Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

George Ezra


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
8 atsakymai į šią temą

#1
Blue

Blue

    Dievinu Kupiūras

  • Teisėsaugos direktorius
  • 2.836 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Ahmar Amen

2. Ban priežastis. Skundai Forume
3. Tikslus laikas ir data. 2020 10 28
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas.
Nuotrauka
5. Situacijos aprašymas Vienas dalykas , biuras buvo šaudoma penki asmenys , kitas dalykas čia turėjo pirma kelti į PD skundus , trečia žmogus matomai šaudomas nestoja bėga tai visu kevirta tegul įkelia pilna video.


  • 0

#2
Ezra

Ezra

    AK#3

  • Serverio administratorius
  • 6.604 Pranešimai
  • Gyv. vieta-
  • Ezra#4959
  • Darbas:-
  • VIP:+
  • ADMIN:yee
  • XP:+300k
  • Geriausias 2021 metų:Meras
  • 2020 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX
  • 2017 Metų Direktorius:K.T
  • Laimėjo konkursą:Derby

Tu turi turėt įrodymus, ar tu jį bešaudytum ar tu kažkokį kitą žmogų iš tavęs įrodymų jokių nėr, ir tikrai ne į pd skundus nežinau iš kur tu tai iš traukiai


  • 0

#3
Blue

Blue

    Dievinu Kupiūras

  • Teisėsaugos direktorius
  • 2.836 Pranešimai

Tu turi turėt įrodymus, ar tu jį bešaudytum ar tu kažkokį kitą žmogų iš tavęs įrodymų jokių nėr, ir tikrai ne į pd skundus nežinau iš kur tu tai iš traukiai

TAI JEIGU jis i mane saudo , ir as turiu leist nuzudyt jam ? O jis nukerpa video ir as kaltas lieku? Plius kad jis po keliu kulku i ora , nestojo o tai traktuojama kaip

begimas.

 

IR KODEL TOKIA NEPYKTANTA EZRAI LAIKAI??? 

 

KODEL APILIACIJOS NERA NAGRINEJAMOS VIENODAI ??? 

 


Šį pranešimą redagavo Ahmar: 28 spalio 2020 - 19:04

  • 1

#4
Aakjaer

Aakjaer

    nu va

  • Veteranas
  • 7.486 Pranešimai
  • Gyv. vietaOlandija.
  • Aurimas#9073
  • 2023 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos&Filmai
  • 2023 Metų geriausias:Eventų rengėjas
  • Geriausias 2020 metų:Administratorius
  • 2017 Metų Direktorius:Autoklubo

laukiu irodymu uz ka buvo saudomas zaidejas.


  • 0

#5
Wollkeris

Wollkeris

    Dalyvis

  • Užblokuotas
  • 36 Pranešimai

dirbom su kolega, filmavau tik as tai va pridedu video https://streamable.com/7m0hzm


  • 0

#6
✟ 𝕊 𝕡 𝕒 𝕔 𝕖 ✟

✟ 𝕊 𝕡 𝕒 𝕔 𝕖 ✟

    𝕞𝕒𝕟 𝕡� 𝕔𝕙𝕦𝕚 :-𝕩

  • Užblokuotas
  • 1.028 Pranešimai
  • Gyv. vietaThe Langham viesbutis
  • Darbas:Dušmanas
  • VIP:Taip
  • XP:67,000 XP
  • Geriausias 2019 metų:Cheateris

 

TAI JEIGU jis i mane saudo , ir as turiu leist nuzudyt jam ? O jis nukerpa video ir as kaltas lieku? Plius kad jis po keliu kulku i ora , nestojo o tai traktuojama kaip

begimas.

 

IR KODEL TOKIA NEPYKTANTA EZRAI LAIKAI??? 

 

KODEL APILIACIJOS NERA NAGRINEJAMOS VIENODAI ??? 

 

 

Krc jeppe prase ikelti irodymus nuo ko mire ten tas Deivydas_Han. As jau ir taip ikeliau irodymus ir kur nieko nedarau/ Kaip matote sitam video yra uz manes zmogus Vilius_Aquillard kuris lesa mane o ne as ji tai pareigunai turetu saudyti ji o ne mane. Jeppe prase nuo ko mire Dovydas Han tikrai nen uo manes nes matote kad negaunu star ir nenusijemu uz kreditus. taip kad jei pareigunai nesate isitikinek uris saude nesaudykite o surakinkite ir perziureja videohttps://www.youtube....h?v=OZS6wGH7qcEitarkite taip kad si karta neatspejot kuris saude tai todel pd piknaudziavimas nes mano mocui begaline zala padares prasovet dvi naujas zemines padangas. Aciu uz demesi 

 

Tu ikelei 3 pvz kodel tie zmones negavo ban Pirmas linkas zmogus buvo gaudomas nes itare ji uz pagalba nusikaltelui. antras ir trecias linkas nes neisvazevo is lsd sandelio parase nevazuosiu oareigunai ten rakinti negali. o trecias video jis pats saude :). Taip kad galejai nevargti ir nemetyti random skundu :)

 

Sakyciau cia esu isiveles i situacija bet ten kaip ir visi mirsta kol pd atvazuoja ir ta situacija lieka su manim ir Vilius Aquillard manau du zmones esantis tikrai cia ne situacija.

