Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Leo_King


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
Gasas_Green

Gasas_Green

    Naujokas

  • Pažengęs
  • 17 Pranešimai

Laba diena, tai va... šiandien ryte prisijungiu į sreva ir išėjau į parūkyt, bet ne į afk, paskui parėjau ir žiūriu mane veža baikeris, surišta, klausiau kodėl taip daro, bet ignoravo. Nuvežė į LV ir ant kažkokio stogo tiesiog atrišo, vėl surišo parašė "sėkmės" ir paliko, paskui atvarė vėl po 10 minučių, sako duok 2k ir paleidžiu - nedaviau. Tada pradėjo vežiot po LS, paskui vėl grįžom į LV lyg prie kažkokios race event vietos kur jis pasiėmė dune mašina ir pradėjom važiuot link LS ir kažka jis subugino ir gavau nuo anti cheat bana, nežinau ar ir jis gavo, bet man nesinori tokių nesamonių. Aš naujokas serveryje, turiu -3000xp. Vienu žodžiu viskas matosi nuotraukose - SS. Šio veikėjo nick'as - Leo_King.

https://imgur.com/a/0xaBqyq


Šį pranešimą redagavo Gasas_Green: 03 rugpjūčio 2019 - 06:49

  • 0

#2
Hernan

Hernan

    Rimtas patarėjas

  • Užblokuotas
  • 535 Pranešimai
Sveikas turi ss kaip gavai bana nes jai turi pildyk pagal sablona ir gausi unban.
  • 0

                                                                               dm-ZIFQ0G.png

 

NORI FREE REP -  spausk ant linko  ir IŠREISK NUOMONE    

 

https://www.lsgyveni...-mantas-alfaro/

 

 


#3
Gasas_Green

Gasas_Green

    Naujokas

  • Pažengęs
  • 17 Pranešimai
Sveikas, turiu ir jau užpildžiau.
  • 0

#4
Jordis

Jordis

    Veikėjas

  • Veteranas
  • 1.524 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Kaminkretys
  • VIP:Yra
  • XP:~70,000

ne pagal sablona. atmesta


  • 0

"Aš lošiu sampą, nū, dvam keturi septyni, nu ni**ja aš jo nematau"
-Valdas Stonkus





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)