Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Benjerg_Brack


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

#1
Mėsininkas!?

Mėsininkas!?

    Veteranas

  • Skundai
  • 1.861 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė. - Bismack_Biyombo
2. Užblokavimo priežastis. - /vchat
3. Tikslus laikas ir data. - 22.07.2019
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas.

https://www.part.lt/...dd124528742.png
5. Situacijos aprašymas - WTF? Atsisveikinau lenkiskai, nera tokios teisikles kad nebutu galima atsisveikinti kitomis kalbomis.


  • 0

Paveiksliukas


#2
young dagger d1ck

young dagger d1ck

    あなたのお父さん

  • Veteranas
  • 2.140 Pranešimai

viskas matosi nuotraukoj. paprastus atsisveikinimus bye, žaidėjai supranta. aš nieko negaliu pasakyt, ar ten atsisveikinimas, ar heitas ant kažko. už apeliacijas atsakingi žmonės pažiūrės ir pasakys.


  • 0

z3vtVPS.gif
 


#3
Mėsininkas!?

Mėsininkas!?

    Veteranas

  • Skundai
  • 1.861 Pranešimai

viskas matosi nuotraukoj. paprastus atsisveikinimus bye, žaidėjai supranta. aš nieko negaliu pasakyt, ar ten atsisveikinimas, ar heitas ant kažko. už apeliacijas atsakingi žmonės pažiūrės ir pasakys.

Zmogau nera tokios teisiles kad negalima baninti uz tai kad zmogus atsisveikino kita kalba. Jai neatbanins tai prasau baninti ir kitus kurie angl kalba atsisveikina arba sveikinasi, zmones irgi nesupranta angl kalbos.

EDIT : kazka nesupranti, tai yra google vertejas naudokis juom.

Šį pranešimą redagavo Baudėjas.: 23 liepos 2019 - 00:33

  • 0

Paveiksliukas


#4
young dagger d1ck

young dagger d1ck

    あなたのお父さん

  • Veteranas
  • 2.140 Pranešimai

Zmogau nera tokios teisiles kad negalima baninti uz tai kad zmogus atsisveikino kita kalba. Jai neatbanins tai prasau baninti ir kitus kurie angl kalba atsisveikina arba sveikinasi, zmones irgi nesupranta angl kalbos.

EDIT : kazka nesupranti, tai yra google vertejas naudokis juom.

aš žaidžiu lietuvių serveryje tam, kad man nereikėtų naudotis vertėju jei žaisiu lenkiškame serveryje. viskas, nekomentuok, lauk atsakingo žmogaus žodžio.


  • 2

z3vtVPS.gif
 


#5
Mėsininkas!?

Mėsininkas!?

    Veteranas

  • Skundai
  • 1.861 Pranešimai

aš žaidžiu lietuvių serveryje tam, kad man nereikėtų naudotis vertėju jei žaisiu lenkiškame serveryje. viskas, nekomentuok, lauk atsakingo žmogaus žodžio.


Gerai tu zaidi lietuvisku serveri, tai kodel nebaninat kaip zaidejai paraso vchat sup, arba vchat hi, gi cia ne lietuviskai, o kazkokia kita kalba, kuria as irgi nesuprantu. Ir sjp parodyk man teisikle pagal kuria tu mane baninai, lygtais man atrodo kad free banas.

EDIT. Baksis dar nebuvo admin, jis irgi sveikinuose lenkiskai ir nieko, niekas bano nedave, o tu cia atejai i admin, darai nesamones...

Šį pranešimą redagavo Baudėjas.: 23 liepos 2019 - 06:08

  • 0

Paveiksliukas


#6
Aakjaer

Aakjaer

    nu va

  • Gaujų prižiūrėtojas
  • 7.468 Pranešimai
  • Gyv. vietaOlandija.
  • Aurimas#9073
  • 2023 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos&Filmai
  • 2023 Metų geriausias:Eventų rengėjas
  • Geriausias 2020 metų:Administratorius
  • 2017 Metų Direktorius:Autoklubo
https://lsgyvenimas....tsisveikinimai/

Čia yra lietuvių servas ir nes nežinom ką ten parašiai. Atmesta
  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)