Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Germa_Verchas


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
Aironces

Aironces

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 4 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Aironas_Aironce
2. Užblokavimo priežastis.  Cheat/bug isnaudojimas
3. Tikslus laikas ir data.  2019-09-15 16:57
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas.  https://www.part.lt/...7cf84de0966.png
https://www.part.lt/...1b592c69753.png
5. Situacijos aprašymas
Buvau prie Hp. Mane surišo Andrius_Falcone , ir vežė link WW , prie greičio matuokliu nukritau nuo moco ir man ore pakibo bėgantis žmogeliukas, tada mane Andrius_Falcone stumė su mocu, ( buvau visą laika begantis ir pakibęs ore, spaudinėjau visus mygtukus, buvau surištas ir nieko negalėjau padaryti) . prie Sankryžos mane atrišo ir pradėjo žudyt, bet man hp nekrito, atsiteleportavo adminas ir dėjo ban'ą.


Šį pranešimą redagavo Aironces: 15 rugsėjo 2019 - 16:21

  • 0

#2
ГΣЯMΛ🧿

ГΣЯMΛ🧿

    akvilė natūralus mineralinis vanduo

  • Kinematografas
  • 2.709 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius, Lietuva
  • Darbas:taip
  • VIP:taip
  • ADMIN:taip
  • XP:taip
  • 2021 Metų moderatorius:Apie viską
  • Geriausias 2021 metų:Forumo skilties moderatorius
  • Geriausias 2018 metų:Metu Moderatorius
  • Geriausias 2016 metų:kelionių kūrėjas!


ore pakibo bėgantis žmogeliukas

I chata nieko nerode, pagetinau vaiksciojai, jeigu problemos su zaidimu ir matai, jog keli problemas, reikejo relogint arba kreiptis i administracija, o ne  kelti problemas kitiems zaidejams.


  • 0

#3
Aironces

Aironces

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 4 Pranešimai

Rašė į /admin Mantas_Nikeris, kad pataisytų freezinimą, nes relogint irgi nenorėjau, nes net nerašė man žaidimas ar atrišo ar ne, tik chate rašė. Tai čia nesamonė buvo ir tikrai aš nepiktnaužiavau tuo, o čia užsibugino, ir nežinojau, ka daryt, nes pirmą syk man taip gyvenime


  • 0

#4
Pazha_Langfordas

Pazha_Langfordas

    BAN

  • Veteranas
  • 447 Pranešimai

Atsibaninai pats. Kad ateiti zinotum - Jeigu matai kad tau pasibugino, iskart relogink arba iskart pranesk /admin. Sekmes zaidime.

 

Lock.


  • 0

You can cooperate with the vision that LSD gives you.





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)