Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Aivaras_Raly


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
7 atsakymai į šią temą

#1
Valodia

Valodia

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 119 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Valodia_Smirnov
2. Komentaras (neprivalomas): Aš ištikruju net nežinau kas čia buvo, gal kažkas paaiškins, ar čia tikrai esc pikn? Keliu, šita nes pačiam įdomu..
3. Data: 2022-01-30 13:23
4. Foto/Video įrodymas: 


Šį pranešimą redagavo Valodia: 30 sausio 2022 - 13:38

  • 0

#2
Karanashi

Karanashi

    Veteranas

  • Senbuvis
  • 1.444 Pranešimai

Lagino ciuviui ir tiek :D


  • 2


#3
Valodia

Valodia

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 119 Pranešimai

Nu aišku, aišku tada;DD


  • 0

#4
Aivaras Raly

Aivaras Raly

    Dažnas dalyvis

  • Senbuvis
  • 88 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Valodia_Smirnov
2. Komentaras (neprivalomas): Aš ištikruju net nežinau kas čia buvo, gal kažkas paaiškins, ar čia tikrai esc pikn? Keliu, šita nes pačiam įdomu..
3. Data: 2022-01-30 13:23
4. Foto/Video įrodymas: 

:D čia tipo aš taip atrodau iš kito žmogaus perspektyvos?? :D Čai tikrai jokio esc pikn nebuvo turėtum taip matyti nors ir tavo įrodymuose sunku kažka suprasti bet čia tikrai ne esc pikn :D Čiaip kaip aš lošiu tai neatrodo kad man taip lagintu čia gal tau stringa kažkas ne?

 

Ir dar matos tiesiai nuvariau o tu vpš apsisukai ir nuvariai į kita puse  :D :D tai matos kaip tu viska gerai atskiri kur esc pikn kur čj lagas :D

 

P.S. man net nebutu jokio tolko spaudinėt ta esc mygtuka, nes aš taves vpš nemačiau kad tu mane gaudau nebuvo jokio stabdymo tai kam man ji spaudinėt?

 

Man dabar labai labai įdomu ką pasakys gerbemieji adminai už šita tavo ar mano laga

 

Ir dar kiek dabar žiuriu tavo vidio tik kai tu prie artėji prie bet kokio mech tau pradedam lagint tai čj čia tavo kaltas modas. Bet tada klausimas kodėl jėm nemeti skundo už esc pikn?


Šį pranešimą redagavo Aivaras Raly: 30 sausio 2022 - 14:20

  • 0

#5
Valodia

Valodia

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 119 Pranešimai

Oho kokios emocijos, šia tėma kėliau, nes norėjau tik pasitikslinti, kad nebūtų kitą kartą tas pats. Man nelagina Aivarai, mano pingas būna normalus  visada, tai tik pasirodė.. Aš ta tėma kėliau, vien dėl to, kad keistai man čia atrodė ;) Tai nereikia ant manes pykti, kad kėliau skunda.. 


Šį pranešimą redagavo Valodia: 30 sausio 2022 - 14:20

  • 0

#6
Aivaras Raly

Aivaras Raly

    Dažnas dalyvis

  • Senbuvis
  • 88 Pranešimai

Oho kokios emocijos, šia tėma kėliau, nes norėjau tik pasitikslinti, kad nebūtų kitą kartą tas pats. Man nelagina Aivarai, mano pingas būna normalus  visada, tai tik pasirodė.. Aš ta tėma kėliau, vien dėl to, kad keistai man čia atrodė ;) Tai nereikia ant manes pykti, kad kėliau skunda.. 

Bet atkreipk dėmesi kai priartėji prie towtruck pradeda lagint kai artėji link hp pažiurėk kaip irgi esc piknaudžiauja Lil_Vakaris trink ta moda ir bus viskas ciki ;)


  • 0

#7
Valodia

Valodia

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 119 Pranešimai

Nu turėsiu omenyje kitam kartui :D 


  • 0

#8
James Versace

James Versace

    pupis

  • Gaujų kovos/statistika
  • 3.616 Pranešimai
  • Gyv. vietaNorvegija
  • Hamabon#1111
  • Darbas:Vagis
  • VIP:Taip
  • ADMIN:Taip
  • XP:100k xp.
  • James_Versace
  • 2022 Metų geriausias:Meras!
  • 2020 Metų moderatorius:Naujokų bendruomenė
  • Geriausias 2020 metų:Naujoku verbuotojas
  • 2019 Metų Direktorius:Kroviniu Transportas
  • Geriausias 2019 metų:Naujoku verbuotojas
  • Rekordų savininkas:Direktorius ilgai

Nu cia tikriausiai yra palagina, jeigu Aivaras_Raly toliau tesis tokie bairis kur jis taip lagina, jis tikrai bus uzblokuotas. O cia cheat nera. Atmesta.


  • 0

R.I.P





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)