Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Dėl los santos radijos


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
67 atsakymai į šią temą

Apklausa: asd (44 nariai(-ių) jau prabalsavo)

asd

  1. Prabalsavo Perleidžiam Mitkui (40 balsai(-ų) [90.91%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 90.91%

  2. A tu beprote? Paliekam Ezrai ir toliau sėdim be veiklos. (4 balsai(-ų) [9.09%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 9.09%

Balsuoti

#61
™Rokas G™(Zygis)

™Rokas G™(Zygis)

    Kaip su tavim taip ir tu su kitais

  • Veteranas
  • 1.969 Pranešimai

Tavo Citata "Radiją kitame projekte atsidariau tam, kad galėčiau nevaržomai vesti laidas, kur niekam neturėčiau aiškintis ir pristatynėt, ką aš veiksiu laidose ir ko neveiksiu. Su Rimu buvom kaimynai, todėl vesdavom eterį iš savos studijos. Žmonių niekad į radiją nerinkau, nes visi tie "norintieji" buvo tokie pat, kaip šitam projekte - ateidavo tik muzikų paleisti ir pabūti gyvais AUTODJ, todėl "vedėjų" pas mane nebūdavo, o jeigu vistiek atsirasdavo norintis, būdavo išegzaminuojamas, ko pasekoje vistiek suprasdavo, kad neišeis kalbėti etery. Galiu pamokyt, kaip reik patikrinti, ar tas ale "vedėjas" tikrai nori būt vedėju, tai tiesiog kalbant discorde ar teamspeake įsivaizduoti, jog jau esi etery, ir liepti kalbėti... vsio... kai tik paprašai padaryt tokią menką užduotį, visi tyli... ir tada sako: "aj nu jo, neturiu ką pasakyt" ir vsio... tai mano radijo valdymo laikais nebuvo jokių vaikų, ar randomų "muzikos leidėjų", nes muziką grodavo AUTODJ, tam jis ir yra, o radijo vedėjas turi daryti kažkokias veiklas, bendrauti su klausytojais."

 

Tai čia tokių būs gal tik 1 - 10% Kurie norės būt rimtais vedėjais. Plius mano supratimu tu nelabai jų ruošies mokinti dirbti su programomis jei jie tik šeip norės užsiimt papildoma veikla.

Ir dar visur aplinkui įžvelgi tik nepasitikėjimą kitais ir baimę kad viskas bus blogai kad pasisavinsit nukopijuosit ar dar kažką.

 

Plius čia gali susipažinti su radijos komanda ir kokias pareigas užima https://lsgyvenimas....administracija/


Šį pranešimą redagavo ™Rokas G™(Zygis): 03 birželio 2019 - 20:09

  • 0

Buvusios pareigos:

LSG Radijos Savininkas/Prezidentas

nuo 2019.11.02 iki 2021.07.25

Mztk1Vw.png


#62
Lukas_Cielekas

Lukas_Cielekas

    Dalyvis

  • Senbuvis
  • 26 Pranešimai

Tavo Citata "Radiją kitame projekte atsidariau tam, kad galėčiau nevaržomai vesti laidas, kur niekam neturėčiau aiškintis ir pristatynėt, ką aš veiksiu laidose ir ko neveiksiu. Su Rimu buvom kaimynai, todėl vesdavom eterį iš savos studijos. Žmonių niekad į radiją nerinkau, nes visi tie "norintieji" buvo tokie pat, kaip šitam projekte - ateidavo tik muzikų paleisti ir pabūti gyvais AUTODJ, todėl "vedėjų" pas mane nebūdavo, o jeigu vistiek atsirasdavo norintis, būdavo išegzaminuojamas, ko pasekoje vistiek suprasdavo, kad neišeis kalbėti etery. Galiu pamokyt, kaip reik patikrinti, ar tas ale "vedėjas" tikrai nori būt vedėju, tai tiesiog kalbant discorde ar teamspeake įsivaizduoti, jog jau esi etery, ir liepti kalbėti... vsio... kai tik paprašai padaryt tokią menką užduotį, visi tyli... ir tada sako: "aj nu jo, neturiu ką pasakyt" ir vsio... tai mano radijo valdymo laikais nebuvo jokių vaikų, ar randomų "muzikos leidėjų", nes muziką grodavo AUTODJ, tam jis ir yra, o radijo vedėjas turi daryti kažkokias veiklas, bendrauti su klausytojais."