 

 paziurek mirciu/ nuzidimu logus nuo ko mire :) ir matosi kad ne as nes kaip minejau negaunu star tai reiskiasi nusove vilius. ir buvau random apsaudytas

 

 

P.s komentuoju nes banas su mano irodymais. sori greitai rasiau tikuosi supratote

 

Ir beto koki ten nesamone parasei kad lesiau i tave ???????? ar i ka ten ir tau biske gliucinas pirmas suvis tiesiai i mane o ne i ora koks tau dar begimas :) 


Šį pranešimą redagavo ✟ S p a c e ✟: 28 spalio 2020 - 22:20

  • 0

8mPTXJl.pngdfb

 


#7
Wollkeris

Wollkeris

    Dalyvis

  • Užblokuotas
  • 36 Pranešimai

Krc jeppe prase ikelti irodymus nuo ko mire ten tas Deivydas_Han. As jau ir taip ikeliau irodymus ir kur nieko nedarau/ Kaip matote sitam video yra uz manes zmogus Vilius_Aquillard kuris lesa mane o ne as ji tai pareigunai turetu saudyti ji o ne mane. Jeppe prase nuo ko mire Dovydas Han tikrai nen uo manes nes matote kad negaunu star ir nenusijemu uz kreditus. taip kad jei pareigunai nesate isitikinek uris saude nesaudykite o surakinkite ir perziureja videohttps://www.youtube....h?v=OZS6wGH7qcEitarkite taip kad si karta neatspejot kuris saude tai todel pd piknaudziavimas nes mano mocui begaline zala padares prasovet dvi naujas zemines padangas. Aciu uz demesi 

 

Tu ikelei 3 pvz kodel tie zmones negavo ban Pirmas linkas zmogus buvo gaudomas nes itare ji uz pagalba nusikaltelui. antras ir trecias linkas nes neisvazevo is lsd sandelio parase nevazuosiu oareigunai ten rakinti negali. o trecias video jis pats saude :). Taip kad galejai nevargti ir nemetyti random skundu :)

 

Sakyciau cia esu isiveles i situacija bet ten kaip ir visi mirsta kol pd atvazuoja ir ta situacija lieka su manim ir Vilius Aquillard manau du zmones esantis tikrai cia ne situacija.

 

 paziurek mirciu/ nuzidimu logus nuo ko mire :) ir matosi kad ne as nes kaip minejau negaunu star tai reiskiasi nusove vilius. ir buvau random apsaudytas

 

 

P.s komentuoju nes banas su mano irodymais. sori greitai rasiau tikuosi supratote

 

Ir beto koki ten nesamone parasei kad lesiau i tave ???????? ar i ka ten ir tau biske gliucinas pirmas suvis tiesiai i mane o ne i ora koks tau dar begimas :)

 

vistiek tu nepateiki video iki galo, nulipai nuo moco ir dabaigei ta deivyda,


  • 0

#8
Ezra

Ezra

    AK#3

  • Serverio administratorius
  • 6.604 Pranešimai
  • Gyv. vieta-
  • Ezra#4959
  • Darbas:-
  • VIP:+
  • ADMIN:yee
  • XP:+300k
  • Geriausias 2021 metų:Meras
  • 2020 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX
  • 2017 Metų Direktorius:K.T
  • Laimėjo konkursą:Derby

Prie ko čia jo video? :) a jums mentai dašunta ar ne, kad jūs privalot turėt savo įrodymus prieš baudžiant /šaudant žaidėjus


  • 0

#9
Aakjaer

Aakjaer

    nu va

  • Veteranas
  • 7.486 Pranešimai
  • Gyv. vietaOlandija.
  • Aurimas#9073
  • 2023 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos&Filmai
  • 2023 Metų geriausias:Eventų rengėjas
  • Geriausias 2020 metų:Administratorius
  • 2017 Metų Direktorius:Autoklubo

zmogus neturi staro, reiskias ne jis nusove, o nusiimt negalejo, atmesta.


  • 0




1 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)