Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Giedrius_Robinson


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
9 atsakymai į šią temą

#1
Tom_Nelson

Tom_Nelson

    Naujokas

  • Pažengęs
  • 5 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Tom_Nelson
2. Užblokavimo priežastis.cheat
3. Tikslus laikas ir data. 11.27  20:27h
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas. https://pasteboard.co/IIFapVW.png
5. Situacijos aprašymas. nesupratau visiškai už ka tiesiok mane surakino policija, poto policininka nusove po keliolikos sek ban.


  • 0

#2
Dimšos fanas

Dimšos fanas

    Woof Woof

  • Senbuvis
  • 962 Pranešimai
  • VIP:Gali užmesti ant vipo?

Video iš tos situacijos:

 

 

 

+ Admino situacijos paaiškinimas tai pasaka; https://pasteboard.co/IIFhpzD.png

 

"svarbu huntley jų sprogo" Matosi kad drauga gina adminas ir tiek. Korupcija netgi kvepia.


Šį pranešimą redagavo Kieksmazodis: 27 lapkričio 2019 - 22:16

  • 1


#3
›› Giedrelis

›› Giedrelis

  • Veteranas
  • 2.261 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda
  • XP:+100k

Video iš tos situacijos:

 

 

 

+ Admino situacijos paaiškinimas tai pasaka; https://pasteboard.co/IIFhpzD.png

 

"svarbu huntley jų sprogo" Matosi kad drauga gina adminas ir tiek. Korupcija netgi kvepia.

tai ok, o kur Damon saudet? kur tas video? tai gal visi po video ikelkit, nes pas mane matosi, kaip vairuotojas vaziuoja ir tiesiai per krumus ji mato ir is toliau jau stabdos o jus tiesia lesat


  • 0

#4
Tom_Nelson

Tom_Nelson

    Naujokas

  • Pažengęs
  • 5 Pranešimai

o tu pasižiurek jis su infernus pilnu greičiu per ta kalna šoko iškart pamačiau kad i ora pakilo, todėl ties ten iškart prilėtinau nes su inf taip pro ten pralekus aišku kaip diena kad variklis bus užgeses


  • 0

#5
Dimšos fanas

Dimšos fanas

    Woof Woof

  • Senbuvis
  • 962 Pranešimai
  • VIP:Gali užmesti ant vipo?

Ką tu čia nusišneki, kokių tu video nori jeigu pats baninai? tojau bus video, dabar pasitenkik šitu: https://pasteboard.co/IIFmddO.png

 

Matai juoda mašina kampe? Ar reikia rodykle apibrėžti tau?

 

Iš šitos foto matosi kad draugelis tavo: https://pasteboard.co/IIFhpzD.png

 

"heheh svarbu huntley jų sprogo heheheh"

 

Prieš tai tave apšaudėm. Dabar zoominai mus kaip nežinau kas ir pamatęsc nesąmone kažkokia iškarto banini? Nesusitvarkai su pareigomis bičas.

 

 

Dar gal video kas buvo prieš valanda/dvi? Būtum mentas būtum išmestas už tokias nesąmones, tegu Antonesas susimąsto kokius adminus priema. https://pasteboard.co/IIFhpzD.png


Šį pranešimą redagavo Kieksmazodis: 27 lapkričio 2019 - 21:16

  • 0


#6
›› Giedrelis

›› Giedrelis

  • Veteranas
  • 2.261 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda
  • XP:+100k

ir kazko pas tave ss su galva nuleista, kazka slepi?


  • 0

#7
Dimšos fanas

Dimšos fanas

    Woof Woof

  • Senbuvis
  • 962 Pranešimai
  • VIP:Gali užmesti ant vipo?

Įdėjau video su ban situacija - pats sakei OOO TAI KAIP KITA SITUACIJA???

Įmečiau video su kita situacija kur prašei, dabar vėl OOO KODĖL GALVA NULEISTA, KAŽKĄ SLEPI?????

