Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Problemos su internetiniais žaidimais.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
Rincebas🦜

Rincebas🦜

    nemastantysis

  • Veteranas
  • 2.445 Pranešimai

Pas mane yra problema su interneto reikalaujančiais žaidimais (multiplayer/coop). Su šia problema aš nervojuos jau apie metus ir neįsivaizduoju kame diela. Nežinau kaip įvardinti, bet būna "stutter", "rubberbanding", lagai ir pnš. Nors internetas ištikrųjų padorus.

Pavyzdys: Einu tiesiai, po poros sekundžių atsiteleportuoju kur buvau prieš porą sekundžių. Prieinu už sienos ir sustoju, po kelių sekundžių atsirandu vidury lauko visiškai nieko nedarydamas ir mane tiesiog nušauna. Bandau nusitaikyti kur mesti granatą, kai atleidžiu pelytę, kad ją išmestų, atsiteleportuoju už kelių žingsiu į šoną ir ta granata atsprygsta į sieną ir krenta visai ne ten kur noriu.

Parodysiu šią problemą video formatu.: https://youtu.be/65T9RzThRXM

(Ne visos įvardintos problemos yra parodytos per video, žaidžiant tarkim Competetive per CS, atsiranda teleportacijos ir pnš.)

Galit matyt, kaip žaidimo garsas atsilieka nuo vaizdo ar atvirkščiai. Arba garsas išvis nepataiko į šaudymo veiksmą ir gaunasi nesąmonė..

Kažkur skaičiau, kad žaidimas bando nuspėti ką aš žadu daryti ir eiti, tačiau mano kompiuteris/internetas tų reikalavimų nepadaro ir mane visaip laido/teleportuoja.


Šį pranešimą redagavo Rinciukas: 24 liepos 2019 - 15:26

  • 0

paziurekit i mano snuki

https://www.lsgyveni...u-rince-tujamo/


#2
Solid'as

Solid'as

    Asas

  • Užblokuotas
  • 1.111 Pranešimai
  • Gyv. vietaMayty

Tik vienas paaiškinimas sukyla pingas. Internetas jei normalus, tai neviskas, jei žaidi per laptopa arba per wifi priedelį ir rauteris yra labai toli, gali skatint interneto striginėjima. Aš bent jau tokia problemą turėjau, kai intikas buvo dišovas, dabar jau nebėra tokiu nesamonių.


  • 0

c571d2cef0c3d8dad28c1f2b1fc58dc1994.gif


sig.php?name=Artee_Solid

#3
Rincebas🦜

Rincebas🦜

    nemastantysis

  • Veteranas
  • 2.445 Pranešimai

Tik vienas paaiškinimas sukyla pingas. Internetas jei normalus, tai neviskas, jei žaidi per laptopa arba per wifi priedelį ir rauteris yra labai toli, gali skatint interneto striginėjima. Aš bent jau tokia problemą turėjau, kai intikas buvo dišovas, dabar jau nebėra tokiu nesamonių.

Žaidžiu ant laido, dažniausiai pingas (net su Discordu) būna apie 30-50, blogesnėmis dienomis būna 60 ir aukščiau. Kartais pašokinėja virš 100, jau tada jaučiu skirtumą kai žaidi su aukštu pingu ir kai tau tiesiog kažkokia problema.


  • 0

paziurekit i mano snuki

https://www.lsgyveni...u-rince-tujamo/


#4
Solid'as

Solid'as

    Asas

  • Užblokuotas
  • 1.111 Pranešimai
  • Gyv. vietaMayty
Tai jau pats atsakei i klausyma. Kadangi pas tave jis nepastovus, buna ir 60 ir daugiau t.y 100 nes pingas nespeja kartais ir sukilt kaip gaunas momentinis lagas lantency per ilgas ir nera stabilumo su internetu. O kai nestabilus internetas yra daug sudiniau zaist nei zaist su tuo kuris laiko pastovei 100. O ties paciu kompiuteriu nera kas butu susije su tokiais dalykais fps dropo nesimato o jei ir butu tai nepazaistum, ramai, cpu nepriciom tvarkyk interneta ir 100 procentu pades

Šį pranešimą redagavo Solid'as: 24 liepos 2019 - 22:48

  • 0

c571d2cef0c3d8dad28c1f2b1fc58dc1994.gif


sig.php?name=Artee_Solid

#5
Mr. Alfredo

Mr. Alfredo

    Jörmungandr

  • Garbės moderatorius
  • 2.414 Pranešimai
  • Gyv. vietaPas Paulo
  • ADMIN:Taip
  • 2021 Metų Direktorius:Transporto
  • 2021 Metų moderatorius:Žaidimo pagalba & Gidai bei Glob. Moderatorius
  • 2020 Metų direktorius:NTA !
  • 2020 Metų moderatorius:Žaidimo pagalba & Gidai
neaktyvi, lock
  • 0

Transporto direktorius 2021.02.21 - 2021.05.08

w/ Jim_Kobra, Gabe_Itches

:heart:

rf0eIDh.png





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)