Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[PD] Christian_Laettner


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

#1
𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

    infidelity

  • Garbės moderatorius
  • 2.969 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Janulis#2992
  • XP:100k
  • Marius_Janul
  • 2022 Metų direktorius:Mechanikai!
  • 2022 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika.
  • 2021 Metų Direktorius:Mechanikų
  • 2021 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • Rekordų savininkas:Narkobaronas (Žolė)

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Janul_Marius

 
2. Laikas ir data, kada darbuotojas nusižengė: Katik 2020-10-16 14:30+-
 
3. Foto/video įrodymas (chatlogai irgi gali būti keliami, tačiau tik su vaizdiniais įrodymais):
 
 
4. Pareigūno pažeistos taisyklės (citata iš taisyklių):
 
17. Star dėjimo nemokėjimas, netinkamas žaidėjo įtarimas = išmetimas iš darbo. (1/1)

 

25. Tik įsijungus sirenas galima nesilaikyti kelių eismo taisyklių/taranuoti. Sirenas galima naudoti tik šiems atvejams: (1/2)
25.1. Vykstant į iškvietimą;
25.2. Gaudant nusikaltėlį;
25.3. Vykstant stabdyti pabėgimą iš kalėjimo;
25.4. Vežant nusikaltėlį į kalėjimą;
25.5. Vežant kolegą iki jo darbovietės;
25.6. Vykstant į sandėlį (sandėlių metu) ir vykstant į užpuolimus/užgrobimus;

25.7. Gaudant nusikaltėlių gaują, kuri plauna pinigus.

25.8. Gaudant vagį/kontrabandininką.

25.9. Vykstant į bombos dėjimo/minavimo operaciją.

 

61. Privaloma turėti įrodymus už visus įtarimus. (1/1)

 

61.1. Už visus įtarimus vertus nedaugiau kaip 1 star, nepateikus įrodymų darbuotojas baudžiamas įspėjimu. (1/2).

61.2. Už visus įtarimus vertiems 2 ar daugiau star, darbuotojas nepateikęs įrodymų bus šalinamas iš darbo(1/1)

 

Chuliganizmas:

  • Nenuosavo turto gadinimas rankomis, kojomis ar įvairiais įrankiais (lazda ir t.t.);
  • /pee, /wank komandų naudojimas viešumoje ar naudojant šalia pareigūno ar tarnybinio transporto
  • Ne nuosavo turto gadinimas transporto priemone (tik arui ir armijai ir kobrai 11) (KOBRAI tik ne Los Santos miesto ribose);
  • Bereikalingas vandens purškimas iš gaisrininko mašinos ant žmonių;
  • Gaujos tagų purškimas
  • Vairuotojo išmetimas iš transporto priemonės ar numetimas nuo motociklo.
  • Žmogaus (nesančio transporto priemonėje, g ar už vairo) trankymas kita transporto priemone.

 

5. Jūsų komentaras (neprivaloma):

 

Nesilaikė ket-n pačioje pradžioje matosi vėliau, kad jis stipriai kirto dviguba juosta, o mane tiesiog neteisingai įtarė ir kitų, kurie tai išties darė net neprilietė. 

 

Gaila, kad video gale nesimato, bet gavau 1 star už chuliganzimą, tai pridedu chatlogus.

Spoiler


Šį pranešimą redagavo Janulis: 16 spalio 2020 - 14:06

  • 1

#2
Rokis_Mambo

Rokis_Mambo

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 384 Pranešimai
  • Darbas:NTA
  • VIP:TAIP
  • XP:45k

Nu kaip numete nuo moco man vaizdas uzsisuko ir atsisukes tave pamaciau :D  atidaviau ta 1k nes cia tokia situacija labai neaiski  

Priedas  sa-mp-124.png   973,31K   0 Parsiųsta kartų


  • 1

c8M5qF4.png

 

O2uJOgf.png

 


#3
𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

    infidelity

  • Garbės moderatorius
  • 2.969 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Janulis#2992
  • XP:100k
  • Marius_Janul
  • 2022 Metų direktorius:Mechanikai!
  • 2022 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika.
  • 2021 Metų Direktorius:Mechanikų
  • 2021 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • Rekordų savininkas:Narkobaronas (Žolė)

.....Tai okey gražinai, tai gražinai, bet vistiek aš per tave turėjau dbr eit į frm, gaišt savo laiką ir direktorių, kol tuo metu dalyvavau toje akcijoje. Kita kartą jei nesi įsitikinęs ir yra vieno star baudimas, tai ir nebausk. O toliau, kiek supratau, sutinki, kad ket-n padarei, nes be švyturėliu buvai pirmas ten 10-30 sec video ir kirtai dviguba linija. Bei labai norėčiau pamatyt tavo įrodymus, kaip pagal tave aš chuliganizmą atlikau, nes, kiek supratau, tu jų net neturi.