 

Gi man neprivaloma mesti video, tau privaloma, bet įmetu visus kurios prašai būtent aš. Dabar iš mano video antrojo, matosi kad čiuvas vos ne apsivertė ir ten sustojo? Taip. Ar turiu aš wh ar per sienas matau? Ne. Tai kame bėdos? Jeigu aš be čytu mačiau kad ten sustojo, tai kur Nelson'o čytai?

 

 

+ Paaiškinsi „svarbu jų huntley suboominai“. Kažkodėl šito nekomentuoji? Gi su savo kiemo draugu Demon susirašinėjai apie tai, bet dėl timingo gavau šią žinute aš. ;] Banas vien dėl to kad sušaudėm tave ir paskiau tavo kiemo drauga? :DDD Nice admin piknaudžiavimas.

 


Šį pranešimą redagavo Kieksmazodis: 27 lapkričio 2019 - 22:03

  • 1


#8
›› Giedrelis

›› Giedrelis

  • Veteranas
  • 2.261 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda
  • XP:+100k

Įdėjau video su ban situacija - pats sakei OOO TAI KAIP KITA SITUACIJA???

Įmečiau video su kita situacija kur prašei, dabar vėl OOO KODĖL GALVA NULEISTA, KAŽKĄ SLEPI?????

 

Gi man neprivaloma mesti video, tau privaloma, bet įmetu visus kurios prašai būtent aš. Dabar iš mano video antrojo, matosi kad čiuvas vos ne apsivertė ir ten sustojo? Taip. Ar turiu aš wh ar per sienas matau? Ne. Tai kame bėdos? Jeigu aš be čytu mačiau kad ten sustojo, tai kur Nelson'o čytai?

 

 

+ Paaiškinsi „svarbu jų huntley suboominai“. Kažkodėl šito nekomentuoji? Gi su savo kiemo draugu Demon susirašinėjai apie tai, bet dėl timingo gavau šią žinute aš. ;] Banas vien dėl to kad sušaudėm tave ir paskiau tavo kiemo drauga? :DDD Nice admin piknaudžiavimas.

 

as nesuprantu ko tu cia prakaituoji? a tu bana gavai? tai tavo draugelis lai ikelia video ir tada viskas bus aisku


  • 0

#9
Dimšos fanas

Dimšos fanas

    Woof Woof

  • Senbuvis
  • 962 Pranešimai
  • VIP:Gali užmesti ant vipo?

Prakaituoju nes visi trys dirbantys žmonės esam ir ne visada turim laiko susėsti tryse palošti, dabar per tavo nevykusi darbo atlikimą nukentėjom mes paskiau savo draugeliui rašai HEHEHEHEHHE SVARBU SUBOOMINAI HUNTLEY JŲ. Šitas dar labiau triggerino ir įrodo kaip tu mus sekei vien dėl to kad tave sušaudėm ir tavo draugelius.

 

Serve nėra parašyta kad visi privalo filmuoti, aš filmuoju, nes žinau kokie yra priimami į adminus asmenys šitam serve. Tom Nelson'as ne. Bet gi jopšikmat žiūrėk savo video;

 

 

Žiūrėk mano:

 

Gi puikiai matosi ir jaučiasi kad Demon'as niekur nepabėgo toli, o prieš tą kalniuka visi sulėtina jeigu nenori šuolio padaryti. Demon nesulėtino ir vos ne apsivertė. Mes matėm kad jisai arba apsivertė, arba nuvažiavo į dešinę, šuokant pro kalniuką ir sukant į dešine visu greičiu neįmanoma, trenksiesi į namus. Mano video žiūrėk kaip su crosshair žiūriu į dešine NES MATĖM kaip jisai ten nusuko/apsivertė.


Šį pranešimą redagavo Kieksmazodis: 27 lapkričio 2019 - 23:56

  • 0


#10
Aakjaer

Aakjaer

    nu va

  • Veteranas
  • 7.486 Pranešimai
  • Gyv. vietaOlandija.
  • Aurimas#9073
  • 2023 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos&Filmai
  • 2023 Metų geriausias:Eventų rengėjas
  • Geriausias 2020 metų:Administratorius
  • 2017 Metų Direktorius:Autoklubo

unban.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)