Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Unban Justas_Boss


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
1 reply to this topic

#1
Justas_Boss

Justas_Boss

    Dalyvis

  • Senbuvis
  • 27 Pranešimai

1. Acc nickas, nuo kurio noretumet nuiimt perma.

2. Irodymai, kad tai butent jusu acc.https://www.part.lt/...1652f947506.jpg

3. Pries kiek laiko gavote PERMA(nebutinas)  2019-06-[01-03]

4. Foto su banu ir kas ji uzdejo. Timati_Robinson

5. Pasiaaiskinimas uz ka gavot PERMA. Buvo taip, pareigunas mane vijosi ir aš begau ale maniau pabegsiu :D ,bet tuo momentu nutruka internetas kadangi pas mus remontas kieme ,tai nutrauke interneto kabeli ir nerado galu nes viska užversti sugebejo per ta laika, nes net nepagalvojau jog galejo nutraukti, plius pas mus ruteris eina i pabaiga silpnas daros ,tai maniau jog ruteris, o kai suzinojau jog nukirto buvo jau per velu. Tad realei aš norėčiau sugryžti ir toliau žaisti,nes abidna gavus bana kaip per mano kalte ,bet kaip ir per darbuotoju kalte. na galbut suprasit mane . Busiu begalo dekingas jaigu pagailėsit manęs... Plius ko nepaminėjau ,kad kiek supratau kai pastrigo intikas ir spejo mane surakinti. 

 

 

 

 

Geros dienos jums.  :) 

 

 


  • 0

#2
Guest_Roy_Cantes_*

Guest_Roy_Cantes_*
  • Svečias
Čia forumo apeliacijos reikia kel į ban apeliacijas. Rakink tema ir kelk į teisingą skiltį
  • 1




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)