:Žaidimai & Kompiuterija.

tbh, nezinau ar atsiras susidomejimo, bet cheap pc parts / builds, kurie verti tu saibu ir pns, tokie dalykai gal kazka kazka

bet tai čia išeina ta pati situacija kaip ir su tais mano paminėtais tutorial'ais.
ar kam nors bus svarbi mano nuomonė, kai aš, šiuo atveju, žvelgiant iš kitų žaidėjų pozicijos, esu tiesiog kažkoks random'inis lsg žaidėjas, kai bet kuriuo pasirinktu momentu gali nueit i google/youtube ir parašyt "budget pc builds" ir rasti tūkstančius rezultatų, kurie bus patikimesni?

aš, aišku, galėčiau sukurti kokią temą apie tokį ir anokį build'ą, remiantis būtent tais google/youtube rezultatais, bet tada iškyla klausimas: kokio velnio man tai daryt? taip, atsiras content'o kompiuterijos skilty, bet tai jos neatgaivins, nes žaidėjams tos temos tiesiog nebus aktualios, dėl to, kad jie visa tai gali rasti google/youtube. uždaras ratas krč.


  • 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

#10
Bireliukas Bira

Bireliukas Bira

    iTrade.gg

  • Veteranas
  • 2.506 Pranešimai
  • Laimėjo konkursą:2x2

Man labiausiai patiktu tiesiog paprastos naujienos apie kompiuteriu pasauli, arba viskas kas su kompais lietuvos scope. Detaliu kainu svyravimai, nauju kartu detales, kazkokie ivykiai lietuvoje susijus su technoligija. Bet nereikia labiai sunkios informacijos. 


  • 1

#11
Oligarchas Vaska

Oligarchas Vaska

    maladėc brigadioras

  • Senbuvis
  • 744 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • vaskė#2500
  • Darbas:prie maxes ismaldos prasau
  • XP:biški yra
  • 2022 Metų moderatorius:Žaidimai & Kompiuterija.

Man labiausiai patiktu tiesiog paprastos naujienos apie kompiuteriu pasauli, arba viskas kas su kompais lietuvos scope. Detaliu kainu svyravimai, nauju kartu detales, kazkokie ivykiai lietuvoje susijus su technoligija. Bet nereikia labiai sunkios informacijos. 

apie tai galvojau nuo pat pradžių, tik nežinojau, ar tuo kas nors susidomės, bet dabar matau, kad tas "kas nors" tikrai susidomės. kažką sugalvosiu.


  • 1

Paveiksliukas

Paveiksliukas

#12
gabe.

gabe.

    808

  • Metų moderatorius
  • 657 Pranešimai
  • Gyv. vietaVasaros g. 5
  • flwn.
  • Darbas:
  • VIP:
  • ADMIN:
  • XP:██████
  • Gabe_Akira
  • 2023 Metų direktorius:Krovinių transportas!
  • 2023 Metų moderatorius:Forumo administatorius, Apie viską
  • 2023 Metų geriausias:Forumo/skilties moderatorius
  • 2022 Metų moderatorius:Apie viską.

ta prasme okay tos visos kompu topic bus įdomios tik tiem kas domisi; pc buildingas nevertas darbo šioj skilty, nes yet again yra geresnių reviewų ir pc testingų tiesiog 5 mygtukų paspaudime youtubėj; BET tie visi nauji žaidimai skilty - super idėja, susidomėjimas irgi mačiau nemažas. manau kol kas apsiimk mažais darbeliais kaip pvž žaidimai, trumpos naujienos apie žaidimų leidimus/pc dalių releasai ir t.t.

btw berašant šovė mintis kažką panašiai padaryt kaip vaizdo įrašų skilty - sukurt kokią komandą kuri kels klipus IŠ KITŲ žaidimų (pvž mandresnis ceso ace, battlefieldo trickshotas, lolo outplay'ai, krc you name it) ir jiems mokėtum lsg eurais už kiekvieną postą. aišku čia irgi, kol suderint su valdžia, vėl piniginiai kaštai bla bla bla, bet manau, jog pasiteisintu jeigu rastum žmones kurie norėtu užsiimt tokia veikla. 


  • 2

From ivy, out middle, through our connector like a speed demon


I am > I was


#13
Oligarchas Vaska

Oligarchas Vaska

    maladėc brigadioras

  • Senbuvis
  • 744 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • vaskė#2500
  • Darbas:prie maxes ismaldos prasau
  • XP:biški yra
  • 2022 Metų moderatorius:Žaidimai & Kompiuterija.

nes yet again yra geresnių reviewų ir pc testingų tiesiog 5 mygtukų paspaudime youtubėj;

nu va čia visas mano point'as;

 

tiesa, didžiulio susidomėjimo tos naujienos technologijų srityje nesulauks, bet iš tikrųjų jo ir nereikia - karts nuo karto sukurti temą, kurioje paaiškinu tas naujienas, tikrai nėra daug darbo, o tie keli žmonės susidomės. galbūt įvyks kokia nors veiksmų grandinė, kuri prikels visą skiltį, nežinia.

