Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[Interviu] Hotelis ar Namas


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Rainas

Rainas

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.567 Pranešimai
  • Gyv. vieta116 Namas
  • Darbas:Bedarbio pašalpa
  • VIP:Yra
  • XP:KYLA
  • Jonas_Rainas

*
Populiarus

2019-07-09, Nr.3

 

,,Hotelis"

uLyNPBk.png

Hotelis, daugiau žinomas kaip labai dažnai lankoma vieta, kuri turi daug privalumu - arti darbai, šiltas maistas visada gerai paklotos lovos ir tikrai labai graži aplinka, visi kurie yra buvę tikrai supranta kaip tenai nuostabu.

 

Franklin_Gamer

Laba diena, galiu paklausti kelių klausimų?

Labas, taip.

Noriu jūsų paklausti, kodėl naudojatės šiuo hoteliu?

Kadangi neturiu namų, o daugelis būstų yra man per brangu nuomotis, todėl aš renkuosi seną gera viešbutuką su šiltomis lovomis ir karštu maistu.

Tik dėl to? Ar yra ir daugiau priežasčių?

Na, kadangi aš dirbu policininku yra arčiau darbas, nes žinote kaip yra brangu taksi paslaugos, o ir tos kainos kaip žinote nėra šiltos kaip lova.

O kaip susitaupysite pinigų nusipirksite namą?

Žinoma, kad taip juk savas būstas yra tikrai smagu, nes žinai, kad viską už savus pinigus užsidirbai.

Ačiū, viso gero.

Viso.

 

Korushima_Karanashi

Laba diena, galiu paklausti klausimo?

Sv, taip.

Taigi, noriu paklausti, kodėl naudojatės šiuo hoteliu?

Na žinote kokios kainos yra namų, tikrai labai brangu, o aš va bedarbis ir tai vos sugebu sukrapštyti pinigėlių ant viešbutuko gero, mano nuomone šitas viešbutukas yra pigiausias tai ir apsistoju čia naktelei ar dviem.

Ačiū, viso gero.

Davai.

 

Jack_Lemmon

Laba diena, galiu paklausti klausimo?

Labas, taip.

Noriu paklausti, kodėl naudojatės šiuo hoteliu?

Nes čia yra tikrai pigu, kaip man tokiam nepasiturinčiam čia apsistoti ir skaniai pavalgyti ir pamiegoti, reta viešbutuką rasi kuriame galėsi ir pavalgyti ir pamiegoti ir tikrai graži yra aplinka, kas buvę yra tikrai matė ir vidus koks gražus jokių vabaliukų.

Aišku, viso gero.

Ate.

 

Vlad_Koroliov

Laba diena, galite skirti keletą minučių atsakyti į kelis klausimus?

Labas, galiu.

Kaip manote, kas geriau hotelis ar namas? Ir kodėl

Manau yra geriau namas, nes nereikia važiuoti toli, o ir lipti taip aukštai nelabai norisi ir šiaip mano nuomone patogiau gyventi vienam, žinai, kad tik vienas ten lankaisi.

Kaip galvojate ar pigiau yra hotelyje išsisaugojimas ar name gyventi? Nes hotelyje kainuoja 80lt vienas išsisaugojimas, o žmones saugojasi ne vieną kartą per dieną.

Žiūrint kiek turi namą, jeigu turėsi tik kokia savaitę tai tikrai brangiau, o jei daugiau pavyzdžiui mėnesį tada namas geriau, pigiau išeina.

Kiek jūsų namas kainavo jeigu ne paslaptis?

Na kadangi tada dirbau nekilnojamo turto agentu ir turėjau daug ryšių tai nusipirkau už 50.000€. Aš pats patariu geriau pirkti pigesnius namus, nes tas pats efektas gaunasi, o ir pigiau išeina kaip man.

Ačiū, viso gero.

Viso.

 

Tauris_Gold

Labas, ar galėtumete skirti keletą minučių skirti mano interviu?

Labas, žinoma.

Kaip manote ar namas yra geriau nei hotelis? Ir kodėl?

Taip, namas yra geriau, nes galima nemokamai išsisaugoti, bei galima pasidėti įvairiausiu daiktus tokius kaip pinigus, narkotikus ir panašiai. Ir šiaip namas dar yra tuo geras nes galima auginti žolyte.

Kaip manote ar namas atsiperka?

Nu, jeigu ne lūšna tai žinoma.

Už kiek pats pirkote namą, jeigu ne paslaptis?

Amm... Nu esu daug turėjas namų, brangiausias tai buvo turbūt 550.000€

Kiek laiko turėjote ta namą?

Hm... Turbūt 3 dienas kokias.

O kaip renkatės namą, jums būtina yra garažas?

Aš visad perku tik su garažu, kad galėčiau pasistatyti savo transporto priemones, nes gatvei nelabai norisi palikti, gali supjaustyti padangas ar nuleisti baką, o garaže saugiausia.

Ačiū, viso gero.

Ate.

 

Interviu ėmė - Jonas_Rainas

Klausimus ruošė - Jonas_Rainas

 


  • 7

djIMC2U.png

nrI3xXg.png


#2
‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎

‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎

    Asas

  • Užblokuotas
  • 1.219 Pranešimai
  • Laimėjo konkursą:2x2

Interviu yra š, jie nuobodūs, neįdomu skaityti. Geriau rašyk straipsnius, bet žinoma šaunuolis, kad bent kažką tokio kuri ir nesėdi nieko neveikdamas.


  • 0

#3
*L.Preston*

*L.Preston*

    Sporto generolas

  • Veteranas
  • 2.871 Pranešimai

Man asmeniškai pati tema tokia nuobodoka, bet interviu skaityti apie įdomias serverio aktualijas įdomu. Tik toks pastebėjimas iš manęs, bet viskas padaryta tvarkingai, su kuom ir sveikinu, bei lauksiu vėlesnių postų :) Sėkmės


  • 0

Nuveiktų darbų rinkinys:

Spoiler




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)