Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Domka_Serbas


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Alpha

Alpha

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 225 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Lukaz_Martinez

2. Data, kada darbuotojas nusižengė:2019  07  17
3. Foto/video įrodymas:
https://imgur.com/a/ATD0XYg

4. Darbuotojo pažeistos taisyklės:13. Draudžiama naudoti smurtą prieš bendradarbius, juos įžeidinėti ar kitaip stengtis jiems pakenkti. Šaudyti su uniforma į pašalinius žmones taip pat draudžiama
5. Jūsų komentaras(neprivaloma): nu nezinau man tai kas tegu keikias bet tiesiog trugdo susikaupti tokie ykirus darbuotojai :D 


  • 0

#2
JONCE BAKURAS

JONCE BAKURAS

    Motomanas

  • Senbuvis
  • 1.392 Pranešimai
  • Gyv. vietal
  • l
  • Darbas:l
  • VIP:l
  • XP:l
  • l
  • l
  • ll
  • l

seni pagalvok :D db as 2paras be miego 2antras dalykas tu trankaisis prie wv fix ir prie lv tai mane sunervinai labai plus visi kaip susinervinam prikalbam plus kas pasakiau is hp neiseisi tai nebutinai nuo manes tas nu bet nieko meskit mane kaip jus norit bet pagalvokit zmogus esu 2paras be miego :) svarbu man alga duokit kuria usidirbau per 2paras nemiegodamas aciu ir labai asiprasau kad tave jaau taip izeidciau seni bet galejai nufotkinkt dar kur parasiau kad prikolinu :) Aciu uz demesi o db einu mgt


  • 0

#3
𝓝𝓮𝓵𝓢𝓸𝓷

𝓝𝓮𝓵𝓢𝓸𝓷

    Asas

  • Senbuvis
  • 1.238 Pranešimai
  • VIP:Yra
  • XP:80k

seni pagalvok :D db as 2paras be miego 2antras dalykas tu trankaisis prie wv fix ir prie lv tai mane sunervinai labai plus visi kaip susinervinam prikalbam plus kas pasakiau is hp neiseisi tai nebutinai nuo manes tas nu bet nieko meskit mane kaip jus norit bet pagalvokit zmogus esu 2paras be miego :) svarbu man alga duokit kuria usidirbau per 2paras nemiegodamas aciu ir labai asiprasau kad tave jaau taip izeidciau seni bet galejai nufotkinkt dar kur parasiau kad prikolinu :) Aciu uz demesi o db einu mgt

Kad tu dvi paras be miego tai nieko nekeičia :D. Duosiu ispėjimą.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)