 

p.s., ačiū už žaidimų feedback'ą.

p.p.s ir už idėjas.


Šį pranešimą redagavo Oligarchas Vaska: 03 vasario 2022 - 22:51

  • 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

#14
' Enzo '

' Enzo '

    ɴᴇᴋᴏʀᴜᴍᴘᴜᴏᴛᴀꜱ

  • Garbės moderatorius
  • 2.550 Pranešimai
  • Gyv. vietaNeringa
  • Enzo#6920
  • Darbas:Teisėsauga
  • VIP:
  • XP:150.000
  • Enzo_Dallas
  • 2023 Metų moderatorius:Sportas
  • 2021 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX

Man labiausiai patiktu tiesiog paprastos naujienos apie kompiuteriu pasauli, arba viskas kas su kompais lietuvos scope. Detaliu kainu svyravimai, nauju kartu detales, kazkokie ivykiai lietuvoje susijus su technoligija. Bet nereikia labiai sunkios informacijos. 

Asmeniškai labai palaikau Birelio idėja, nereikia galvoti čia kažko special ir tikėtis, kad visiem tai bus įdomu, juk tam ir yra begalė skilčių kurios atitinka tam tikros socialinės grupės interesus. Kaip pvz mano skiltį '' sportas '' visa laiką dalyvauja spėjimuose, seka naujienas ir tt. tie patys 5-6 žmonės, tik karts nuo karto užsuka daugiau. Mano nuomonė tokia, nesistenk įtikti visiem, vis tiek atsiras tokių kuriems tai bus aktualu ir seks šią skiltį.


Šį pranešimą redagavo ' Enzo ': 03 vasario 2022 - 23:07

  • 2

#15
HSinc

HSinc

    llllllllllllllllllllll

  • Pasiūlymų asas
  • 2.816 Pranešimai

2 metus  niekas nekure naujos temos, reiskias niekam ji nereikalinga. Nebent kazkaip sudominsi kitus


  • 3
Paveiksliukas]
pasiekimai:
baikeriu direktorius 1x

#16
(Marich)

(Marich)

    Auksarankis

  • Garbės moderatorius
  • 4.551 Pranešimai
  • 2023 Metų direktorius:Medikų ir Gaisrinės!
  • 2023 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX
  • 2023 Metų geriausias:Lenktynininkas
  • 2022 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX.
  • 2021 Metų Direktorius:Krovinių Transporto
  • Geriausias 2021 metų:Kūrybingumas
  • Geriausias 2020 metų:Nolaiferis
  • Laimėjo konkursą:Dakar rally 2020

Tikrai norėčiau pamatyti pavyzdžiui kiek vertos dalys kompiuteriu ir kompiuteriu specifikacijos.


  • 1

#17
𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

    infidelity

  • Garbės moderatorius
  • 2.968 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Janulis#2992
  • XP:100k
  • Marius_Janul
  • 2022 Metų direktorius:Mechanikai!
  • 2022 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika.
  • 2021 Metų Direktorius:Mechanikų
  • 2021 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • Rekordų savininkas:Narkobaronas (Žolė)

Tikrai norėčiau pamatyti pavyzdžiui kiek vertos dalys kompiuteriu ir kompiuteriu specifikacijos.


vat beda tame, kad sia info 10x lengviau rasti su simple google search, ka ir vaske sake, tai tolko stengtis ir tai daryt kinda nera
  • 1

#18
GėlyTė

GėlyTė

    G.O.A.T

  • Veteranas
  • 6.216 Pranešimai

vat beda tame, kad sia info 10x lengviau rasti su simple google search, ka ir vaske sake, tai tolko stengtis ir tai daryt kinda nera


tapati galima pasakyt ir apie modifikaciju skilty, todel tai nera argumentas
  • 2

5d1e1b619f9f110aac4f890ede96d72d600.png

Teisėsaugos direktorius 2020.10.06 - 2020.11.17

ANKETA I MOD


#19
Oligarchas Vaska

Oligarchas Vaska

    maladėc brigadioras

  • Senbuvis
  • 744 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • vaskė#2500
  • Darbas:prie maxes ismaldos prasau
  • XP:biški yra
  • 2022 Metų moderatorius:Žaidimai & Kompiuterija.

krč, matau, kad nieko jau daugiau nebesilauksiu, todėl lock.

 

atsižvelgsiu į jūsų pastebėjimus, pasiūlymus ir pažiūrėsiu, ką čia galiu padaryti.

 

ačiū visiems, kurie išreiškė savo nuomonę!


Šį pranešimą redagavo Oligarchas Vaska: 03 kovo 2022 - 15:46

  • 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)