 

Tai čia tokių būs gal tik 1 - 10% Kurie norės būt rimtais vedėjais. Plius mano supratimu tu nelabai jų ruošies mokinti dirbti su programomis jei jie tik šeip norės užsiimt papildoma veikla.

Ir dar visur aplinkui įžvelgi tik nepasitikėjimą kitais ir baimę kad viskas bus blogai kad pasisavinsit nukopijuosit ar dar kažką.

 

Taip, aš tikrai nemokyčiau jų naudotis programomis, blogiausiu atvėju tai darytų kitas komandos žmogus, nes neturėčiam tam tiek kantrybės.

 

O dėl nepasitikėjimo, tai niekada nesikeikiu :DDDD  O JŪS MANIM PASITIKĖJOT KAI PASSWORDO PAPRAŠIAU? :DDDD  Pasakiau, kad duokit pass, kad galėčiau pats betkada jungtis į eterį, ir nesugebėjot net tiek padaryt, nes neva tai "nepasitikit manim", bet įrašus su mano daromom veiklom tai kišot į youtube, nes patiko mano veikla ir žinojot, kad patys tokios niekad nepadarysit :D tai kas čia kur kuo nepasitiki? :D

 

P.S. žygi, mano faktų rubriką taigi ir nukopijavai per serverio gimtadienį, ar jau pamiršai? :DD  Bet matėsi, kad nukopijuota, nes net nemokėjai jos tinkamai pravesti :D tai tu tiesiog savo žodžiams pats paprieštaravai, nes kalbi apie pasisavinimo nebūvimą, kad aš čia išsigalvoju, kad viską nukopijuosit, bet mano rubrikas tai vogei savo "eteriam", tai biški pagalvok prieš rašydamas  :D


Šį pranešimą redagavo Lukas_Cielekas: 03 birželio 2019 - 20:13

  • 0

#63
™Rokas G™(Zygis)

™Rokas G™(Zygis)

    Kaip su tavim taip ir tu su kitais

  • Veteranas
  • 1.969 Pranešimai

Taip, aš tikrai nemokyčiau jų naudotis programomis, blogiausiu atvėju tai darytų kitas komandos žmogus, nes neturėčiam tam tiek kantrybės.

 

O dėl nepasitikėjimo, tai niekada nesikeikiu :DDDD  O JŪS MANIM PASITIKĖJOT KAI PASSWORDO PAPRAŠIAU? :DDDD  Pasakiau, kad duokit pass, kad galėčiau pats betkada jungtis į eterį, ir nesugebėjot net tiek padaryt, nes neva tai "nepasitikit manim", bet įrašus su mano daromom veiklom tai kišot į youtube, nes patiko mano veikla ir žinojot, kad patys tokios niekad nepadarysit :D tai kas čia kur kuo nepasitiki? :D

 

P.S. žygi, mano faktų rubriką taigi ir nukopijavai per serverio gimtadienį, ar jau pamiršai? :DD  Bet matėsi, kad nukopijuota, nes net nemokėjai jos tinkamai pravesti :D tai tu tiesiog savo žodžiams pats paprieštaravai, nes kalbi apie pasisavinimo nebūvimą, kad aš čia išsigalvoju, kad viską nukopijuosit, bet mano rubrikas tai vogei savo "eteriam", tai biški pagalvok prieš rašydamas  :D

 

Mes tau ir neprivalėjom duot Deividas jei būtų norėjas būt davęs.

