Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Amanda


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

#1
vyckal

vyckal

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 129 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė/TS nickas Carl_Cruise|Carl
2. Data. 2019-08-02
3. Kokią taisyklę pažeidė? (Citata iš taisyklių) Būtina įrašyti taisyklę, kurią moderatorius / administratorius pažeidė, kitaip skundas bus atmestas.  Kanalo administratorius, kanalo direktorius/pavaduotojas/gali kick - užblokuoti žmogu už (atejimas be leidimo 1h, už nepagarba), užblokavimas kitomis priežastinis negalima, kitaip bus uždaryta prieiga prisijungti. Laikas 7 Dienos (PRIVALOMI ĮRODYMAI)
4. Foto / video įrodymas. https://i.gyazo.com/...1593356aeef.png

https://i.gyazo.com/...b53af6233eb.png
5. Įvykio aprašymas - komentaras ( nebūtina ). Davė pass nuėjau į kanalą išėjau sakė kažkoks mėsa mane banint ta ir užbanino. Negavau nei kick nei ispėjimo. 


  • 0

#2
Amanda

Amanda

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 282 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • VIP:+
  • XP:120k

O dabar as tau leidau ateit? tau pass buvo duotas senai, siandien buvai jau ne viena karta perspetas kad nebegiotum po kanala, nes busi baninamas. Tu begioji bugini, o dar dalini pass fusui. https://prnt.sc/oney9n  Ne mano problemos, kad tau neaisku  :) , tegul ziuri poke laika tada, kada tau buvo mestas jis


Šį pranešimą redagavo Amanda: 02 rugpjūčio 2019 - 12:55

  • 3

uxavKnK.gif


#3
vyckal

vyckal

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 129 Pranešimai

visu 1. Buginimas 30min, visu 2. nedaviau pass fuss, ir visu 3. Atėjau pas jus ir pakvietė žmogus mane nu tai nuėjau pas jį ir grįžau.


  • 0

#4
Amanda

Amanda

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 282 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • VIP:+
  • XP:120k

visu 1. Buginimas 30min, visu 2. nedaviau pass fuss, ir visu 3. Atėjau pas jus ir pakvietė žmogus mane nu tai nuėjau pas jį ir grįžau.

As nebekomentuosiu, verk toliau. Lauksim egio :D


  • 2

uxavKnK.gif


#5
satuattyV

satuattyV

    𝓎𝑜𝓊 𝑔𝒶𝓋𝑒 𝓂𝑒 𝓅𝑒𝒶𝒸𝑒

  • Senbuvis
  • 527 Pranešimai
  • Laimėjo konkursą:Triatlono nugalėtojas 2019
  • Vyttukas

as buvau tuo momentu ts, ir galiu pasakyt, kad tikrai tu davei fussui pasworda, ir tau buvo sakyta ne karta iseiti, bet tu toliau ateidavai ir iseidavai


  • 1

#6
vyckal

vyckal

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 129 Pranešimai

as buvau tuo momentu ts, ir galiu pasakyt, kad tikrai tu davei fussui pasworda, ir tau buvo sakyta ne karta iseiti, bet tu toliau ateidavai ir iseidavai

Valink iš čia pokemonas.


  • 0

#7
Egis.

Egis.

    Kulinaras

  • Elitas
  • 1.941 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Egis Boo
  • Darbas:Chef
  • VIP:Turiu
  • XP:Visi
  • Laimėjo konkursą:LSG Kulinaras 2014

ji nei direktorius nei administratorius, ji savo kanalo šeimininkė, plius ji yra moderatorė ir turi jos klausyti, neklausiai gavai bausmę.

 

 

Atmesta


  • 2




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)