Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Assassin's Creed Odyssey


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
Mr. Alfredo

Mr. Alfredo

    Jörmungandr

  • Garbės moderatorius
  • 2.414 Pranešimai
  • Gyv. vietaPas Paulo
  • ADMIN:Taip
  • 2021 Metų Direktorius:Transporto
  • 2021 Metų moderatorius:Žaidimo pagalba & Gidai bei Glob. Moderatorius
  • 2020 Metų direktorius:NTA !
  • 2020 Metų moderatorius:Žaidimo pagalba & Gidai

Assassin's Creed Odyssey

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

wZfDiga.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Apie

Assassin's Creed Odyssey - tai 2018m. išleistas 11-tas vienos populiariausių žaidimų serijų pasaulyje "Assassin's Creed" pratesimas. Šios serijos žaidimus nuo 2007m. leidžia kompanija "Ubisoft". Žaidimas nėra pratęsimas kažkokiai istorijai iš ankstesnių leidinių. Visas veiksmas vyksta Senovės Graikijoje, kur vyksta konfliktas tarp Atėnų imperijos ir Peloponeso sąjungos (Spartos). Žaidimas nuo senesnių leidimų išsiskiria būtent tuo, kad galima pasirinkti už kurios lyties atstovą žaisti ir kovoti už savo šeimą, taip pat, nepaisant to, kad pagrindinis personažas yra Spartos kraujo, vis vien galima pasirinkti kuriai karo pusei padėti kovos lauke už pinigus.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kodėl būtent šis žaidimas?

Šį žaidimą nusipirkau 2018 metų gruodžio 7 dieną Steam platformoje. Pasirinkau jį, nes man senesni "Assassin's Creed" žaidimai buvo tikrai nesvetimi, iš 11 leidinių esu žaidęs 5 dalis, norėjau pratęsti savo kolekcija, taip pat mane būtent šis leidinys traukė tuo, nes galimybė pasirinkti vieną iš dviejų veikėju buvo naujovė tarp "Assassin's Creed" žaidimų. Žaidime taip pat yra dialogai, kuriais remiantis yra nustatomos lemtys, jie veikia tokiu pačiu pagrindu kaip "Assassin's Creed Origins" dialogai, todėl tai nebuvo naujovė.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Patirtis

Tikrai nelikau nusivylęs pasirinkęs šį nuostabų žaidimą, žaidžiant man jis atrodė be pabaigos. Pražaidus 50 valandų buvau praėjęs tik apie 40% pagrindinės istorijos, nes vis įsiveldavau į šalutines misijas, kurios pradžioje būdavo įdomios, įtraukiančios bei jų buvo itin daug. Žaidime yra tikrai daug ką daryti, neskaitant pagrindinių ar šalutinių misijų. Nekalbant apie pačias misijas ar kitas veiklas, žaidimas man pasirodė kvapą gniaužiantis, vien pasižymėdamas ir išsiskirdamas savo vaizdais iš Senovės Graikijos, senaisiais pastatais, paminklais, kurie atitinką tikrovę. Kad ir kaip bebūtų gaila, šių laikų Graikijoje, per visus karus tėra išlikę tik griūvėsiai ir senieji graikų mitai apie didelę dalį šių nuostabių orientyrų. Apibendrinus, žaisdamas tikrai gerai praleidau laiką ir jis neprailgo, žinoma, perėjus pagrindinę istoriją, nebebuvo nieko daryt apart vykdyti šalutines misijas, kurios pabaigoje man pasirodė itin pasikartojančios.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vaizdo medžiagos

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Platformos, specifikacijos

Šis žaidimas pasiekiamas keturiose platformose: Microsoft Windows, PlayStation 4,  Xbox One, Nintendo Switch.

Jį galima nusipirkti internetinėje parduotuvėje "Steam" arba tiesiai iš "Ubisoft".