O dėl Laidų nebuvo parašyta kad apsaugota Autorinėmis teisėmis ar negalima plagijuoti ir kopijuoti.

Negi dabar gal imsi ir paduosi į Teismą?


  • 0

Buvusios pareigos:

LSG Radijos Savininkas/Prezidentas

nuo 2019.11.02 iki 2021.07.25

Mztk1Vw.png


#64
Lukas_Cielekas

Lukas_Cielekas

    Dalyvis

  • Senbuvis
  • 26 Pranešimai

Mes tau ir neprivalėjom duot Deividas jei būtų norėjas būt davęs.

O dėl Laidų nebuvo parašyta kad apsaugota Autorinėmis teisėmis ar negalima plagijuoti ir kopijuoti.

Negi dabar gal imsi ir paduosi į Teismą?

 

Kokį dar teismą :D nu va čia kai nebėr argumentų, tai rašai tik tam, kad rašyt ir nenusileist man :D

Aš jau kelintą kartą sakau, kad jūs esate dar per maži suprast ką aš rašau, ir man nusibodo po kelioliką kartų aiškinti tuos pačius dalykus, tad tie, kurie mąsto supras, kad dabar iš esmės pasikartosiu nuo praeito atsakymo.  

 

TAVO CITATA: "Ir dar visur aplinkui įžvelgi tik nepasitikėjimą kitais ir baimę kad viskas bus blogai kad pasisavinsit nukopijuosit ar dar kažką."

Aš tau atsakiau, kad tu pats kalbi apie tai, jog aš išsigalvoju viską dėl kopijavimo, bet per serverio gimtadienį, TU BŪTENT IR NUKOPIJAVAI mano rubriką, kurią išgirdai mane darant, tai čia esmė ne ta, kad pažeidi autorines teises, o ta, kad tu pats sau prieštarauji :D Sakai, kad neturėčiau turėt pagrindo jumis nepasitikėt, visur įžvelgiu tik nepasitikėjimą ir baimę dėl pasisavinimo, tai rubrikos mano nepasisavinai? :D Pasisavinai, reiškias nebereikalo aš "nepasitikiu" ir "bijau", todėl nerašyk sau prieštaraujančių tekstų :D


Šį pranešimą redagavo Lukas_Cielekas: 03 birželio 2019 - 20:50

  • 0

#65
Aakjaer

Aakjaer

    nu va

  • Gaujų prižiūrėtojas
  • 7.467 Pranešimai
  • Gyv. vietaOlandija.
  • Aurimas#9073
  • 2023 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos&Filmai
  • 2023 Metų geriausias:Eventų rengėjas
  • Geriausias 2020 metų:Administratorius
  • 2017 Metų Direktorius:Autoklubo
Nū niekada nesikeikiu žiaurus jus, niekada negalvojau, kad dėl radijos šitiek dramos darysit xdddd. Stumiat.
  • 0

#66
Lukas_Cielekas

Lukas_Cielekas

    Dalyvis

  • Senbuvis
  • 26 Pranešimai

Nū niekada nesikeikiu žiaurus jus, niekada negalvojau, kad dėl radijos šitiek dramos darysit xdddd. Stumiat.

 

Kai žmonės nesupranta iš 1 karto ką parašau, tai taip ir gaunasi, kad kaip sutrikusios raidos vaikam jiem reik aiškint po kelis kartus...


  • 0

#67
Antones

Antones

    Viceprezidentas

  • Viceprezidentas
  • 14.629 Pranešimai
  • VIP:Taip
  • ADMIN:Taip
  • XP:150000

Labai geras pasakymas, temą bus perduota Benui ir apie tai aptarsime su visa valdžia.


  • 2

Untitled-2.gif


#68
Guest_Nemirtingasis_Kadash_*

Guest_Nemirtingasis_Kadash_*
  • Svečias

Ane


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)