Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Fredo_Santana


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
Heinrich_Himmler

Heinrich_Himmler

    Dalyvis

  • Veteranas
  • 46 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Heinrich_Himmler

2. Ban priežastis. cheat/lag isnaudojimas
3. Tikslus laikas ir data. 2020-10-27 22:31:44
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas. c8d909b46a631e6c4cfe580275cf55ce517.png
5. Situacijos aprašymas: Situacija: Eilinis darbo dienos vakaras, tai vieni vaikėzai pasimaišo tai kiti, tai pd iš kur ne kur tik nosytę kyšteli, nu bet ne esmė. Po paskutinio šaudymosi privažiavo naujokas: naujokui daviau centų ir gavau bana. Labai noriu pamatyti įrodymus, nes
1) Esu tikras jog nieko nenaudoju.

2) Mano kolegos, kurie kartu leidžia laiką kartu nieko nepastebėjo (jeigu kažkas dėl lag turėtų būt).
3) Tai yra ne pirmas kartas kai admin duoda bana už nieką, prašau ne tik atbaninti, tačiau skirti nuobaudą adminui skyrusiam neteisingą baną.


  • 0

#2
FREDOSANTANA

FREDOSANTANA

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 725 Pranešimai

Gavau nusiskundimu, kad tau nelimpa kulkos. Irodymai: 

 

Gero vakaro.


  • 3

#3
Heinrich_Himmler

Heinrich_Himmler

    Dalyvis

  • Veteranas
  • 46 Pranešimai

Nu ką, eilinis įrodymas jog Lsgyvenimas yra lagynas. Benai gal užteks taupyt ant servo, na aš suprantu kad unbanai nuperka daktariškos dešros ant bulkos ir ežio papildymą, kad tėvam iš anglų paskambint, bet ar tai teisinga? Intikas mano geras, o kadangi rodo jog "player got shot" tai čia server side. Tai va chebra, jeigu nelimpa tai neverkit, o pasiimkit iš amazon geresnį servą, o ne rusyje sovietinio daugiabučio celeronini kompa laikykit su biudžetiniu internetu iš bobutės kaimynės, kur per fttp sampą dalinat.


  • 2

#4
OG Verch

OG Verch

    Dažnas dalyvis

  • Senbuvis
  • 94 Pranešimai

Liudytojas.

 

Pirmiau dar galit tiesiog ta mapo vieta susitvarkyt ir nepamirskit ban James_Dallas kuris toj pacioj vietoj tuo paciu metu (video matosi nuo 1min)  irgi " cheat/ lag isnaudojimas "
Galbut cia visgi jusu problemos,o ne musu? Apgailetina nuosirdziai sakau.

 

https://streamable.com/twoop6


  • 1

#5
Aakjaer

Aakjaer

    nu va

  • Veteranas
  • 7.486 Pranešimai
  • Gyv. vietaOlandija.
  • Aurimas#9073
  • 2023 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos&Filmai
  • 2023 Metų geriausias:Eventų rengėjas
  • Geriausias 2020 metų:Administratorius
  • 2017 Metų Direktorius:Autoklubo

atmesta, visiem max 2 nekibo, o tavo draugeliui tiesiog per daug. Matau lag isnaudojima, nes saudei atgal kai tau nesieme hp. 


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)