Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Stephenas Curry


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
7 atsakymai į šią temą

#1
Cozart2

Cozart2

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 114 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė.arnass cozart

2. Ban priežastis.cheat
3. Tikslus laikas ir data.2021 04 11 01:38
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas https://imgur.com/a/5ZamO6M
5. Jusu komentaras. Sorry but what? Supratau,Veryga Origi bizgi paozino jo? Dabar aiskink man,as negaliu ratais vazinet tiesiog? kodel turiu kazkokiam oziukui atrasinet? Curry nei freezinai nei pats rasei,butum tu parases buciau atrases,dabar imesi video pirma pazek tu i ji,jei butu autodrivas tai visas marsrutas butu vienodas o kazkodel vis kitaip vaziavau aisku taip pat bet posukius kitaip sukiau ir t,t,turiu video kaip maja pradejau gaudyt,o nori pasakysiu kodel taip vazinejau? todel nes zinojau kad veryga yra ozys,sakau skunda ikels pavargs vaikis,bet ziuriu bizgi klydau kad kels


Šį pranešimą redagavo kenzoM: 12 balandžio 2021 - 02:17

  • 0

#2
stephenas

stephenas

    it was fun while it lasted

  • Užblokuotas
  • 4.365 Pranešimai
  • Gyv. vietaearth
  • Darbas:pokeris
  • VIP:always
  • XP:1337
  • 2017 Metų Direktorius:Teisėsaugos
  • Geriausias 2016 metų:Šaulys
  • Laimėjo konkursą:Drift!

 

kodel turiu kazkokiam oziukui atrasinet?

 

nes tavo darbas policija ir jeigu zmogui iskilo problema turi jam padeti? 0:15 1:10 tose paciose vietose sustojai kaip ir bot'as, jeigu turi video tai well played


  • 1

woiIbuo.png


#3
Cozart2

Cozart2

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 114 Pranešimai

https://www.youtube....nel=Stephaniuks

kodel turiu kazkokiam oziukui atrasinet?

nes tavo darbas policija ir jeigu zmogui iskilo problema turi jam padeti? 0:15 1:10 tose paciose vietose sustojai kaip ir bot'as, jeigu turi video tai well played

jis pats armija what,tu remies juo kad mane uzbanint kas per š? I mano maršruta paziurek,jei buciau dares viena butu viskas identiškai,kur i sms parašei? Kur /freeze komanda panaudota? Kur paprastai chate parašyta? Nebesvaik ka su tokiais banais,net sampfuncsu neturiu kazkoki autodriva turesiu kuris man vps nereikalingas lul,sakai 0.15 ir 1:10 tuose paciose vietose? Tai va seniukas mamos akinuku paprasyk,antra kart vaziuodamas i siena atsitrenkiau ir tikrai ne tuose paciuose,dabar as du kartus aplink los santos apvaziuosiu vagi gaudydamas,tai bana gausiu jo?

Šį pranešimą redagavo kenzoM: 12 balandžio 2021 - 10:25

  • 0

#4
stephenas

stephenas

    it was fun while it lasted

  • Užblokuotas
  • 4.365 Pranešimai
  • Gyv. vietaearth
  • Darbas:pokeris
  • VIP:always
  • XP:1337
  • 2017 Metų Direktorius:Teisėsaugos
  • Geriausias 2016 metų:Šaulys
  • Laimėjo konkursą:Drift!

jis pats armija what,tu remies juo kad mane uzbanint kas per š? I mano maršruta paziurek,jei buciau dares viena butu viskas identiškai,kur i sms parašei? Kur /freeze komanda panaudota? Kur paprastai chate parašyta? Nebesvaik ka su tokiais banais,net sampfuncsu neturiu kazkoki autodriva turesiu kuris man vps nereikalingas lul,sakai 0.15 ir 1:10 tuose paciose vietose? Tai va seniukas mamos akinuku paprasyk,antra kart vaziuodamas i siena atsitrenkiau ir tikrai ne tuose paciuose,dabar as du kartus aplink los santos apvaziuosiu vagi gaudydamas,tai bana gausiu jo?

taigi filmavai ikelk video, ar kai cia vazinejai tai nefilmavai?


  • 1

woiIbuo.png


#5
Cozart2

Cozart2

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 114 Pranešimai

taigi filmavai ikelk video, ar kai cia vazinejai tai nefilmavai?

filmavau kaip maja gaudžiau kai tu nefilmavai pradejau gaudyt,nera pc toks ahuenas kad visa zaidima filmuociau,administratorius turi tureti svarius irodymus pries baninant,o kad čia pora kartu pravaziavau ta pati maršruta ir tai neidentiškai tai nemanau kad reikejo banint.but laukiam atsakingu

Šį pranešimą redagavo kenzoM: 12 balandžio 2021 - 11:10

  • 0

#6
stephenas

stephenas

    it was fun while it lasted

  • Užblokuotas
  • 4.365 Pranešimai
  • Gyv. vietaearth
  • Darbas:pokeris
  • VIP:always
  • XP:1337
  • 2017 Metų Direktorius:Teisėsaugos
  • Geriausias 2016 metų:Šaulys
  • Laimėjo konkursą:Drift!

filmavau kaip maja gaudžiau kai tu nefilmavai pradejau gaudyt,nera pc toks ahuenas kad visa zaidima filmuociau,administratorius turi tureti svarius irodymus pries baninant,o kad čia pora kartu pravaziavau ta pati maršruta ir tai neidentiškai tai nemanau kad reikejo banint.but laukiam atsakingu

prasideda, jo aisku paliekam atsakingiem, bet is sono tikrai kaip bot'as atrodo, net gerai pasiziurejus kaip posukius suki ratai pasisuka po truputi lyg striginejant, taip ir su bot'u buna.


  • 0

woiIbuo.png


#7
Cozart2

Cozart2

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 114 Pranešimai

prasideda, jo aisku paliekam atsakingiem, bet is sono tikrai kaip bot'as atrodo, net gerai pasiziurejus kaip posukius suki ratai pasisuka po truputi lyg striginejant, taip ir su bot'u buna.

labbas rytaa
Už BAN apeliacijas atsakingi asmenys nagrinėti konkrečias apeliacijas turi 24 valandas.

Nežinau ar čia konkreti ar ne bet vistiek,jau greičiau galetumet atbanint
  • 0

#8
Rincebas🦜

Rincebas🦜

    nemastantysis

  • Veteranas
  • 2.445 Pranešimai

Aš ir kolega manom, jog naudoji autodriverį, tačiau to nepakanka įrodyti iš administratoriaus video.

Unban.


  • 1

paziurekit i mano snuki

https://www.lsgyveni...u-rince-tujamo/





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)