Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[Furistas]Kristupas_Nuozmusis


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
Maksas*B

Maksas*B

    Naujokas

  • Užblokuotas
  • 11 Pranešimai
1. Jūsų Vardas_Pavardė:Maksas_Baryga
2. Nusižengusiojo Vardas_Pavardė:Kristupas_Nuozmusis
3. Kokia taisyklę pažeidė darbuotojas (Citata iš taisyklių):5. Draudžiama šaudyti civilius su uniforma.(1/1) + blist 2 men

Išimtys

a. Event

b. Gaujų kovos

c. Sandeliai ( negalite šaudyti kolegos jeigu jis darbinėje transporto priemonėje)

d. Bombos dėjimas ( negalite šaudyti kolegos jeigu jis darbinėje transporto priemonėje)

e. Teritorijų užgrobimai ( WW Sankrižos ir panašios vietos ) ( negalite šaudyti kolegos jeigu jis darbinėje transporto priemonėje)

f. Civilis/kolega pradėjo pirmas šaudytis ( PASIDARYTI IRODYMUS ) 

12. Draudžiama darbine mašina taranuoti kitus žaidėjus, jų transporto priemones. (1/1) + Black List 1 mėn.

Išimtys:

 a. Dalyvaujate evente.

b. Jus gaudo baikeris. (tokiu atveju taranuoti galite tik gaudantįjį)

 c. Jus gaudo teisėsaugininkas. (tokiu atveju taranuoti galite tik gaudantįjį)

 d. Jeigu žaidėjas pats pirmas pradėjo šaudyti/taranuoti jus. (Privalomi pasidaryti irodymai jeigu gausite skunda)

4. Įrodymai [Foto/Video]:
5. Komentaras (Nebūtina):Sekiau ji nes mane pradejo taranuoti pradejau filmuoti ten tik viena karta pabande bet nepaviko poto jis sustojo as irgi ir gale kazkoks gaisrininkas pradejo saudyti be priezasties as pradejau saudyt ji ir tas kristupas pradejo be priezasties saudyt mane as jo neleciau.Nzn del 12 taisykles tegul dirikas galvoja skaitosi tai ar ne galetu ir normaliai vairuoti.

  • 0

#2
nuozmusis

nuozmusis

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 645 Pranešimai
  • Darbas:bm
  • VIP:n
  • XP:50000

Labas ir Tau. Visų pirmą, niekur tavęs netaranavau, nemeluok :) Visų antra, tu šaudei nekaltą žmogų, o aš kitų žmonių nelaimėj nepalieku.


  • 0

#3
Maksas*B

Maksas*B

    Naujokas

  • Užblokuotas
  • 11 Pranešimai

nekalta ? jis mano masina saudyt pradejo XD niekada nesikeikiu tu jokingas ir mane 


Šį pranešimą redagavo Maksas*B: 26 liepos 2019 - 21:51

  • 0

#4
Fusas

Fusas

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 548 Pranešimai

Patvirtinta. Darbuotojas pašalintas iš firmos.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)