Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

(carjack) Lester_Crest


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
7 atsakymai į šią temą

#1
Ryder_Wyatt

Ryder_Wyatt

    Rimtas patarėjas

  • Užblokuotas
  • 560 Pranešimai
  • Gyv. vietaIreland
  • Darbas:Inkasatoriu
  • VIP:Taip
  • XP:100k

Vardas_Pavardė (žaidėjo, kuris čytino) Lester_Crest
1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ryder_Wyatt
2. Komentaras (neprivalomas): Na manau viskam turi buti kazkokios tai ribos....
3. Data:15/042021
4. Foto/Video įrodymas: 


  • 0

wJwDrYb.gif


#2
Crestas

Crestas

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 144 Pranešimai

Aš sedėdamas moce bandžiau surakinti, pašokdamas užokau ant dviračio ir surakinau tave... Aš nesupratau kaip tau neparodė, kad nulipau nuo moco wtf...


Šį pranešimą redagavo Crestas: 15 balandžio 2021 - 15:21

  • 0

|---------------------------------------------------------------------------------|

                                                                                                

 WITH MONEY, YOU CAN BUY A CLOCK, BUT NOT TIME   

                                                                                               

|---------------------------------------------------------------------------------|

 

Pasiekimai 

 

Naujokų Verbuotojas | 2021/03/07 - 2021/04/09 | 1x

RageOut narys  | 2021/04/13 - 2021/05/24 | 1x

 

|---------------------------------------------------------------------------------|


#3
Ryder_Wyatt

Ryder_Wyatt

    Rimtas patarėjas

  • Užblokuotas
  • 560 Pranešimai
  • Gyv. vietaIreland
  • Darbas:Inkasatoriu
  • VIP:Taip
  • XP:100k

Geresnio atmazo nesu girdejas video imesk nes kaip mentas privalai visada filmuoti . As negaliu patyketi , jog tu toks kvailas ir toki sena suda naudoji...


Šį pranešimą redagavo Ryder_Wyatt: 15 balandžio 2021 - 15:26

  • 1

wJwDrYb.gif


#4
Crestas

Crestas

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 144 Pranešimai

Geresnio atmazo nesu girdejas video imesk nes kaip mentas privalai visada filmuoti . As negaliu patyketi , jog tu toks kvailas ir toki sena suda naudoji...

Aha naudojau superman galias ir nusitelinau pas tave  :) o šeip jau nieko nefilmavau, nes važiavau įsisaugoti žaidimą ir bandicamas pas mane buvo išjungtas, bet pamatęs, kad šaudai surakinau ir nubaudžiau už šaudymą, žodžiu žiurim ką nuspręs administracija, neturiu ko dar pridurti.


Šį pranešimą redagavo Crestas: 15 balandžio 2021 - 15:41

  • 0

|---------------------------------------------------------------------------------|

                                                                                                

 WITH MONEY, YOU CAN BUY A CLOCK, BUT NOT TIME   

                                                                                               

|---------------------------------------------------------------------------------|

 

Pasiekimai 

 

Naujokų Verbuotojas | 2021/03/07 - 2021/04/09 | 1x

RageOut narys  | 2021/04/13 - 2021/05/24 | 1x

 

|---------------------------------------------------------------------------------|


#5
Ryder_Wyatt

Ryder_Wyatt

    Rimtas patarėjas

  • Užblokuotas
  • 560 Pranešimai
  • Gyv. vietaIreland
  • Darbas:Inkasatoriu
  • VIP:Taip
  • XP:100k

As nematau .jokiu svarstymu tai yra carjack ir viskas tuo pasakyta  isitelinti i kita trasporto priemone imanoma tik su g kadangi dviratis tokios prabangos neturi atsiradai ant dviracio. Carjack/Warp middle mouse buttom


  • 0

wJwDrYb.gif


#6
Crestas

Crestas

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 144 Pranešimai

As nematau .jokiu svarstymu tai yra carjack ir viskas tuo pasakyta  isitelinti i kita trasporto priemone imanoma tik su g kadangi dviratis tokios prabangos neturi atsiradai ant dviracio. Carjack/Warp middle mouse buttom

 ( Redaguota ) Tai čia ne mano bėdos, kad tavo kompas grybauja.. Aš tau dar kartą pakartosiu nulipau nuo pd moco, tu buvai prie manęs greitai užšokau ant tavo dviračio ir surakinau, o kad tavo pc grybauja ne mano bėdos, kaip ir sakiau aš ne supermanas ir kažkokių stebuklingų galiu neturiu, tai gali būti kažkoks bugas arba tiesiog užgrybabo kažkas neįsivaizduoju, bet pats nieko nenaudojau gero vakaro, daugiau nieko nekomentuosiu.

 

Pridūrsiu tai, kad jeigu būtų tai teleportacija serverio administracijai būtų pranešęs Anti-Cheat.


Šį pranešimą redagavo Crestas: 15 balandžio 2021 - 18:03

  • 0

|---------------------------------------------------------------------------------|

                                                                                                

 WITH MONEY, YOU CAN BUY A CLOCK, BUT NOT TIME   

                                                                                               

|---------------------------------------------------------------------------------|

 

Pasiekimai 

 

Naujokų Verbuotojas | 2021/03/07 - 2021/04/09 | 1x

RageOut narys  | 2021/04/13 - 2021/05/24 | 1x

 

|---------------------------------------------------------------------------------|


#7
Ryder_Wyatt

Ryder_Wyatt

    Rimtas patarėjas

  • Užblokuotas
  • 560 Pranešimai
  • Gyv. vietaIreland
  • Darbas:Inkasatoriu
  • VIP:Taip
  • XP:100k

mano pingas 40 pc deze 2k vertes taip kad nebenusipezek


  • 0

wJwDrYb.gif


#8
Ezra

Ezra

    AK#3

  • Serverio administratorius
  • 6.604 Pranešimai
  • Gyv. vieta-
  • Ezra#4959
  • Darbas:-
  • VIP:+
  • ADMIN:yee
  • XP:+300k
  • Geriausias 2021 metų:Meras
  • 2020 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX
  • 2017 Metų Direktorius:K.T
  • Laimėjo konkursą:Derby

atmesta


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)