 

.....Ir taisyklės, yra taisyklės nesvarbu ar tu atlyginai žalą ar ne, vistiek faktas tas, kad aš galėjau turėt narkų ir paskiau dar papildomai starų ar dar ko, ir už tokius dalykus tikrai neturėtu būt laikomi tokie pareigūnai:  "17. Star dėjimo nemokėjimas, netinkamas žaidėjo įtarimas = išmetimas iš darbo. (1/1)"

 

NĖRA TOKIOS IŠIMTIES, KAD JEI KLAIDA IŠTAISOMA, KAD ŽAIDĖJAS NEBUS BAUDŽIAMAS.


Šį pranešimą redagavo Janulis: 16 spalio 2020 - 14:21

  • 0

#4
Rokis_Mambo

Rokis_Mambo

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 384 Pranešimai
  • Darbas:NTA
  • VIP:TAIP
  • XP:45k

.....Tai okey gražinai, tai gražinai, bet vistiek aš per tave turėjau dbr eit į frm, gaišt savo laiką ir direktorių, kol tuo metu dalyvavau toje akcijoje. Kita kartą jei nesi įsitikinęs ir yra vieno star baudimas, tai ir nebausk. O toliau, kiek supratau, sutinki, kad ket-n padarei, nes be švyturėliu buvai pirmas ten 10-30 sec video ir kirtai dviguba linija. Bei labai norėčiau pamatyt tavo įrodymus, kaip pagal tave aš chuliganizmą atlikau, nes, kiek supratau, tu jų net neturi.

 

.....Ir taisyklės, yra taisyklės nesvarbu ar tu atlyginai žalą ar ne, vistiek faktas tas, kad aš galėjau turėt narkų ir paskiau dar papildomai starų ar dar ko, ir už tokius dalykus tikrai neturėtu būt laikomi tokie pareigūnai:  "17. Star dėjimo nemokėjimas, netinkamas žaidėjo įtarimas = išmetimas iš darbo. (1/1)"

 

NĖRA TOKIOS IŠIMTIES, KAD JEI KLAIDA IŠTAISOMA, KAD ŽAIDĖJAS NEBUS BAUDŽIAMAS.

kaip galima laikytis ket jeigu jus moca bilekur stumdot :D kas is tu chat logu ? :DD tu juokauji matau :DDDDDDDDDddd


Šį pranešimą redagavo Rokis_Mambo: 16 spalio 2020 - 14:29

  • 0

c8M5qF4.png

 

O2uJOgf.png

 


#5
𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

𝙹𝚊𝚗𝚞𝚕𝚔𝚊

    infidelity

  • Garbės moderatorius
  • 2.969 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Janulis#2992
  • XP:100k
  • Marius_Janul
  • 2022 Metų direktorius:Mechanikai!
  • 2022 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika.
  • 2021 Metų Direktorius:Mechanikų
  • 2021 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • Rekordų savininkas:Narkobaronas (Žolė)

kaip galima laikytis ket jeigu jus moca bilekur stumdot :D kas is tu chat logu ? :DD tu juokauji matau :DDDDDDDDDddd

 

Chatlogai yra tam, nes neįkėliau kaip tu mane įtari, bei vis dar laukiu tavo įrodymų dėl chuliganizmo ir tik iš tavo perspektyvos.

 

Ir po to gal jau užteks komentuoti, nes su bereikšmiais komentarais nelabai kaip atsimazinsi. + "kaip galima laikytis ket jeigu jus moca bilekur stumdot" Niekas tavo moco pirmas 10 sec video nestumdė.


Šį pranešimą redagavo Janulis: 16 spalio 2020 - 15:10

  • 0

#6
ʜ ᴀ ɢ ᴜ ᴇ

ʜ ᴀ ɢ ᴜ ᴇ

    TU BURTININKS

  • Senbuvis
  • 3.410 Pranešimai

Lock. https://www.lsgyveni...stian-laettner/


  • 0




1 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)