Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Ban by. Yomato_Kamihara


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
x Aure x

x Aure x

    Dažnas dalyvis

  • Senbuvis
  • 97 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Ryan_Caravero

2. Ban priežastis. /vchat
3. Tikslus laikas ir data. 21-05-28 23:12
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas. https://imgur.com/a/b5rxVQI
5. Situacijos aprašymas Na nezinau kas am pasirode blogai kad ban sove, bet as tiesiog tik prisiunges pasisveikinau su zaidejais per /vchat (matosi viskas per SS) ir nutariau prisijunges dirbt nes reikia min furose ir va dabar realiai uz nieka ban. o ten ss matosi kad rasyta /vhcat Sveiki draugai ir ne - taip netycia paspaudziau enter ir neparasiau ( ''Nedraugai'' pabaigoje.) tad butu malonu gauti unban, nes mano akimis cia joki pazeidimo nera.  O admin reiketu det ispejima...


  • 0


#2
Yomato Kamihara

Yomato Kamihara

    Piktas

  • Elitas
  • 4.572 Pranešimai
  • Gyv. vietaViva Italia
  • Geriausias 2019 metų:Administratorius
  • Geriausias 2018 metų:Karjera & Administratorius !

Pats įkėliai įrodimus, buvo sakyta nekarta sveikintis/atsisveikint normaliai. Daugiau ka pakomentuoti ir neturiu.


  • 1

#3
x Aure x

x Aure x

    Dažnas dalyvis

  • Senbuvis
  • 97 Pranešimai

Noreciau isgirsti mero nuomone apie sia situcija. nes man cia labiau prisikabinejimas. ne viena as pasisveikina taip ir jiem nieko nedaro. o vat butent tu turejai prisikabinti.


  • 0


#4
Bradley Beal

Bradley Beal

    1337

  • Garbės moderatorius
  • 3.189 Pranešimai
  • Gyv. vietaPGR. hotelis
  • Geriausias 2018 metų:Eventų rengėjas

Noreciau isgirsti mero nuomone apie sia situcija. nes man cia labiau prisikabinejimas. ne viena as pasisveikina taip ir jiem nieko nedaro. o vat butent tu turejai prisikabinti.

Jūsų pageidavimu, paklausiau mero bei kitų adminų apie šią situaciją, nelabai aš čia būčiau už baną, bet dauguma adminų galvoja kitaip, verdiktas būtų - atmesta.

https://www.lsgyveni...tsisveikinimai/


  • 0




1 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)