Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Nežinau kaip parašyti šitą temą, dėl to pažiūrėkit, prašau


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
1 reply to this topic

#1
Karolis_Karamelinis

Karolis_Karamelinis

    Naujokas

  • Pažengęs
  • 3 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Karolis_Karamelinis
2. Užblokavimo priežastis: 2/2
3. Tikslus laikas ir data: Tikrai nepamenu...  bet man tai rodo buvo arčiau jau vakaro ar pietų. 
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas: Tikrai esu kaltas. 
5. Situacijos aprašymas:

Situacija buvo tokia, kad visu pirma aš čia naujokas esu, žaidžiu tikrai ne per ilgiausiai max 1 sav. Užsidirbau šiek tiek pinigų, nusipirkau savo pirmąjiį būtą, bet man netiko, nes negavau pasiekimo iš jo, nes reikėjo nusipirkti iš serverio.. Tai va, aš kaip nežinojau, kad taip daryti negali, parašiau du kartus į vip ar admin čhat'ą, kad tipa parduodu savo būtą, nes man netiko, nes negavau pasiekimo. Todėl gavau 2/2 ( Kaip aš suprantu ) 

 

Negaliu pažiūrėti kas mane užbanino, nes kai nueinu į ,, ban list'ą " rodo, kad jis neveikia, o žaidime nerodo man kas mane užbanino. 

 

Supratau, kad esu kaltas tik tada, kai gavau šitą dalyką. Manęs tikrai niekas neįspėjo apie šitą dalyką, rodos nieko nesiunčiau, nieko blogo nepadariau.. Bet taip gavosi..

 

Tikrai būtų šaunu grįžti į jūsų serverį. Pamenu tas dienas kai rinkdavau laiškus, kad tik būtą pirmą nusipirkti. O visai arti buvau jau ir prie normalios mašinos.. 

 

JEI NESUNKU,PRAŠAU, DUOKIT UNBAN'A. SUPRATAU TIKRAI, kad taip daryti negali, ir nėra jau čia labai didelis nusižengimas, kad visai netyčia taip gavosi, kad tas banas visam laikui ( sėdžiu jame jau apie 4-5 dienas ) 


  • 0

#2
Pazha_Langfordas

Pazha_Langfordas

    BAN

  • Veteranas
  • 447 Pranešimai

Deja bet negalim tau duoti Unbano, visada prisimink - Gavus bana/kicka, pasidaryk irodymus naudodamas f8. Dabar nieko padeti negalima  :(

 

Ir pries keldamas apeliacija, pasiskaityk jos taisykles.

 

Atmesta.


  • 0

You can cooperate with the vision that LSD gives you.





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)