 

Specifikacijos, norint žaisti ant kompiuterio:

1rvel5f.png

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ar jūs esate žaidę šį žaidimą? Pasidalinkite savo patirtimi komentaruose.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Atsiprašau už padarytas gramatines klaidas ar nerišlius sakinius.  :)


Šį pranešimą redagavo Alfredo_Santiago: 19 liepos 2019 - 22:40

  • 0

Transporto direktorius 2021.02.21 - 2021.05.08

w/ Jim_Kobra, Gabe_Itches

:heart:

rf0eIDh.png


#2
Veron

Veron

    Pažengęs

  • Veteranas
  • 158 Pranešimai

assassin's creed serija mirė po black flag, visos kitos einančios dalys nebeįdomi rutina, niekas jau nebestebino, taspats per tą patį


  • 0

#3
Mr. Alfredo

Mr. Alfredo

    Jörmungandr

  • Garbės moderatorius
  • 2.414 Pranešimai
  • Gyv. vietaPas Paulo
  • ADMIN:Taip
  • 2021 Metų Direktorius:Transporto
  • 2021 Metų moderatorius:Žaidimo pagalba & Gidai bei Glob. Moderatorius
  • 2020 Metų direktorius:NTA !
  • 2020 Metų moderatorius:Žaidimo pagalba & Gidai

assassin's creed serija mirė po black flag, visos kitos einančios dalys nebeįdomi rutina, niekas jau nebestebino, taspats per tą patį

Na, black flag tikrai tebėra viena iš įdomiausiu iki šių laikų serijos dalis asmeniškai, bet nevisai sutikčiau kad visa serija "mirė" po šios dalies, 2014-2016 išėję žaidimai buvo tikrai prasti, bet 2017-2018 metais visą seriją "prikėlė" naujieji Origins ir Odyssey, kurie mane tikrai pozityviai nustebino, abu šie žaidimai išsiskiria nuo senesnių ir nuo vienas kito, atneša "skonio" į visą seriją, turi tam tikrus savo indėlius. Bet žinoma, kiekvienas asmuo turi savo nuomonę ar kažkokį tam tikrą skonį, kurio ieško žaidimuose.  :Smiling:


  • 0

Transporto direktorius 2021.02.21 - 2021.05.08

w/ Jim_Kobra, Gabe_Itches

:heart:

rf0eIDh.png


#4
Veron

Veron

    Pažengęs

  • Veteranas
  • 158 Pranešimai

Na, black flag tikrai tebėra viena iš įdomiausiu iki šių laikų serijos dalis asmeniškai, bet nevisai sutikčiau kad visa serija "mirė" po šios dalies, 2014-2016 išėję žaidimai buvo tikrai prasti, bet 2017-2018 metais visą seriją "prikėlė" naujieji Origins ir Odyssey, kurie mane tikrai pozityviai nustebino, abu šie žaidimai išsiskiria nuo senesnių ir nuo vienas kito, atneša "skonio" į visą seriją, turi tam tikrus savo indėlius. Bet žinoma, kiekvienas asmuo turi savo nuomonę ar kažkokį tam tikrą skonį, kurio ieško žaidimuose.  :Smiling:

origins gal ir nieko buvo, odyseja ta pati schema, tik kitame laiko intarpe, žiauriai kartotis pradėjo, rpg elementų idėjo, kas, mano nuomonę nelabai tiko prie šios serijos, nes prasidėjo grindinimas, kad kažką gaut


  • 0

#5
Mr. Alfredo

Mr. Alfredo

    Jörmungandr

  • Garbės moderatorius
  • 2.414 Pranešimai
  • Gyv. vietaPas Paulo
  • ADMIN:Taip
  • 2021 Metų Direktorius:Transporto
  • 2021 Metų moderatorius:Žaidimo pagalba & Gidai bei Glob. Moderatorius
  • 2020 Metų direktorius:NTA !
  • 2020 Metų moderatorius:Žaidimo pagalba & Gidai

nebe aktyvi, rakinu


  • 0

Transporto direktorius 2021.02.21 - 2021.05.08

w/ Jim_Kobra, Gabe_Itches

:heart:

rf0eIDh.png





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)